• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Dom Międzyborów gm. Jaktorów
    1 / 15
    Dom Międzyborów gm. Jaktorów

    Międzyborów

    • 950 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży nowy bliźniak wg. projektu ARCHON Willa AMELIA R2. Pierwsze piętro - BEZ SKOSÓW , położony 500 m do stacji PKP Międzyborów, do Szkoły i Przedszkola 1 km. Media energi...

  • sprzedam grunt iwestycyjny
    1 / 8
    sprzedam grunt iwestycyjny

    Wiskitki

    • 2 000 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Grunt 19000 m2 przy zbiegu A2 i DK 50 Sochaczew-Żyrardów Mszczonów węzeł Wiskitki 200m przy gruncie droga asfaltowa z wjazdem na autostradę. autostrada 30 min do Warszawy 6km od Ż...

  • Dom Strzeniówka, ul. Komorowska

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 499 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 7 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka 5000 m2 zabudowana domem z potencjałem w miejscowości Strzeniówka oddalonej około 2 km od trasy ekspresowej S8. Prezentujemy przestronny dom w stylu dworkowym o powierz...

  • Działka Strzeniówka blisko S8.

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 499 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 5000 m2 zabudowana domem z potencjałem w miejscowości Strzeniówka oddalonej około 2 km od trasy ekspresowej S8.   Prezentujemy przestronny dom w stylu dworkowym o po...

  • Mieszkanie Pruszków osiedle Staszica ul. Wojska Polskiego

    Pruszków » ul. Wojska Polskiego

    • 755 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Duże i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow 72 m2, na 4 piętrze w bloku z windą, na osiedlu Staszica blisko pę tli . Mieszkanie - 3 pokoje ( o pow. 25m2, 8m2, 8 m2) z...

  • 1 / 4
    Kształtna i nasłoneczniona działka z mediami !

    Umiastów » ul. Leszczynowa

    • 599 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 597 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kształtna działka o powierzchni 1004m2 w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Umiastowie, gmina Ożarów Mazowiecki. Dużą zaletą nieruchomości jest możliwość...

  • Działka Wiktorów ul. Leśna

    Wiktorów » ul. Leśna

    • 834 000 zł cena
    • 1 668 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, częściowo zalesioną o powierzchni 1 668 mkw. znajdującą się w Wiktorowie, w gminie Leszno.Najważniejsze atuty:- Prestiżowa, willowa okolica -...

  • Działka Wiktorów ul. Leśna

    Wiktorów » ul. Leśna

    • 694 000 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, częściowo zalesioną o powierzchni 1 388 mkw. znajdującą się w Wiktorowie, w gminie Leszno.Najważniejsze atuty:- Prestiżowa, willowa okolica -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mini kawalerka po remoncie gotowa do wynajmu
    1 / 11
    Mini kawalerka po remoncie gotowa do wynajmu

    Żyrardów

    • 199 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 14 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta bezpośrednia! Na sprzedaż bezpośrednio mini kawalerka o powierzchni 13,5m2 przy ul. Kościelnej w Żyrardowie. Dojazd do Warszawy 30min pociągiem lub samochodem. Idealne po...

  • 1 / 4
    Idealna działka pod Inwestycję

    Pruszków

    • 1 300 000 zł cena
    • 618 m2 powierzchnia
    • 2 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość w centrum Pruszkowa o powierzchni 618 m2.Działka płaska o wymiarach 13m x 45m .Na terenie usytuowany jest budynek bliźniaczy, hand...

  • Działka z samosiejkami
    1 / 8
    Działka z samosiejkami

    Żółwin

    • 575 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni  1150m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt prostokąta o wymiarach 49 x 23,47, dojazd utwardzony media- prąd na działce, wodociąg i gaz w odległości...

  • Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 11
    Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 1 622 825 zł cena
    • 2 335 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w Opaczy Małej, gmina Michałowice, bezpośrednio przy ulicy Targowej nr 37 (wszystkie media), nr. ew. działki 225/2 Dom wybudowany w latach 6...

  • 1 / 4
    Atrakcyjna działka w świetnej lokalizacji Ożarowa

    Ożarów Mazowiecki » ul. Parkowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 292 m2 powierzchnia
    • 891 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1292 m², położonej w dogodnej lokalizacji przy ul. Parkowej w Ożarowie Mazowieckim, wśr...

  • Dom na kształtnej działce z altaną i dużym ogrodem

    Święcice » ul. Kopytowska

    • 1 899 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 12 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w Święcicach. Położony na kształtnej działce, z komfortowym podjazdem, wolnostojącym trzystanowiskowym garażem, altaną oraz du...

  • Działka w Janczewicach pod zabudowę jednorodzinną

    Janczewice » ul. Żytnia

    • 6 400 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę w Janczewicach o powierzchni 1.6ha. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.MPZP:- zabudowa jednorodzinna wolnostojąca~M...

  • Funkcjonalny segment w kameralnej zabudowie

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 390 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 8 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego segmentu usytuowanego na kameralnym osiedlu wśród domów jednorodzinnych.Nieruchomość położona jest blisko cen...

  • Dom na zamkniętym Osiedlu Kampinos.

    Lipków » ul. Przy Parku

    • 2 590 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 11 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, gwarancja: otoczenia zielenią, spokoju, na osiedlu panuje rodzinna atmosfera.Strzeżony zamknięty teren: całodobowa ochrona, 24 go...

  • Dom Granice ul. Południowa

    Granice » ul. Południowa

    • 999 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 6 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Granice, gminy Teresin.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, który s...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Milęcin

    • 584 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka Michałowice

    Michałowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu z ogrodem, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Warszawy? Ta oferta to spełnienie Twoich pragnień! Prezentujemy na sprzedaż u...