• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 740)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Kazimierzowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Kazimierzowska

    • 760 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Stary Mokotów! Prezentujemy Mieszkanie 40,72m2. u zbiegu ulic Madalińskiego przy Kazimierzowskiej! Mieszkanie wymaga remontu! Usytuowane na wysokim parterze budynku 4-pięt...

  • Wnajmę piwnicę przy Pl. Hallera
    Wnajmę piwnicę przy Pl. Hallera

    Warszawa

    • 250 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Piwnica w idealnym miejscu, sucha 4m2 - blisko nowo powstającego bazarku przy Jagiellońskiej 58

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 7 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Oferujemy do wynajmu lokal biurowy zlokalizowany przy ul. Zelaznej w Warszawie. Lokal wykończony, gotowy do wprowadenia Do lokalu przynalezy 1 miejsce parkingowe. Podana c...

  • 700 Ha Działki rolne i 3700 m2 Farmy drobiu (Litwa)

    Warszawa

    • 18 671 585 zł cena
    • 7 000 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NA SPRZEDAŻ W PEŁNI ROZWINIĘTE ROLNICTWO ZE ZINTEGROWANYMI JEDNOSTKAMI PRODUKCYJNYMI Gospodarstwo zlokalizowane jest na Litwie Video [url] Strona internetowa www...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Śródmieście » os. Śródmieście

    • 2 200 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie nie pobieram wynagrodzenia od Najemcy! Do wynajęcia od zaraz lokal o przeznaczeniu BIUROWYM o pow.24,11 m2 zlokalizowany w doskonałym punkcie Warszawy, przy Placu...

  • Mieszkanie z jednym dużym pokojem, kuchnia, łazienka
    Mieszkanie z jednym dużym pokojem, kuchnia, łazienka

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Posiadam do wynajęcia na dłużej częściowo umeblowane mieszkanie ze słonecznym dużym pokojem z absolutnie samodzielnym dostępem do kuchni i łazienki. (Drugi pokój w mieszkaniu pozos...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Warszawa » Wawer » ul. Wał Miedzeszyński

    • 10 500 000 zł cena
    • 876 m2 powierzchnia
    • 11 987 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży budynek handlowo-biurowy, który zlokalizowany jest bezpośrednio przy ul. Wał Miedzeszyński w Warszawie. Budynek trzykondygnacyjny (parter i 2 piętra) - jest winda. Cen...

  • Dom, Bystrzejowice, Janówek, 22ar

    Janówek

    • 1 200 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Bystrzejowice, Janówek Budynek:- ok 100 metrów powierzchni całkowitej- wybudowany w 1965(parter) nadbudowany w 1986- wymurowany z belitu- pokrycie dachowe blaszane- ogrzewanie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Sapieżyńska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sapieżyńska

    • 8 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal użytkowy z witryną na parterze w centrum Warszawy. Budynek zlokalizowany jest na Muranowie. Lokal podzielony na dwie strefy, główna sala o powierzchni 68,27m...

  • BEMOWO / METRO / CICHO
    1 / 6
    BEMOWO / METRO / CICHO

    Warszawa » Bemowo

    • 589 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Łomianki Dolne, Droga Kościelna, działka budowlana 1470m2

    Łomianki Dolne

    • 816 000 zł cena
    • 1 470 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana działka 1470 m2 przybliżone wymiary : 37m / 37m media: kanalizacja, woda, prąd, gaz cena z VAT 23%, sprzedaż bez PCC Ustalenia dla terenu o...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Szucha Jana Chrys...

    Warszawa » Śródmieście » ul. Szucha

    • 18 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna od 01.11.2023!!! Do wynajmu lokal biurowy w odrestaurowanej kamienicy, prestiżowa część śródmieścia Warszawy. Okolica z instytucjami państwowymi, ambasady o...

  • Lokal Warszawa Włochy, Stare Włochy ul. Jerozolimskie Al.

    Warszawa » Włochy » al. Jerozolimskie

    • 993 € cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa II piętro w kompleksie biurowo-handlowo-usługowym, Stare Włochy. Obiekt strzeżony/monitorowany 24h/dobę, winda towarowa. Dostęp do lokalu 24h/...

  • Działka rolna jako inwestycja Marysin!

    Marysin

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marysin- gm. Jastków, działka rolna o powierzchni 3000 m2. Doskonała lokalizacja przy jednej z osiedlowych ulic, z szybkim dojazdem do Lublina. Uprawiana, wymiary ok. 37 m x 80 m,...

  • Mieszkanie na sprzedaż (woj. mazowieckie). Warszawa, Wilanów, 620 000 PLN, 46,00 m2
    Mieszkanie na sprzedaż (woj. mazowieckie). Warszawa, Wilanów, 620...

    Warszawa » Wilanów

    • 620 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kontakt: +48 [tel] Gabriela Walczak-Makowiecka Jasne i rozkładowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 46m2. Lokal znajduje się na parterze. W skład nieruchomości wchodzi:...

  • Działka budowlana Pęcice gm. Michałowice
    Działka budowlana Pęcice gm. Michałowice

    Pęcice

    • 1 445 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 723 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania ładna trójkątna działka budowlana o pow. 2106 m 2 , położona w obok Pęcic Małych, gm.Michałowice. Usytuowana przy drodze asfaltowej. Działka sucha, nielicznie zadrzew...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 136 204 zł cena
    • 1 375 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek zaoferuje blisko 44.000 mkw. powierzchni najmu. Certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent. Osiągnie wysokość 195 metrów, co da mu miejsce w ścisłej czołówce war...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Warszawa » Włochy » ul. Szyszkowa

    • 3 900 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 3 093 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ROZKŁAD Lokal bardzo dobrze wyeksponowany i położony w przepływowym miejscu. Zajmuje dwa piętra plus antresola w budynku z 2002 r. Pow. użytkowa biura : 411,74 na 2 kondygnacjach n...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Starej Wsi.

    Stara Wieś

    • 390 000 zł cena
    • 1 078 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Starej Wsi, gm. Nadarzyn. 1078 m2. wymiary 19x57 m, prostokąt, orientacja południe-północ, bezpośrednio przy drodze asfaltowej ul. Brwinowska (pomiędzy ul. Łubin...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 25 142 zł cena
    • 351 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    klimatyzowany lokal biurowy o pow.351,40 m2 na 1 piętrze w biurowcu w Śródmieściu, w okolicach ul. Kruczej i Al. Jerozolimskich, poleca Property Office (tel. 731 pokaż telefon , ma...