• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 738)
  • 2 pok. kamienica przy Ogrodzie Saskim, Centrum!
    1 / 14
    2 pok. kamienica przy Ogrodzie Saskim, Centrum!

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 21 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w najlepszej lokalizacji w Warszawie! Tuz obok Ogrodu Saskiego. Mieszkanie o powierzchni 45,35 m2, położone w samym Centrum, tuż obok dw...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska

    Warszawa

    • 15 300 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz nowoczesnego biura w prestiżowej lokalizacji Warszawy? Oferujemy przestrzeń idealną dla firm ceniących komfort, styl i doskonałe połączenia komunikacyjne. Udogodnienia w...

  • Dom Łomianki, Brzegowa
    Dom Łomianki, Brzegowa

    Łomianki

    • 995 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 897 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, położony przy ul. Brzegowej w Łomiankach Dolnych, na działce o powierzchni 500 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzin...

  • Kamienica Powiśle 4 pok. bezpośrednio czynsz w cenie/English
    Kamienica Powiśle 4 pok. bezpośrednio czynsz w cenie/English

    Warszawa

    • 4 250 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Zamieszkaj w pięknej kamienicy na Powiślu w 4 pokojowym cichym mieszkaniu w samym Centrum Warszawy. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane ROZKŁAD Mieszkanie o powierzchni 67 m2...

  • Bliźniak z dużym ogrodem Wawer bez PCC i %
    1 / 16
    Bliźniak z dużym ogrodem Wawer bez PCC i %

    Warszawa

    • 909 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową inwestycją domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Wawra, tuż przy otulinie Mazowieckiego Parku Krajobraz...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Warszawa

    • 15 653 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.273 m2 na 6 piętrze biurowca warszawskich Włochach, w okolicach ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Nowe 2 pokojowe z balkonem,  miejsce postojowe
    1 / 15
    Nowe 2 pokojowe z balkonem, miejsce postojowe

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2 pokojowe na Gocławiu z miejscem postojowym w garażu podziemnym, przy ulicy Umińskiego na rogu z ul. Bora Komorowskiego. Nieruchomość w budynku mieszkalno- usługo...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa

    Warszawa

    • 53 106 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 893 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Płochocin: Mieszkanie 70m2, 2 pokoje, blisko PKP
    1 / 12
    Płochocin: Mieszkanie 70m2, 2 pokoje, blisko PKP

    Płochocin

    • 539 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m², położonego przy ul. Fabrycznej 3A w Płochocinie. Lokal znajduje się na pie...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa

    Warszawa

    • 91 009 zł cena
    • 857 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.857 m2 na 10 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Dickensa

    Warszawa

    • 42 639 zł cena
    • 717 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 717 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Warszawa

    • 45 816 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.799 m2 na 5 piętrze biurowca warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Radarowa

    Warszawa

    • 28 443 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.496 m2 na parterze biurowca warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Radarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Krochmalna
    Mieszkanie Warszawa Wola, Krochmalna

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje o powierzchni 50 m2 oraz ewentualnie miejsce postojowe w garażu podziemnym Świetna lokalizacja * ul. KROCHMALNA 32a - budynek z recepcją, os.zamknięte * DO METRA 5 minu...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Trzech Krzyży
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, pl. Trzech Krzyży

    Warszawa

    • 17 322 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.171m2 na 2 piętrze w kamienicy biurowej w okolicach Placu Trzech Krzyży, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Obozowa

    Warszawa

    • 164 389 zł cena
    • 1 548 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1548 m2 na3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów, poleca Agencja Nieruc...

  • Apartament na Ekoparku! Ostatnie piętro
    Apartament na Ekoparku! Ostatnie piętro

    Warszawa

    • 12 500 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia apartament położony na terenie zamkniętego, strzeżonego osiedla przy Polu Mokotowskim, przy ulicy Chodkiewicza w Warszawie, w sąsiedztwie niezbędnej infrastruktury (sk...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Gościniec
    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Gościniec

    Warszawa

    • 1 075 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości EKSPERT LOKALNY zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na dzień otwarty w dniu 16.05,2026 o godzinie 13:00 Mieszkanie dla rodziny lub inwestycja.! Lokalizac...

  • Mieszkanie centrum Warszawy-wynajem/Chałubińskiego
    1 / 13
    Mieszkanie centrum Warszawy-wynajem/Chałubińskiego

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa | ul. Chałubińskiego | 2 pokoje | balkon | Śródmieście Adres, który upraszcza codzienność i daje pełną swobodę poruszania się po mieście. Mieszkanie przy ul. Chałubińskieg...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 52 349 zł cena
    • 632 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 632 m2 w Centrum Warszawy, na 17 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...