• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 457)
  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 17 481 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.388,46 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • 3 pokoje z ogródkiem | szybki dojazd SKM
    1 / 15
    3 pokoje z ogródkiem | szybki dojazd SKM

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokalizacja: Warszawa, Wesoła, ul. Kilińskiego 31 Budynek: kamienica z 1934 roku, 2 piętra Piętro: parter Liczba pokoi: 3 Układ: salon z aneksem kuchennym + 2 pokoje Wysokość: 315...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska

    Warszawa

    • 117 546 zł cena
    • 2 742 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2742 m2 na warszawskich Włochach na 5 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska

    Warszawa

    • 37 771 zł cena
    • 979 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.979 m2 na warszawskich Włochach na 5 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 21 914 zł cena
    • 486 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.486,88 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska

    Warszawa

    • 7 973 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.186 m2 na warszawskich Włochach, na 5 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruc...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 754 800 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,33 m², położone w Warszawie – Ursus, w kameralnym, niskim budynku na terenie ogrodzonego i monitorowanego bloku. Loka...

  • 3 pokoje, nowoczesne umeblowane, Rondo Wiatraczna.
    1 / 14
    3 pokoje, nowoczesne umeblowane, Rondo Wiatraczna.

    Warszawa

    • 4 550 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    For English or Russian call, +48 [tel] Elena. Zapraszam na prezentację po uprzednim kontakcie telefonicznym. Do wynajęcia 3 pokojowe, nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska

    Warszawa

    • 12 616 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.327 m2 na warszawskich Włochach na 3 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska

    Warszawa

    • 34 681 zł cena
    • 809 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.809 m2 na warszawskich Włochach na 3 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruch...

  • 2 pokoje blisko UM - Deotymy 45
    1 / 10
    2 pokoje blisko UM - Deotymy 45

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Deotymy 45 w Warszawie. Nieruchomość: Powierzchnia 34,70 m2. Parter. Do mieszkania przy...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska

    Warszawa

    • 17 704 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.413 m2 na warszawskich Włochach na 5 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska

    Warszawa

    • 38 024 zł cena
    • 887 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.887 m2 na warszawskich Włochach na 5 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska

    Warszawa

    • 113 817 zł cena
    • 2 655 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2655 m2 na warszawskich Włochach na 3 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska

    Warszawa

    • 15 732 zł cena
    • 367 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.367 m2 na warszawskich Włochach na 3 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 32 297 zł cena
    • 717 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.717,48 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...

  • Mieszkanie Julianów ul. Julianowska

    Julianów » ul. Julianowska

    • 769 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 48,08 mkw, położone przy ul. Julianowskiej 72. Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku wybudowanego...

  • WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

    Warszawa » ul. Kędzierskiego

    • 495 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGUBurmistrz Drzewicyogłasza II przetarg pisemny nieograniczonyna sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 26przy ulicy Kę...

  • Mieszkanie inwestycyjne dwie mikro kawalerki.

    Warszawa » ul. Twarda

    • 650 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 34,63 m2; podzielone na dwie niezależne mikro kawalerki, stanowi atrakcyjną opcję inwestycyjną, pozwalającą na generowanie dochodu z wynajmu...