• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 734)
  • Działka przy lesie pod dom 2-lokalowy MPzP Media!

    Kosów

    • 466 000 zł cena
    • 1 720 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Kosów, przy granicy Nadarzyna Lokalizacja: Na sprzedaż urokliwa działka położona w Kosowie, tuż przy granicy z miejscowościami Czarny Las oraz Nadarzyn. Bardzo...

  • 1 / 3
    Leśna z pr. zabud. pod zabud. rezydencjonalną MPZP

    Marynin

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 476 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka leśna pod zabudowę rezydencjonalną - SiestrzeńLokalizacja:Działka zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej w miejscowości Siestrzeń. Teren wyjątkowo malowniczy, zróżnicowany,...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle

    Warszawa » Śródmieście

    • 4 120 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 41 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament w ekskluzywnym budynku Doskonały układ pomieszczeń z dużymi możliwościami architektonicznymi. W każdym pokoju centralna klimatyzacja z indywidualnym sterowa...

  • Działka Żuków ul.

    Żuków

    • 181 720 zł cena
    • 1 652 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch działek ewidencyjnych, położone w powiecie sochaczewskim, gminie Sochaczew, obręb Żukówka.Informacje ogólne:Numery działek...

  • 1 / 2
    Działka w dobrej lokalizacji

    Kajetany

    • 550 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania tereny zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem usług.Wszystkie media w ulicy przy działce: woda, prąd, gaz i kanalizacja.Wjazd na d...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Aleje Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Aleje Jerozolimskie

    • 51 300 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biura do wynajęcia w Centrum LIM w centrum Warszawy to powierzchnie biurowe o wysokim standardzie zlokalizowane w budynku hotelu Presidential.454 m2 w samym centrum Warszawy - na p...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Aleje Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Aleje Jerozolimskie

    • 6 750 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biura do wynajęcia w Centrum LIM w centrum Warszawy to powierzchnie biurowe o wysokim standardzie zlokalizowane w budynku hotelu Presidential.60 m2 w samym centrum Warszawy - na pr...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Aleje Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Aleje Jerozolimskie

    • 28 250 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biura do wynajęcia w Centrum LIM w centrum Warszawy to powierzchnie biurowe o wysokim standardzie zlokalizowane w budynku hotelu Presidential.250 m2 w samym centrum Warszawy - na p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka wśród nowej zabudowy dobra lokalizacja!

    Książenice

    • 490 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż w Książenicach – doskonała lokalizacja, Miejscowy Plan Zagospodarowania PrzestrzennegoNa sprzedaż kształtna działka budowlana położona w miejscowości Książenice...

  • Super działka z planem i mediami w otulinie lasu !

    Janinów

    • 330 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana usytuowana w zacisznym zakątku, w otulinie lasu.Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednor...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Służew ul. Wilanowska Al.

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 42 000 zł cena
    • 713 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. kom. Mokotów/Służew. Ofertę stanowi budynek biurowo-mieszkalny (1/2 bliźniaka) dostosowany na potrzeby działalności biurowo-usługowej z możliwością wykorzystania...

  • Pawilon usługowo handlowy
    1 / 13
    Pawilon usługowo handlowy

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 1 349 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pawilon usługowo-handlowy na " Pasażu Smyczkowa" (róg Puławskiej i Smyczkowej). Wysokość pomieszczeń: 3.20 m Powierzchnia: 89 m2 Liczba pomieszczeń: 6 + łazienka z toaletą Własnoś...

  • Mieszkanie LUX do wynajęcia Grzybowska 37 2 pokoje
    1 / 17
    Mieszkanie LUX do wynajęcia Grzybowska 37 2 pokoje

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Super lokalizacja Ul. Grzybowska blisko Krochmalna i Browary Warszawskie oraz Norblin piechotą wszędzie Nowy apartamentowiec lux teren kulturalno - gastronomiczny 1 sypialni...

  • Wynajme piękny apartament Browary Warszawskie 3 pok.
    1 / 16
    Wynajme piękny apartament Browary Warszawskie 3 pok.

    Warszawa

    • 8 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Browary Warszawskie to pięknie zagospodarowany teren w centrum Warszawy. Apartament 3 pokojowy z osobną garderobą i dużą łazienką - dwustronny w pełni urządzony i wyposażony: 2 sy...

  • Bezpośrednio Pilnie Okazja Ursynów 400 Metro Warchalowskiego
    1 / 3
    Bezpośrednio Pilnie Okazja Ursynów 400 Metro Warchalowskiego

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio !! Super Okazja! Piękne Mieszkanie na Ursynowie - 400m do metra! • Natolin Imielin • Pilne!!! Oferuję na sprzedaż BEZPOŚREDNIO przestronne, trzypokojowe mieszkanie na...

  • Dom Grądy rynek pierwotny ul. Górna

    Grądy » ul. Górna

    • 350 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 2 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym otwartym położony na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawskim zachodnim. Najważni...

  • Lokal Warszawa Rembertów ul. Młodnicka

    Warszawa » Rembertów » ul. Młodnicka

    • 16 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą obiektu magazynowego w bliskim Rembertowie, blisko drogi 631, co gwarantuje dobry dostęp logistyczny dla firm z dużym natężeniem ruc...

  • Działka 2200m Warszawa Białołęka Tarchomin
    Działka 2200m Warszawa Białołęka Tarchomin

    Warszawa

    • 1 850 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 841 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    tel [tel] Lokalizacja Warszawa Białołęka ok ul Modlińskiej , Światowida Działka z planem zagospodarowania na 7 lokali Powierzchnia: 2200m2 Wymiary szerokość 64m x34m droga doj...

  • Do wynajecia pokój 10,6 m2 w mieszkaniu 55 m2 Bródno
    1 / 14
    Do wynajecia pokój 10,6 m2 w mieszkaniu 55 m2 Bródno

    Warszawa

    • 850 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu jednego z trzech pokojów - średniego (10,6 m2) - dostępny od zaraz Oferowany pokój obrazuje pierwsze zdjęcie. Drugi Drugi mały pokój (8,3 m2) również jest...

  • Bezczynszowe 3-pok mieszkanie z fotowoltaiką, klimatyzacją i włas...

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie z fotowoltaiką, klimatyzacją i własną studnią – cisza, zieleń, blisko centrum! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, bezczynszowe mieszkani...