• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 734)
  • Sprzedam piękną działkę 1194m2 blisko Podkowy Leśnej okazja
    1 / 2
    Sprzedam piękną działkę 1194m2 blisko Podkowy Leśnej okazja

    Żółwin

    • 575 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka posiada dostęp do wszystkich mediów w drodze. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bli...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Konstancińska
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Konstancińska

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia ciche, widne mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na 3 piętrze 9 piętrowego nowoczesnego, apartamentowca z 2007 r. na Mokotowie. Mieszkanie składa się 2 pokoi (21...

  • Firma hala działka odpady produkcja okolice Warszawy
    Firma hala działka odpady produkcja okolice Warszawy

    Warszawa

    • 7 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokalizacja okolice Warszawy niedaleko trasy S8 Na sprzedaż cała firma gotowy dochodowy biznes: 1, firma, marka, patenty, pozwolenia, opinie środowiskowe 2, nieruchomość działka...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 179 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    biuro wirtualne do wynajęcia na Woli w budynku biurowym w okolicach ul. Okopowej, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Atrakcyjny adres dla firmy....

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza

    Warszawa » Mokotów » rondo Rondo im. Arcybiskupa Jana Pawła Woronicza

    • 799 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 21 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Oferuję na sprzedaż nowoczesną, przestronną  i funkcjonalną kawalerkę o pow. 36,57m2, na ostatnim 10 piętrze w inwestycji Qbik Loft Apartments - ul. Woronicza 31 na Mokotowie.Na lo...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 42 500 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 545 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 29 osób, na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 21 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 496 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 10 osób na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stegny ul. Egejska

    Warszawa » Mokotów » ul. Egejska

    • 10 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajmu przestronne, rozkładowe, narożne (płn-wsch-płd) mieszkanie w nowym kompleksie na Stegnach. Okolica z pełną infrastrukturą miejską, dobre połączenia komunikacyjne. I...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal dla biura w super niskiej cenie
    1 / 5
    Lokal dla biura w super niskiej cenie

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam i polecam do wynajęcia powierzchnię biurową położoną na 1 pietrze w budynku wolno stojącym przy ul.Bodycha ( granica Michałowic z Ursusem). Lokal przeznaczony dla prac...

  • Działka budowlana Błonie Bramki
    1 / 6
    Działka budowlana Błonie Bramki

    Błonie

    • 300 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z wszystkimi mediami , położona w miejscowości Bramki, 4 km od Błonia. PKP Boża Wola w odległości 2 km. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzen...

  • BIURA DO WYNAJĘCIA, Warszawa, Mokotów, Obrzeżna
    1 / 4
    BIURA DO WYNAJĘCIA, Warszawa, Mokotów, Obrzeżna

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biurowiec 12-kondygnacyjny w biznesowej części Mokotowa, która, co do wielkości, jest drugim obszarem biznesu w Warszawie. Klimatyzowane powierzchnie z dostępem do zaplecza socja...

  • Lokal Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy w Wesołej Zielonej z przeznaczeniem pod działalność biurową, usługowo- handlową (auto- szkoła, biuro księgowe, sklep odzieżowy etc.). Lokal usytuowany jest na 1 pi...

  • Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 489 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Dzisiaj chciałbym zaproponować Państwu jednopokojowe mieszkanie [kawalerkę] na warszawskiej Woli (osiedle „Niska”]. Mieszkanie znajduje się na VII kondygnacji w X k...

  • Lokal usługowy 62m2 Targówek Bródno
    1 / 4
    Lokal usługowy 62m2 Targówek Bródno

    Warszawa

    • 744 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta bezpośrednia. Nie podpisujemy umów pośrednictwa. Oferuję do sprzedaży lokal usługowy 62m2 Stan deweloperski Lokal posiada dużą witrynę Wysokość pomieszczeń 3,3m Wydana zg...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Gagarina
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Gagarina

    Warszawa

    • 1 330 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,47 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Property Office (tel. [tel], mail: @ BEZ PROW...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA | MPZP | 1776M2 | UL. KRĘTA

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 699 000 zł cena
    • 1 776 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 1 776 m² (ok. 50m x 37m), położona w jednej z najbardziej pożądanyc...

  • Bezczynszowe 4 pokoje z prywatnym ogródkiem 135m2

    Piastów » ul. Bohaterów Wolności

    • 830 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe - 66m2, idealne dla rodziny z dziećmi. W cenie duży, zadbany ogród z altanką! Mieszkanie mieści się w kamienicy, w której mieszkają jedynie dwie r...

  • 1 / 4
    Teren inwestycyjny w Starych Babicach – 4063m2

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 2 844 100 zł cena
    • 4 063 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 4 063 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji St...

  • Przestronne 70 m² – 3 pokoje | balkon | garaż

    Pruszków » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 820 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie (70m2) znajdujące się na pograniczu Pruszkowa z Piastowem, w bloku na spokojnym, monitorowanym osiedlu zamkniętym. Mieszkanie na 1 piętrze w 3 pi...

  • Dom w cichej zielonej okolicy
    Dom w cichej zielonej okolicy

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 072 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości