• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 739)
  • Metro Wierzbno - 4 pok. z klimatyzacją w kamienicy
    1 / 14
    Metro Wierzbno - 4 pok. z klimatyzacją w kamienicy

    Warszawa

    • 985 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 63,06 m² na 2 piętrze w kamienicy z lat 60-ych przy Al.Niepodległości, 150 m od stacji metra Wierzbno. ---------------------- OPIS MIESZKA...

  • Studio z dostępem do ogrodu, blisko SWPS - Paca 10
    1 / 10
    Studio z dostępem do ogrodu, blisko SWPS - Paca 10

    Warszawa

    • 1 870 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTEPNE OD 2026-05-15! Do wynajęcia mini kawalerka w zrewitalizowanej, kameralnej kamienicy z ogrodem przy ul. Ludwika Michała Paca w Warszawie . -Nieruchomość- Usyt...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jurajska
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Jurajska

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ENG & RU below Do wynajęcia  nowoczesne mieszkanie - ul. Jurajska 4, Ursynów Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m², . Lokal posiada dodatkowo umeblowany t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska

    Warszawa

    • 50 481 zł cena
    • 1 191 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1191 m2 w Śródmieściu na 1 piętrze w biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Leszczyńska
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Leszczyńska

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia jasny, cichy, elegancki apartament po remoncie usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego, zamkniętego budynku z 2006 r. z ochroną i monitoringiem w Śródmieściu na Powiślu....

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 3 402 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowo-usługowy o pow.28 m2 na...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 187 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na parterze...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 3 371 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.31,50 m2 na 3 pięt...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 755 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.26 m2 na niskim pa...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 16 743 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.135 m2 na niskim p...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 3 281 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.27 m2 na 1 piętrze...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 889 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.27 m2 na 3 piętrze...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 1 907 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na niskim pa...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 4 875 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.46 m2 na niskim pa...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów ul. Królowej Marysieńki

    Warszawa » Wilanów » ul. Marysieńki

    • 5 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.60 m2 na parterze domu jednorodzinnego na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Królowej Marysieńki poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 568 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.24 m2 na 3 piętrze...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 187 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 967 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.28 m2 na niskim pa...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 7 898 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 65 m2 na 1 piętrz...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 3 524 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowo-usługowy o pow.29 m2 na...