• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 432)
  • 4-pokojowe mieszkanie 66,7 m² Dolinka Służewiecka
    1 / 14
    4-pokojowe mieszkanie 66,7 m² Dolinka Służewiecka

    Warszawa

    • 949 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 14 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m² położone na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z 4 pokoi (z czego jeden pełni obecnie...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Jerozolimskie
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Jerozolimskie

    Warszawa

    • 2 420 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 34 m2 na 33 piętrze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego PKP. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Wynajmę lokal
    1 / 3
    Wynajmę lokal

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę bezpośrednio lokal usługowo-biurowy o powierzchni 40 m2 zlokalizowany w budynku handlowo-usługowym na Górnym Mokotowie vis a vis szpitala MSWiA ,wejście od głównej ulicy K...

  • Dwupoziomowe mieszkanie z garażem metro
    1 / 15
    Dwupoziomowe mieszkanie z garażem metro

    Warszawa

    • 2 275 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 15 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    *Wyłączność* Prestige Real Estate prezentuje: Wyjątkowa okazja dla osób szukających przestrzeni z potencjałem! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w segmencie dwulokalowym, położone...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Okęcie, Żwirki I Wigury
    Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Okęcie, Żwirki I Wigury

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem, położonego w kamienicy w dzielnicy Włochy-Okęcie. Nieruchomość znajduje się na zielonym osiedlu i posiada...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Mirów, Chmielna
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Mirów, Chmielna

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie idealne dla singla lub pary szukających cichej i bezpiecznej enklawy w nowoczesnej, prestiżowej lokalizacji. Gdzie poza prywatną loggią (12m2) można skorzystać z ogromne...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Bankowy

    Warszawa » Śródmieście » pl. Bankowy

    • 2 176 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow. 38,86 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 2 250 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 3-pokojowy lokal biurowy o pow.60,80 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 7 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Bielany ul. Pęcicka

    Warszawa » Bielany » ul. Pęcicka

    • 3 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Warszawa - Do wynajęcia: mieszkanie o pow. 27 m2 na 3 piętrze w budynku wielorodzinnym na warszawskich Bielanach w okolicach ul. Pęcickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Kardynała Augusta Hlonda

    Warszawa » Wilanów » ul. Hlonda

    • 6 210 € cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.414 m2, na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Bielany ul. al. Zjednoczenia

    Warszawa » Bielany » ul. Zjednoczenia

    • 6 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko stacji Metra Stare Bielany ---------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.100 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na wa...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 23 284 € cena
    • 1 083 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1083 m2 na 1 piętrze w odremontowanym biurowcu w Śródmieściu Warszawy w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Warszawa - do wynajęcia:2-pokojowy lokal mieszkalny 48 m2 na 8 piętrze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Nocznickiego na warszawskich Bielanach, poleca Agencja Nieruc...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Warszawa - do wynajęcia: 2-pokojowy lokal mieszkalny o pow. 44 m2 na 8 piętrze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Nocznickiego na warszawskich Bielanach, poleca Agencj...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Bielany ul. al. Zjednoczenia

    Warszawa » Bielany » ul. Zjednoczenia

    • 9 360 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko stacji Metra Stare Bielany ---------------------------------------- Warszawa + Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.144 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na wa...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 783 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 25 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M1 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem....

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 799 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 27 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M6 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem....

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 1 609 750 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 25 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M10 z antresolą ! - Na podaną w ofercie powierzchnię ( 64,39 m ) składa się pow. lokalu na poziomie "1-...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 2 332 460 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 26 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M13 z antresolą ! - Na podaną w ofercie powierzchnię ( 89,71 m ) składa się pow. lokalu na poziomie "1...