• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 431)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 890 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu dla do wynajęcia w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nier...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Sady Żoliborskie ul. Sybilli

    Warszawa » Żoliborz » ul. Sybilli

    • 2 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na Żoliborzu/Sady Żoliborskie. Najem mieszkania na zasadach umowy najmu okazjonalnego, bez zwierząt!!! Zielona, spokoj...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Armatnia

    Warszawa » Białołęka » ul. Armatnia

    • 16 538 zł cena
    • 472 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Białołęce/Brzezinach. Ofertę stanowi: Powierzchnia na niski, parterze (widne przyziemie) wys. 350cm pow. 472.50m; Można dodatkowo naj...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Stary Żoliborz ul. Promyka Kazimier...

    Warszawa » Żoliborz » ul. Promyka

    • 2 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na Starym Żoliborzu. Najem mieszkania na zasadach umowy najmu okazjonalnego, bez zwierząt!!! Zielona, spokojna okolica...

  • Mokotów | Plac Unii | 82 m² | 3 p. + kuchnia

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 1 399 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 17 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m², położone przy ul. Puławskiej 11, tuż obok Placu Unii Lubelskiej — w jednej z najlepiej skomu...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 9 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Idealny na kancelarię, pracownię architektoniczną, biuro. Lokal na parterze w odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy na Powiślu. Dwupoziomowy: - parter 54 m kw. - uż...

  • Wynajmę sale szkoleniowe
    1 / 8
    Wynajmę sale szkoleniowe

    Warszawa

    • 40 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę sale szkoleniowe w Szkole Językowej na Wolskiej 50. Możliwy wynajem w tygodniu i w weekend. Bardzo atrakcyjne położenie. Stacja Metro Płocka - 200 m Przystanki tramwajowe...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Skierniewicka
    Mieszkanie Warszawa Wola, Skierniewicka

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 34,67 m2 , zlokalizowana przy ulicy Skierniewickiej na Woli . Lokal jest usytuowany na 11 piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku. W są...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Wawer ul. Wał Miedzeszyński

    Warszawa » Wawer » ul. Wał Miedzeszyński

    • 1 895 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 7 642 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 230m2(+garaż)  z ogrodem na bliskim Wawrze (osiedle Las) na pograniczu z Gocławiem. Nieruchomość oddana do użytkowania...

  • Mieszkanie Warszawa Wawer ul. Zabielska

    Warszawa » Wawer » ul. Zabielska

    • 5 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62,21 m2 usytuowane na zamkniętym  osiedlu. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mies...

  • Sprzedam Działkę Budowlaną Tomice, gm. Góra Kalwaria, MPZP
    1 / 4
    Sprzedam Działkę Budowlaną Tomice, gm. Góra Kalwaria, MPZP

    Tomice

    • 8 400 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję działkę na sprzedaż Nr działki: 73/3 Powierzchnia całkowita: 8 ha Cena: 105,00zł netto/1m2 Możliwość podziału działki na mniejsze części i ich sprzedaży Lokalizacja: To...

  • Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy parku i metrze
    1 / 10
    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy parku i metrze

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m², znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie nadaje się do lekki...

  • Nowoczesny apartament 70m2 - Rytm Kabaty
    1 / 11
    Nowoczesny apartament 70m2 - Rytm Kabaty

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament – Warszawa, Kabaty Do wynajęcia komfortowy i funkcjonalny apartament o powierzchni 70 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Kabatach. Najważniejs...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 13 486 zł cena
    • 299 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 299,70 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 17 481 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.388,46 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • 3 pokoje z ogródkiem | szybki dojazd SKM
    1 / 15
    3 pokoje z ogródkiem | szybki dojazd SKM

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokalizacja: Warszawa, Wesoła, ul. Kilińskiego 31 Budynek: kamienica z 1934 roku, 2 piętra Piętro: parter Liczba pokoi: 3 Układ: salon z aneksem kuchennym + 2 pokoje Wysokość: 315...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska

    Warszawa

    • 117 546 zł cena
    • 2 742 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2742 m2 na warszawskich Włochach na 5 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska

    Warszawa

    • 37 771 zł cena
    • 979 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.979 m2 na warszawskich Włochach na 5 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 21 914 zł cena
    • 486 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.486,88 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail:...