• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Działka Grodzisk Mazowiecki Marynin
    1 / 7
    Działka Grodzisk Mazowiecki Marynin

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 500 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w m. Marynin ul. Mazowiecka, gm. Grodzisk Mazowiecki, o powierzchni 10200 m2 o wymiarach ok. 80 x 125 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodar...

  • Wynajmę 50m2 Biuro, handel, magazyn Ożarów Mazowiecki
    1 / 7
    Wynajmę 50m2 Biuro, handel, magazyn Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 50 m2 na parterze, sufit wysokość 4m, główne wejście duża witryna przeszklona, 2 łazienki, ogrzewanie podłogowe. Budynek położony przy ul. Poznańskiej (wylotówka na Po...

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 055 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 034 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka w dobrej lokaliz. Żabia Wola Oddział MPZP

    Oddział » ul. Zagrodowa

    • 250 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren z bardzo dogodnym dojazdem, przy asfaltowej drodze gminnej, objęty miejscowym planem zagospodarowania.Wjazd za trasę S8 oddalony o ok. 1,5 km co zapewnia sprawny dojazd do Wa...

  • Urokliwa działka - idealna pod dom parterowy
    1 / 11
    Urokliwa działka - idealna pod dom parterowy

    Radonie

    • 887 000 zł cena
    • 4 368 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 4.368m2 zlokalizowana w miejscowości Radonie k/Grodziska Maz. Kształt prostokąta 43,9 x 97,2 + własna droga dojazdowa . Dojazd drogą gminną asfalto...

  • Ciekawa działka z mediami, MPZP

    Słubica B

    • 292 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka, częściowo zalesiona. Kształt prostokąta, z wjazdem od północy. Możliwość budowy domu w odległości do 60 m od drogi wjazdowej. Las obejmuje ok 1200 m2 działki.Dzia...

  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 1 633 250 zł cena
    • 2 350 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlana położoną na terenie Gminy Michałowice, w miejscowości Opacz Mała ul. Targowa - 10 km do Pałacu Kultury.- Powierzchnia nieruchomośc...

  • Działka przy lesie pod dom 2-lokalowy MPzP Media!

    Kosów

    • 466 000 zł cena
    • 1 720 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Kosów, przy granicy Nadarzyna Lokalizacja: Na sprzedaż urokliwa działka położona w Kosowie, tuż przy granicy z miejscowościami Czarny Las oraz Nadarzyn. Bardzo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Leśna z pr. zabud. pod zabud. rezydencjonalną MPZP

    Marynin

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 476 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka leśna pod zabudowę rezydencjonalną - SiestrzeńLokalizacja:Działka zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej w miejscowości Siestrzeń. Teren wyjątkowo malowniczy, zróżnicowany,...

  • Działka Żuków ul.

    Żuków

    • 181 720 zł cena
    • 1 652 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch działek ewidencyjnych, położone w powiecie sochaczewskim, gminie Sochaczew, obręb Żukówka.Informacje ogólne:Numery działek...

  • 1 / 2
    Działka w dobrej lokalizacji

    Kajetany

    • 550 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania tereny zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem usług.Wszystkie media w ulicy przy działce: woda, prąd, gaz i kanalizacja.Wjazd na d...

  • Działka wśród nowej zabudowy dobra lokalizacja!

    Książenice

    • 490 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż w Książenicach – doskonała lokalizacja, Miejscowy Plan Zagospodarowania PrzestrzennegoNa sprzedaż kształtna działka budowlana położona w miejscowości Książenice...

  • Piękny dom parterowy 180 m2 - Adamów Parcel, gm. R

    Adamów-Parcel

    • 2 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nowoczesny dom parterowy o powierzchni 180,15 m2 na działce o powierzchni 1200 m2 w miejscowości Adamów-Parcel, Gmina Radziejowice. Bardzo spokojna i zalesiona okol...

  • Super działka z planem i mediami w otulinie lasu !

    Janinów

    • 330 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana usytuowana w zacisznym zakątku, w otulinie lasu.Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednor...

  • Dom Grądy rynek pierwotny ul. Górna

    Grądy » ul. Górna

    • 350 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 2 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym otwartym położony na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawskim zachodnim. Najważni...

  • Działka pod osiedle Bramki k/Błonia
    1 / 2
    Działka pod osiedle Bramki k/Błonia

    Bramki

    • 2 430 000 zł cena
    • 9 340 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjny teren inwestycyjny - Bramki, gm. Błonie - pod zabudowę MU. Na sprzedaż wyjątkowy grunt o łącznej powierzchni 9345 m², nieruchomość w całości objęta miejscowym planem z...

  • Działka inwestycyjna 3700m2 Bramki k/Błonia
    1 / 2
    Działka inwestycyjna 3700m2 Bramki k/Błonia

    Bramki

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 3728 m², położona w miejscowości Bramki (gmina Błonie), bezpośrednio przy trasie Poznańskiej DK 92, łączącej Wars...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 500 000 zł cena
    • 4 049 m2 powierzchnia
    • 1 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Nadarzyńskiej 89 C , numer ewidencyjny działki 24/1 , o powierzchni 4049 m2. Media: wszystkie me...

  • Działka budowlana Radziejowice Adamów-Wieś
    Działka budowlana Radziejowice Adamów-Wieś

    Radziejowice

    • 240 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania słoneczne działki budowlane o pow. 1200 m 2, druga działka 1200 m 2 , położone w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomości położone bezpośrednio prz...

  • Działka rekreacyjna 300m2 w Woli Mrokowskiej
    1 / 4
    Działka rekreacyjna 300m2 w Woli Mrokowskiej

    Wola Mrokowska

    • 80 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną – 300 m² – ROD Bankowiec, Wola Mrokowska Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 300 m², położona w ROD Bankowiec przy ul. Ogrodowej 7 w Woli Mr...