• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 739)
  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 76 536 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa -Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 924 m2 na 3 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Praga, Targowa
    Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Praga, Targowa

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Stara Praga, centrum | 4 pokoje | 76 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Starej Pragi jednej z najbardz...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska

    Warszawa

    • 24 203 zł cena
    • 259 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 259 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej i Wilczej, poleca Prope...

  • Bródno dwupokojowe
    1 / 14
    Bródno dwupokojowe

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Bródno dwupokojowe bardzo dobra lokalizacja Centrm Bródna przy metrze ul. Malborska 6 umeblowane i w pełni wyposażone.2800zł plus czynsz 1000 oraz prąd I gaz wg wskazań licznika co...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa

    Warszawa

    • 24 263 zł cena
    • 408 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 408 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Chodkiewicza
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Chodkiewicza

    Warszawa

    • 37 465 zł cena
    • 588 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 588 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chodkiewicza, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Szczęśliwice, Białobrzeska
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Szczęśliwice, Białobrzeska

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe - Ochota Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie. Funkcjonalny, rozkładowy układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Nieru...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zielna
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zielna

    Warszawa

    • 65 981 zł cena
    • 661 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 661m2 na 1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Zielnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Trzech Krzyży
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Trzech Krzyży

    Warszawa

    • 13 571 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.134 m2 na 1 piętrze w kamienicy biurowej w okolicach Placu Trzech Krzyży, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Królewska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Królewska

    Warszawa

    • 25 134 zł cena
    • 311 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 311,47 m2 na warszawskim Śródmieściu, w kamienicy biurowej w okolicach ul. Królewskiej i Ogrodu Saskiego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Siedmiogrodzka
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Siedmiogrodzka

    Warszawa

    • 91 845 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 961 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Królewska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Królewska

    Warszawa

    • 64 324 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 797 m2 w Centrum, w kamienicy biurowej w okolicach ul. Królewskiej i Ogrodu Saskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza
    1 / 15
    Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza

    Warszawa

    • 7 047 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynajęcia pr...

  • Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza
    1 / 15
    Wysoki standard,dostęp24h,ochrona,recepcja,cisza

    Warszawa

    • 7 897 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• 54 m² | 3 pokoje | Blisko PKP i WKD

    Pruszków » ul. Al. Wojska Polskiego

    • 739 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Pruszków | 3 pokoje | gotowe do zamieszkania | świetna komunikacja z Warszawą Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane na parterze b...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 825 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 201, balkon: 8,60 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 839 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 301, balkon: 8,60 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 107 452 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 405 (dwupoziomowy: 51,78 m + 51,08 m ) , balkon: 5,43 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 1 275 318 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 11 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 401 (dwupoziomowy: 68,08 m + 48,74 m ) , balkon: 8,58 m, Cena brutto miejsca parkingowego podzi...

  • 0%, deweloperskie, kameralnie w Starej Miłosnej

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 585 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Planowany termin zakończenia: IV kwartał 2026 r. Lokal mieszkalny nr 310, balkon: 5,20 m, Cena brutto miejsca parkingowego podziemnego: 35000.00 PLN, Cena brutto za...