• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łomiankami

(6 944)
  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Eugeniusza Horbaczewskieg...

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Horbaczewskiego

    • 1 450 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 16 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!3-POKOJOWE NITUZINKOWE MIESZKANIE NA GOCŁAWIU - IDEALNE DLA RODZINY LUB POD INWESTYCJĘ!!Funkcjonalne i przestronne mieszkanie z ogromnym...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 1 039 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie, świeżo po remoncie - wysoki standard wykończenia!Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 64 m², usytuowanego na 2. piętrze w 8-p...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Tarchomińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Tarchomińska

    • 630 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Tarchomińskiej na Pradze-Północ. Idealna propoz...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek ul. Lusińska

    Warszawa » Targówek » ul. Lusińska

    • 799 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!  OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!  NOWOCZESNY apartament 52 m² | 3 pokoje | Prestiżowa, kameralna inwestycja | Taras  na dachu tylko dla mieszkańców | Widok...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Rumiana

    Warszawa » Wilanów » ul. Rumiana

    • 5 459 116 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 19 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż apartament w nowej inwestycji deweloperskiej o powierzchni 285m2 + ogród 195m2, to kameralna inwestycji dwóch budynków z czterema apartamentami. Powierzchnia całkowita...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Radzymińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Radzymińska

    • 529 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE !Na sprzedaż funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej znajduje się na 2 piętr...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Bergamotki

    Warszawa » Mokotów

    • 1 149 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 30 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,86 m², zlokalizowane w zielonej i spokojnej...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Stanisława Kierbedzia

    Warszawa » Mokotów » ul. Kierbedzia

    • 599 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 21 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA! NA WYŁĄCZNOŚĆ! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!Nowoczesny Apartament na Mokotowie - Wysoki Standard i Gotowiec InwestycyjnyOferujemy na sprzedaż w pełni umeblowane, ciche...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Antoniego Józefa Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Józefa

    • 849 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie | parter | ciche | idealne także na biuroNa sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m², zlokalizowane na Starym M...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 1 207 780 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 21 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Inwestycja kilku bloków położona w dzielnicy Mokotów, funkcjonalnie łączy nowoczesność Służewca z bliskością parków i atrakcji miejskich Starego Mokotowa.Na terenie osiedla znajduj...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Aleja Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Aleja Krakowska

    • 850 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, doskonale przemyślanego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m², położonego przy Alei Krakowskiej na pograniczu Włoch i Oc...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Nugat

    Warszawa » Ursynów » ul. Nugat

    • 899 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ATRAKCYJNE Przestronne (DWA TARASY )Mieszkanie na Ursynowie STARY IMIELIN -Blisko Metra !! Do sprzedania mieszkanie na kameralnym zamkniętym osiedlu.2 pokoje -46 m2 w Warszawie dz...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Wilanów rynek pierwotny ul. Rumiana

    Warszawa » Wilanów » ul. Rumiana

    • 5 459 116 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 19 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Aleja Jerzego Waszyngtona

    Warszawa » Praga-Południe » al. Aleja Jerzego Waszyngtona

    • 549 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż ustawne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, położone przy Al. Jerzego Waszyngtona 33, na rogu z ul. Kinową, tuż przy Parku Skarysze...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Kłobucka

    Warszawa » Mokotów » ul. Kłobucka

    • 1 290 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNE W PEPPERHOUSE!Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 54,29 m², położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Warszawy - Mokotów. Lokal...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul.

    Warszawa » Ochota

    • 725 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ochoty - świetny rozkłąd - bardzo przestronne.Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,9 m², usytuowanego na...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Różana

    Warszawa » Mokotów » ul. Różana

    • 849 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 19 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie - 8 min. od metra Racławicka-- Niski czynsz -- TOP lokalizacja -- 2 miejsca parkingowe -- piwnica -- dwustronne - jasne -- wyso...

  • Mieszkanie Warszawa Wawer ul. Błękitna

    Warszawa » Wawer » ul. Błękitna

    • 990 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    64 m² | balkon + ogródek | 2 miejsca postojowe | 2018 rok | WawerZapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 63,9 m², położonego prz...

  • Dom Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 268 153 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 13 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segment o pow. 94m2 w nowej inwestycji na terenie Warszawy w dzielnicy Wawer rejon Aleksandrów. Segment idealny dla rodziny z dziećmi lub pary. PARTER: salon z kuchnią,...

  • Mieszkanie Marki ul. Okólna

    Marki » ul. Okólna

    • 1 099 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!Unikatowy segment z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej PuszczySzukasz nieruchomości, która łączy solidne wykonanie z blis...