• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 734)
  • 1 / 2
    Działka z MPZP 2MN/U Media! super lokalizacja

    Zaborówek

    • 320 000 zł cena
    • 953 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Gdzie:Działka o powierzchni 953 m2 o wymiarach 17 x 55 w miejscowości Zaborówek gmina Leszno, woj. mazowieckie.Plan zagospodarowania przestrzennegoTeren oznaczony symbolem 2MN/U -...

  • Do sprzedania stalowa hala

    Reguły

    • 3 500 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania stalowa hala o powierzchni ponad 600 m2 składająca się z dwóch części po około 300 m2 wraz z obiektem socjalno - biurowym o powierzchni 72 m2, który składa się z 17 m...

  • Atrakcyjna nieruchomość w Grodzisku Maz.

    Grodzisk Mazowiecki

    • 5 000 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 9 091 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość, położona w usługowo produkcyjnej dzielnicy Grodziska Mazowieckiego na działce ogrodzonej o powierzchni 10000 m2 o wymiarach 50 m x 200 m. Jest...

  • Nowy budynek produkcyjno-magazynowy przy S8

    Nadarzyn

    • 1 220 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala 150m2 plus zaplecze biurowe ok. 70m2. Budynek nowy, OGRZEWANY. Wszystkie media miejskie.Dojazd dla TIR.Teren objęty planem zagospodarowania - tereny usługowo-przemysłowe.Bardz...

  • Super działka usługowo-budowlana Nadarzyn! Invest

    Nadarzyn

    • 1 801 800 zł cena
    • 5 460 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe miejsce, idealne zwłaszcza dla usług. Dobra inwestycja.Punkt o dużym natężeniu ruchu w bardzo prężnie rozwijającej się okolicy. Po sąsiedzku osiedla nowych domów jednorod...

  • 1 / 4
    Janczewice | MPZP-U | Przemysłowo-Usługowa | Media

    Janczewice

    • 5 068 000 zł cena
    • 12 670 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługi/przemysł z MPZP i mediami, oznaczona symbolem U2, położona pomiędzy Al. Krakowską a S7, tylko 8km od lotniska Okęcie.Idealne wymiary ok 100m x 125. Krótszy bokiem pr...

  • Nadarzyn | grunt pod produkcję i usługi | MPZP |

    Kajetany

    • 8 000 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna z przeznaczeniem usługowo - przemysłowym (MPZP) przy asfaltowej drodze gminnej (bez ograniczenia tonażowego). Bardzo blisko zjazdu z S8 węzeł Nadarzyn.Znakomit...

  • działka pod bliźniak 2-lokalowy Okazja! LUX

    Brwinów

    • 455 000 zł cena
    • 1 625 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY BLIŹNIACZEJ  Na sprzedaż działka budowlana z wjazdem od ulicy wewnętrznej.  Charakterystyka działki:  - Zgodn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka przemysł/usług w pobliżu lotniska

    Warszawa » Ursynów

    • 2 134 550 zł cena
    • 3 881 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w znakomitej lokalizacji Ursynów.Teren objęty MPZP z przeznaczeniem produkcyjno-usługowym.Możliwość zabudowy 40%.Bardzo dobrze skomunikowana - przy S7/S2. Media: woda i prą...

  • DZIAŁKA leśna z prawem zabudowy droga gminna

    Siestrzeń

    • 433 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania urokliwa działka usytuowana w okolicach ul Nad Lasem .Wymiary działki 27 x 63 Są 3 działki do sprzedania, można wybrać tą "najlepszą "Dojazd bezpośrednio z uli...

  • urokliwa działka przy lesie dom 2 -lokalowy

    Terenia

    • 520 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 347 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA W TERENI – UL. GRANICZNA Działka usytuowana w trzeciej linii zabudowy, przy drodze wewnętrznej. Media: - Skrzynka elektryczna przy działce - Gaz w ulicy przy działce N...

  • Budowlana DZIAŁKA DO PODZIAŁU pod domy 2 lokalowe

    Żółwin

    • 1 590 000 zł cena
    • 4 340 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka budowlana usytuowana  w pobliżu Lasu Młochowskiego z wjazdem od boku 160 m.Zgodnie z planem zagospodarowania  normatyw wynosi 1000  m2 , a więc...

  • 1 / 4
    Działka budowlana z mediami miejskimi KAJETANY

    Kajetany

    • 450 000 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIĘKNIE POŁOŻONA, PROSTOKĄTNA DZIAŁKA BUDOWLANA Działka z prawem do prowadzenia nieuciążliwej działalności usługowej. ✔ Teren równy, częściowo ogrodzony ✔ Dojazd drogą gminną: a...

  • 1 / 4
    Działka budowlano-usługowa Żółwin

    Żółwin

    • 535 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 449 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana przy ulicy gminnej. Dla terenu jest uchwalony plan zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową -usługowąProcent zabudowy 30 %, p...

  • DZIAŁKA budowlano - leśna

    Siestrzeń

    • 366 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania urokliwa działka  częściowo zadrzewiona  usytuowana na terenie  o charakterze  leśnym.Wymiary działki 27 x 63 - wjazd od boku 27 m od strony wscho...

  • Mały punkt handlowo usługowy w Centrum Warszawy
    1 / 7
    Mały punkt handlowo usługowy w Centrum Warszawy

    Warszawa

    • 3 669 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia mały punkt handlowo - usługowy o pow.44,9 m 2 przy ciągu pieszym , z łatwym adresem do wskaz...

  • Dom po wynajem na Kwatery Pracownicze !

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 200 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom wolnostojący w Grodzisku Mazowieckim. Przystosowany jest obecnie na wynajem, jako kwatery pracownicze (20-30 osób). Budynek w technologii tradycyjnej o pow. 250 m2, n...

  • 1 / 2
    Teren z przyszłością !

    Błonie

    • 16 000 000 zł cena
    • 175 000 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Działka rolna w Błoniu. Działka ma kształt trapezu. Od strony drogi szeroka na około 200 m, głębo...

  • Ciekawa działka

    Pęcice

    • 1 800 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bardzo ciekawa działka, świetnie położona w cichym i spokojny miejscu. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwość zabudowy do 50%. Przeznaczona pod budow...

  • Okazja DOM wolnostojący z 2 wiatami 4 pokoje LUX!

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Kasztanowa

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania DOM WOLNOSTOJĄCY z dwoma wiatami na samochody (prawa i lewa strona), a więc nie ma ścian wspólnych z domem obok. Dom jest usytuowany przy ulicy gminnej szerokość 8 m...