• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bolesławów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Dom pod Warszawą w cenie kawalerki w Warszawie
    1 / 11
    Dom pod Warszawą w cenie kawalerki w Warszawie

    Dębówka

    • 730 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 3 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż niemal wykończony dom, w zabudowie bliźniaczej, stykający się z przemiłym sąsiadem jedynie ,,plecami”, o powierzchni użytkowej 158,9m2 + ok.40 mkw strychu do zagospodar...

  • Działka 4000m2 pod MN Wyględy
    1 / 3
    Działka 4000m2 pod MN Wyględy

    Wyględy

    • 1 400 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI 4000 m² Wyględy, gmina Leszno - idealna dla inwestorów, deweloperów i osób prywatnych! Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o powierzchni 4000 m²,...

  • Inwestycyjna działka 3393m2 Babice Nowe
    Inwestycyjna działka 3393m2 Babice Nowe

    Babice Nowe

    • 1 861 000 zł cena
    • 3 393 m2 powierzchnia
    • 549 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3393 m² położona w Babicach Nowych, w gminie Stare Babice - jednej z najdynamiczniej rozwijających się gmin w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy....

  • Działka 4,6ha gmina Ożarów Mazowiecki
    1 / 2
    Działka 4,6ha gmina Ożarów Mazowiecki

    Gołaszew

    • 3 220 000 zł cena
    • 46 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta sprzedaży - grunt rolny 4,6 ha Przedmiotem sprzedaży jest grunt rolny o powierzchni 4,6 ha, stanowiący atrakcyjną propozycję inwestycyjną w obszarze rolnictwa. Działka ma k...

  • Nowoczesny Bliźniak gotowy do własnej aranżacji

    Falenty Nowe

    • 967 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany kameralnym i spokojnym osiedlu w Falentach Nowych, gmina Raszyn. Powierzchnia całkowita 127 m² (użytkowa 107 m²), powierzchnia dzi...

  • Działka Pieńki Zarębskie gm. Żabia Wola
    1 / 4
    Działka Pieńki Zarębskie gm. Żabia Wola

    Pieńki Zarębskie

    • 1 020 000 zł cena
    • 10 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pieńki Zarębskie piękna działka siedliskowa w malowniczej, spokojnej okolicy - na sprzedaż. Działka o powierzchni: 10.300 m2 i wymiarach 86x127x84x121 . Wspólna instalacja...

  • Działka siedliskowa Pieńki Zarębskie gm. Żabia Wola
    1 / 5
    Działka siedliskowa Pieńki Zarębskie gm. Żabia Wola

    Pieńki Zarębskie

    • 2 177 000 zł cena
    • 13 593 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Pieńki Zarębskie malownicza działka siedliskowa, w przepięknej spokojnej okolicy - na sprzedaż. Działka o powierzchni 13.600 m2 i wymiarach 44x108x202x71. Dojazd do nieruchom...

  • Sprzedam halę z biurem z działką NOWA super inwestycja
    1 / 5
    Sprzedam halę z biurem z działką NOWA super inwestycja

    Chrzanów Duży

    • 7 380 000 zł cena
    • 2 381 m2 powierzchnia
    • 3 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    HALA SPRZEDAŻ NOWA SUPER INWESTYCJA W CZĘŚCI JUŻ WYNAJĘTA!!! Chrzanów Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami publicznymi z dopuszczonym ruchem sa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Urokliwa działka blisko stacji PKP !!!

    Płochocin

    • 279 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Wolicy gmina Ożarów Mazowiecki.Dużą zaletą nieruchomości...

  • Dom Grądy rynek pierwotny ul.

    Grądy

    • 930 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położonych na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, w miejscowości Grądy (powi...

  • Komfortowe 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania !

    Pruszków

    • 660 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie – gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m², położone na spokojnym, zielonym osied...

  • ⭐⭐⭐⭐Segment 6 pokojowy SUPER LOKALIZACJA⭐⭐⭐⭐

    Pruszków » ul. Stanisława

    • 1 260 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Segment na granicy Komorowa i Pruszkowa, na osiedlu Ostoja, położony w doskonałej lokalizacji zapewniającej dostęp do pełnej infrastruktury oraz terenów rekreacyjnych. Dom o powie...

  • 1 / 3
    Działka w dobrej lokalizacji Żabia Wola

    Oddział

    • 486 400 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren z bardzo dogodnym dojazdem, przy asfaltowej drodze gminnej, objęty miejscowym planem zagospodarowania.Wjazd za trasę S8 oddalony o ok. 1,5 km co zapewnia sprawny dojazd do Wa...

  • Pawilon handlowy, komis, biuro
    1 / 9
    Pawilon handlowy, komis, biuro

    Nadarzyn

    • 15 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 862 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Masz pytania ? Chętnie na wszystkie odpowiemy: Telefon: [tel] Cena 15 500 Brutto. Pawilon całoroczny ocieplany o wymiarach 6,0 m x 3,0 m wys.2,4>2,3 wykonany z: -Podłoga o rdz...

  • Wiskitki - dom w stanie deweloperskim
    1 / 10
    Wiskitki - dom w stanie deweloperskim

    Wiskitki

    • 799 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wiskitki – atrakcyjny, wygodny dom dwulokalowy, parterowy z użytkowym poddaszem. Budynek składa się z dwóch bliźniaczych segmentów, każdy o powierzchni użytkowej 126,30 mkw. Oba s...

  • Działka budowlana Jaktorów Budy Zosine
    1 / 7
    Działka budowlana Jaktorów Budy Zosine

    Jaktorów

    • 309 000 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana usytuowana w miejscowości Budy Zosine, gmina Jaktorów, powiat grodziski o powierzchni 1817 m2 o wymiarach 32,5 x 56 m. Dla oferowanej działki zostały wydane WAR...

  • Działka budowlana Kuranów gm. Radziejowice
    1 / 3
    Działka budowlana Kuranów gm. Radziejowice

    Kuranów

    • 300 000 zł cena
    • 2 095 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Kuranów w gminie Radziejowice w powiecie żyrardowskim. Świetna i spokojna okolica idealna dla kogoś kto chce uciec d...

  • Dom Koczargi Stare rynek pierwotny ul. Jagodowa

    Koczargi Stare » ul. Jagodowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 6 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuje na sprzedaż lokal A zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Otuliny Kampinowskiego Parku Narodowego w podwarszawskiej miejscowości Koczargi Stare, przy ul. Jagodowej. Najw...

  • Dom Pruszków
    1 / 15
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 1 499 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom dwurodzinny w Pruszkowie przy ul. Narutowicza 7. Parter: trzy pokoje o powierzchni 19 m2, 16 m2, 15 m2, kuchnia 11 m2, łazienka 3,5 m2 oraz korytarz 5,5 m2....

  • Działka budowlana Jaktorów Chyliczki
    1 / 3
    Działka budowlana Jaktorów Chyliczki

    Jaktorów

    • 292 000 zł cena
    • 1 295 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ładna działka budowlana w miejscowości Chyliczki gm. Jaktorów. Działka o pow. 1295 m2 ma kształt litery L. Wjazd na działkę o szerokości 6 m. Działka jest sucha i rów...