• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łomiankami

(6 944)
  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, al. Wilanowska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, al. Wilanowska

    Warszawa

    • 32 346 zł cena
    • 411 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.411 m2 na Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach stacji metra Al. Wilanowska , poleca Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka

    Warszawa

    • 28 649 zł cena
    • 364 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.364m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola,
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola,

    Warszawa

    • 1 469 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 21 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    MDP PARTNERS PREZENTUJE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania położonego na ostatnim piętrze nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na warszawskiej Woli....

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa

    Warszawa

    • 19 076 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.236 m2 na 8 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Dworzec Centralny Złote Tarasy biuro dostep 24h
    1 / 14
    Dworzec Centralny Złote Tarasy biuro dostep 24h

    Warszawa

    • 11 199 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Biuro do wynajęcia o pow. 99 m 2 w prestiżowym obiekcie na terenie kompleksu biurowo -usługowego , w ścisł...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Lizbońska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Lizbońska

    • 994 080 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 19 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej, oddane do użytkowania, 2 pokoje na parterze z ogródkiem 26m2.Lokalizacja: komunikacja miejska 12 linii autobusowych du...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 918 734 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 25 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_167, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 939 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 16 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 58,1 m² | klimatyzacja | nowa instalacja | Mokotów - CzerniakówNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,1 m², położone na 3. piętrze w budynku z windą...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Targówek ul. Olgierda

    Warszawa » Targówek » ul. Olgierda

    • 899 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pok. mieszkanie po generalnym remoncie - blisko metraNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe po gruntownym remoncie, położone na Targówku Mieszkaniowym, w spokojne...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 389 419 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 19 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_129, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 981 152 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 26 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_190, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Gen. Romana Abrahama

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Abrahama

    • 1 300 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 16 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem w garażu podziemnym na Gocławiu!Komfortowe mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 314 931 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 22 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_120, ogródek: 10 m, ( w tym taras: 4,74 m ) zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące i...

  • Mieszkanie Warszawa Wesoła ul. Gościniec

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie dwupiętrowe, łącznie 100m2 (3 i 4 piętro), które zostało przekształcone w dwa od...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 025 135 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 629 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_320, loggia: 2,9 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 956 257 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 26 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_189, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Aleja Gen. Władysława Sikorskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Aleja gen. Władysława Sikorskiego

    • 1 249 999 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    HOT OFERTA!!!Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie - inwestycja Nowa Mangalia - idealne miejsce dla wymagającychPrezentujemy wyjątkowe, elegancko wykończone 3-poko...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 946 410 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 22 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_274, balkon: 4,9 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 973 145 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 24 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_329, loggia: 2,9 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 962 763 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 22 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_283, balkon: 4,9 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...