• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 734)
  • Lokal Warszawa Ochota ul. Juliana Ursyna Niemcewicza

    Warszawa » Ochota » ul. Niemcewicza

    • 3 100 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 12 351 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 251 m², położony na 1. piętrze części usługowej apartamentowca przy ul. Niemcewicza, tuż obok Alei Jerozolimskich...

  • Wynajmę magazyn z blachy nie ogrzewany wysoki 10m biuro
    1 / 10
    Wynajmę magazyn z blachy nie ogrzewany wysoki 10m biuro

    Warszawa

    • 20 500 zł cena
    • 694 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    JEDEN Z NIEWIELU MAGAZYNÓW W WARSZAWIE Targólwek. 698 m2 w hali magazynowej nieogrzewanej, poziom zerowy. Wysokość hali od posadzki do spodu dźwigara 8,40 m, ściany zewnętrzne z...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Puławska
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Puławska

    Warszawa

    • 1 199 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 24 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe w kamienicy na Mokotowie Budynek z 1933 r , przedwojenna kamienica Wysokość 3,30 m Ekspozycja północ-południe Widok na zieleń Mieszkanie wykończone...

  • 1 / 3
    Znakomita działka z MPZP NA PRODUKCJĘ I USŁUGI

    Nadarzyn

    • 2 700 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 356 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA MPZP NA PRODUKCJĘ I USŁUGIPrzeznaczenie i parametry zabudowy: Działka objęta MPZP, przeznaczona na cele produkcyjne i usługi. Na działce dopuszczalna jest zabudowa do 70%...

  • Super lokalizacja i Cena plan zag Ostatnia działka

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 850 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Mirabelki

    Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 887 018 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,71 m2 położone na parterze w nowo powstającej inw...

Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 692 541 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 428 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,95 m2 położone na drugim piętrze w nowo powstając...

Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 677 369 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,93 m2 położone na parterze w nowo powstającej inw...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię

    Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 544 750 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,46 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo powsta...

Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 753 508 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,32 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo powsta...

  • Powierzchnia dla biura, oświaty, usługi med i inn
    1 / 5
    Powierzchnia dla biura, oświaty, usługi med i inn

    Warszawa

    • 155 820 zł cena
    • 3 180 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Polecam do wynajęcia część budynku przystosowaną na cel edukacyjny. W ofercie gotowe sale wykładowe, pomieszczenia administracyjne, zaplecze socjalne (wielostanowiskowe toalety),...

  • 1 / 4
    Do budowy bliźniaka blisko Puszczy Kampinoskiej !

    Marianów

    • 350 000 zł cena
    • 1 007 m2 powierzchnia
    • 348 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1007 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Grądach, gmina Leszno. Przybliżone wymiary 31mx31m.Dzia...

  • SPRZEDAM DLA DEWELOPERA PIĘKNĄ DZIALKĘ 18061M2 W PODKOWIE LE
    1 / 3
    SPRZEDAM DLA DEWELOPERA PIĘKNĄ DZIALKĘ 18061M2 W PODKOWIE LE

    Podkowa Leśna

    • 6 500 000 zł cena
    • 18 061 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo ładną działkę 18061m2 w Podkowie Leśnej zaledwie 10km od Warszawy miasta ogrodu z bardzo dobrym dojazdem z kazdej drogi szybkiego ruchu ,połozonej około km od stacj...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Dolny Mokotów ul. Zbierska

    Warszawa » Mokotów » ul. Zbierska

    • 699 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    [i]ZAREZERWOWANE [/i] [i][/i] [i][/i] [i]Zapraszam na Mokotów [/i] Fajna oferta dwupokojowego mieszkania z oddzielną widną kuchnią, w niskim domu z cegły na Mokotowie !...

  • 1 / 3
    Gratka dla dewelopera działka 4040m2 w Jaworowej

    Jaworowa

    • 1 799 000 zł cena
    • 4 040 m2 powierzchnia
    • 446 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka położona w miejscowości Jaworowa, gmina Raszyn o powierzchni 4040 m2 możliwość dokupienia działki obok o pow. 900m2.Dla działki są wydane Warunki zabudowy - b...

  • Osiedle leśną Dolina NOWY ETAP
    1 / 11
    Osiedle leśną Dolina NOWY ETAP

    Warszawa

    • 519 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWY ETAP 9 BUDYNKÓW Segment mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 93,96 mkw w standardzie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa 67,54 mkw. Powierzchnia ogrodu:...

  • NOWY MAGAZYN+BIURO
    1 / 16
    NOWY MAGAZYN+BIURO

    Warszawa

    • 11 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Buynek Usługowy - Magazynowo - biurowy o pow 125m2.Parter budynku magazyn o pow 50m2+pomieszczenie socjalne 15m2+WC.Piętro 2 pomieszczenia biurowe + WCo pow 60m2 . Budynek nowy 20...

  • Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 10
    Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 6 950 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w Opaczy Małej bezpośrednio przy ul. Targowej - dostęp do wszystkich mediów. Nr działek 20/1, 21/1, 112/1, obręb 0009 Opacz.....

  • Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem
    1 / 16
    Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem

    Warszawa

    • 2 800 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom z duszą i ogrodem marzeń w sercu Mazur – Prostki w województwie warmińsko-mazurskim. Są domy, które po prostu istnieją – i są takie, które się pamięta. Ten dom...

  • Sprzedam Działkę-Ogródek ROD
    1 / 15
    Sprzedam Działkę-Ogródek ROD

    Warszawa

    • 52 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek ROD na ul. Lewinowskiej, Warszawa-Zacisze. Dojazd komunikacją miejską . Działka ma 300 m. z domkiem murowanym z wyposażeniem . Domek z tarasem. Jest też duża komór...