• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ożarów Mazowiecki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 739)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 5 508 € cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 324 m2 w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 5 427 € cena
    • 319 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 319,29 m2 na parterze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 10 131 € cena
    • 614 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 614 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 6 120 € cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 360 m2 w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 18 915 € cena
    • 1 112 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 1112,70 m2 na parterze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 10 546 € cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 620,40 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 6 288 zł cena
    • 393 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 393m2 na 7 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Słomińskiego i Centrum Handlowego Arkadia, poleca Agencja Nie...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 5 355 € cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 315 m2 w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 34 780 € cena
    • 2 045 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 2045,90 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 39 596 € cena
    • 2 329 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.2329,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 10 548 € cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 620,50 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 15 666 € cena
    • 921 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 921,57 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 18 630 € cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1095,90 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum
    1 / 9
    Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Warszawa

    • 1 900 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameralnym...

  • Działka leśna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka leśna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 999 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Położona w Książenicach w sąsiedztwie ośrodka treningowego Legii nieruchomość budowlana. Działka leśno - budowlana o pow. po 4000 m 2 z obowiązującym MPZP dla strefy M/Ls co pozw...

  • 2 pokoje z AC, garażem i komórką - Oksza 9
    1 / 9
    2 pokoje z AC, garażem i komórką - Oksza 9

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m², położone przy ul. Herbu Oksza 9 w warszawskim Ursusie. -Nieruchomość- Lokal wykończ...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Łucka
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Łucka

    Warszawa

    • 10 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesne biuro na wynajem przy ul. Łuckiej - 2 miejsca parkingowe w cenie Oferujemy do wynajęcia nowoczesne biuro zlokalizowane przy ul. Łuckiej, w samym sercu biznesowej Woli....

  • 1090m2 Pruszków: Magazyn i Pomieszczenia Biurowe
    1090m2 Pruszków: Magazyn i Pomieszczenia Biurowe

    Pruszków

    • 50 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    do wynajęcia 1090m2 w miejscowości Pruszków 320m2 Magazyn do wynajęcia i 770m2 Pomieszczenia Biurowe na etapie wykończenia można zasugerować zmiany wedle potrzeb HALA WYSOKIEGO...

  • Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²
    1 / 11
    Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Bielany, ul. Loteryjki Do wynajęcia jasne, świeżo umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2. piętrze (ostatnim) w kame...

  • Cisza, zieleń i szybki dojazd do Warszawy !
    1 / 16
    Cisza, zieleń i szybki dojazd do Warszawy !

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 699 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 156 m², położony w spokojnej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość została wybudowana według projektu Dom w tamaryszk...