• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 431)
  • Lokal Warszawa Włochy ul. Mineralna

    Warszawa » Włochy » ul. Mineralna

    • 4 392 € cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.360 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Pawia

    Warszawa » Wola » ul. Pawia

    • 1 569 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 23 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis nieruchomościNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m², położone na Woli przy ul. Pawiej, w kameralnym budynku z 2019 roku o wysokim standardzie wykończenia.Osied...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Kubańska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 649 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Saska Kępa, ul. Kubańska 8 Metraż: 37,18 m² Piętro: 1/3 Rok budowy:1961 Stan prawny: spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą Cena: 64...

  • PISKÓRKA _ urokliwa działka w otoczeniu natury
    1 / 16
    PISKÓRKA _ urokliwa działka w otoczeniu natury

    Piskórka

    • 495 000 zł cena
    • 14 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna i urokliwa działka rolna z dużym potencjałem inwestycyjnym położona w malowniczej Piskórce. Miejscowość położona jest w gminie Prażmów, ok. 10 km od Piaseczna i Tarczyn...

  • Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie ul. Grochowska 175
    Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie ul. Grochowska 175

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ? Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem – Warszawa, Grochów (ul. Grochowska 175) Do wynajęcia bezpośrednio komfortowe mieszkanie dla jednej osoby lub pary, położone na 3. piętrze (z win...

  • Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Stanisława Chudoby
    Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Stanisława Chudoby

    Warszawa

    • 1 448 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 7 785 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom położony w zielonej, spokojnej części Białołęki, idealny dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia z szybkim dostępem do codziennej infrastruktury. Ni...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, ks. Prymasa Augusta Hlonda
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, ks. Prymasa Augu...

    Warszawa

    • 889 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 z dobrym miejscem parkingowym w garażu podziemnym, położone na warszawskim Wilanowie w Miasteczku...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Jana Iii Sobieskiego
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Jana Iii Sobieskiego

    Warszawa

    • 10 389 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa 138,51 m², położona na Mokotowie przy ul. Jana III Sobieskiego. Lokal znajduje się w świetnym punkcie miasta z wygodnym dostępem do głównych tras...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Elegencki dom na osiedlu w Wilanowie

    Warszawa » Wilanów

    • 2 690 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 15 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Realizacja inwestycji - III kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ul...

  • Działka 1050 m² pod zabudowę letniskową.

    Józefów

    • 115 500 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1050 m². W okolicy znajduje się nowa zabudowa całoroczna i letniskowa. Dojazd do działki odbywa się szeroką, utwardzoną drogą gminną. Me...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 2 994 370 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 23 578 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 1 846 680 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 22 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, deweloperskie na Marysinie, VII etap - 05.2026

    Warszawa » Wawer » ul. Szpacza

    • 827 145 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Termin zakończenia prac budowlanych: 1 lutego 2026 r. Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktual...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 834 054 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-04, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 834 054 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-28, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • atrakcyjna działka w Nadarzynie

    Nadarzyn

    • 650 000 zł cena
    • 1 591 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych.Pełna infrastruktura i media w okolicy malowniczych lasów. Idealna lokalizacja.Zaledwie 20 min. do centrum...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • 1 / 4
    Piękny dom do wykończenia Nadarzyn

    Strzeniówka

    • 1 650 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Najlepsza lokalizacja w Nadarzynie/Strzeniówce. WSZYSTKIE MEDIA (woda, gaz, prąd, kanalizacja) DOPROWADZONE DO DOMU!Wszędzie blisko: centrum Nadarzyna (szkoła, przychodnia, itp.) 1...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 8 967 € cena
    • 689 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.689,84 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 836 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.22,02 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej. poleca Property Office (tel. [te...