• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sromowce Wyżne
  • Milanówek +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Bud.z P.Z.P-Władysławów g. Mszczonów -15min.Grodzisk M 30min
    1 / 9
    Bud.z P.Z.P-Władysławów g. Mszczonów -15min.Grodzisk M 30min

    Grodzisk Mazowiecki

    • 190 000 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis DZIAŁKI BUDOWLANE z P.Z.P we Władysławie gmina Mszczonów - ok.15minut do Grodzisk M i ok.30 minut do W-wy. Sprzedaż bezpośrednia!!! UWAGA!!! - W PROMOCJI DOKŁADAM KOMPLETNY P...

  • Działka pod budowę osiedla
    1 / 15
    Działka pod budowę osiedla

    Wola Mrokowska

    • 7 579 000 zł cena
    • 32 951 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 32951 m2 w Woli Mrokowskiej 450m od zjazdu z Alei Krakowskiej w ulice Postępu w Woli Mrokowskiej. Kontynuacja Osiedla Zielone Ogrody ....

  • Urokliwa działka budowlana w okolicy las cisza

    Bolesławek

    • 264 800 zł cena
    • 1 655 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów.Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków.Teren objęty miejscowym planem...

  • 1 / 3
    Znakomita działka z MPZP NA PRODUKCJĘ I USŁUGI

    Nadarzyn

    • 2 700 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 356 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA MPZP NA PRODUKCJĘ I USŁUGIPrzeznaczenie i parametry zabudowy: Działka objęta MPZP, przeznaczona na cele produkcyjne i usługi. Na działce dopuszczalna jest zabudowa do 70%...

  • Super lokalizacja i Cena plan zag Ostatnia działka

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 850 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...

  • Sprzedam dom
    Sprzedam dom

    Żyrardów

    • 1 100 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 5 914 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do sprzedaży,w atrakcyjnej lokalizacji blisko sklepy,apteka szkoła ,przedszkole , blisko las, Kosciol ,dwa garaże. Fotowoltaika obnizajace koszty energi. Dom Po generalnym re...

  • 1 / 4
    Do budowy bliźniaka blisko Puszczy Kampinoskiej !

    Marianów

    • 350 000 zł cena
    • 1 007 m2 powierzchnia
    • 348 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1007 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Grądach, gmina Leszno. Przybliżone wymiary 31mx31m.Dzia...

  • SPRZEDAM DLA DEWELOPERA PIĘKNĄ DZIALKĘ 18061M2 W PODKOWIE LE
    1 / 3
    SPRZEDAM DLA DEWELOPERA PIĘKNĄ DZIALKĘ 18061M2 W PODKOWIE LE

    Podkowa Leśna

    • 6 500 000 zł cena
    • 18 061 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo ładną działkę 18061m2 w Podkowie Leśnej zaledwie 10km od Warszawy miasta ogrodu z bardzo dobrym dojazdem z kazdej drogi szybkiego ruchu ,połozonej około km od stacj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 10
    Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 6 950 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w Opaczy Małej bezpośrednio przy ul. Targowej - dostęp do wszystkich mediów. Nr działek 20/1, 21/1, 112/1, obręb 0009 Opacz.....

  • Działka budowlana Huta Żabiowolska gm. Żabia Wola
    1 / 5
    Działka budowlana Huta Żabiowolska gm. Żabia Wola

    Huta Żabiowolska

    • 350 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Huta Żabiowolska działki budowlane 1000 m2 /lub więcej/ - na sprzedaż. Działka budowlana o minimalnej powierzchni 1000m2. Położona w Hucie Żabiowolskiej blisko zjazdu na tras...

  • Działka budowlana Radziejowice Adamów-Wieś
    1 / 7
    Działka budowlana Radziejowice Adamów-Wieś

    Radziejowice

    • 490 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania słoneczna działka budowlana w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomość położona bezpośrednio przy oświetlonej asfaltowej drodze gminnej. Gaz, woda, p...

  • Działka budowlana Radziejowice Adamów-Wieś
    Działka budowlana Radziejowice Adamów-Wieś

    Radziejowice

    • 328 000 zł cena
    • 1 593 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania słoneczna działka budowlana o pow. 1593 m 2 w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy 50 m od drogi gminnej asf...

  • Działka budowlana Żółwin gm. Brwinów
    1 / 2
    Działka budowlana Żółwin gm. Brwinów

    Żółwin

    • 31 800 000 zł cena
    • 126 700 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CIEKAWA OFERTA DLA DEWELOPERA - CENA DO NEGOCJACJI. Atrakcyjna nieruchomość w Żółwinie, działka budowlana o powierzchni 126 700 m2 (12,67ha) . Nieruchomość położona na wzniesie...

  • Działka budowlana Krze Duże gm. Radziejowice
    1 / 3
    Działka budowlana Krze Duże gm. Radziejowice

    Krze Duże

    • 363 900 zł cena
    • 2 141 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2141m2 w Miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice Na działce możliwość zabudowy usługowej oraz jednorodzinnej. Jest MPZP. Dojazd do działki drogą drogą...

  • Działka budowlana Krze Duże gm. Radziejowice
    1 / 3
    Działka budowlana Krze Duże gm. Radziejowice

    Krze Duże

    • 504 720 zł cena
    • 2 804 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2804m2 w Miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice Działka budowlana pod lasem. Jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Dojazd do działki...

  • Działka 7815m2 MN Wyględy
    Działka 7815m2 MN Wyględy

    Wyględy

    • 2 660 000 zł cena
    • 7 815 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 7815 m², położone w jednej z najdynamiczniej rozwijających się lokalizacji w regionie - Wyględy, gm. Leszno...

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – ul. Sławińskiego 3, Żyra
    1 / 5
    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – ul. Sławińskiego 3, Żyra

    Żyrardów

    • 297 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – ul. Sławińskiego 3, Żyrardów – 39,90 m² Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,90 m², położone na parterze w kameralnym, jednopięt...

  • Mieszkanie Piastów ul. Elizy Orzeszkowej

    Piastów » ul. Orzeszkowej

    • 825 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 mkw, znajdujące się na 1 piętrze w bloku mieszkalnym z windą, zlokalizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w Piastowie.- jasne, przestr...

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną

    Falęcin

    • 400 000 zł cena
    • 24 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 2,45 ha położoną w spokojnej okolicy na terenie gminy Grójec, powiat grójecki 8 km od miasta przy drodze asfaltowej (droga powiatowa nr 1655W)....

  • Działka siedliskowa Jaktorów Stare Budy
    1 / 7
    Działka siedliskowa Jaktorów Stare Budy

    Jaktorów

    • 199 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Do sprzedaży działka rolna, nr ewidencyjny 229, usytuowana w Starych Budach przy ul. Konspiracji , o powierzchni 6900 m2, nieregularny kształt dział...