• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ząbkami

(2 041)
  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Marynin

    Warszawa » Bemowo » ul. Marynin

    • 1 249 800 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 18 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości REVI HOME prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem - Warszawa Bemowo Górce. Mieszkanie mieści się na parterze w budynku z 2025r. przy ul. Maryn...

  • Kompaktowe Mieszkanie 46,5m2, 3 pok. Wola, Okopowa

    Warszawa » Wola

    • 839 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 18 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż:Kompaktowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w bezpiecznej okolicy na warszawskiej Woli, przy ulicy Okopowej. Idealna propozycja dla ma...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Gen. Władysława Andersa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Andersa

    • 2 300 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia przytulne, ciche mieszkanie o powierzchni 27 m² w samym sercu Warszawy (Śródmieście) przy ul. Gen. Andersa. Lokal znajduje się na 4. piętrze 7-piętrowej kamienicy, co...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 899 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 24 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni 35,9 m² z dużym balkonem, położone na 8 piętrze budynku z windą w dzielnicy Po...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 779 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Sędziowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sędziowska

    • 674 730 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 24 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy klimatyczną kawalerkę o powierzchni 27 m², idealną zarówno do zamieszkania, jak i na cele biurowe, położoną na wysokim parterze reprezentacyjnej kamienicy z 1...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Zwycięzców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zwycięzców

    • 14 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowy apartament typu penthouse o powierzchni 176 m2 usytuowany na szóstym piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość znajduje się...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Władysława Umińskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Umińskiego

    • 769 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 23 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni wynoszącej 33,07mkw położone na 6. piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku zlokalizowanej przy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Praga Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 395 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszamy! Jednopokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji - Grochowska 96, w okolicy Placu Szembeka. Mieszkanie jest idealną propozycją dla osób chcą...

  • Mam ładną, spokojną i zdrową kawalerkę do wynajęcia
    1 / 12
    Mam ładną, spokojną i zdrową kawalerkę do wynajęcia

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam . Jeśli Pani lub Pan chce naprawdę odpocząć , zregenerować siły lub napisać pracę , to zapraszam, idealny spokój w domu i w okolicy. Kawalerka 28m2 dla jednej osoby...

  • Komfortowa kawalerka Centrum Stawki 3 METRO
    1 / 11
    Komfortowa kawalerka Centrum Stawki 3 METRO

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Komfortowa, ultra-funkcjonalna kawalerka w topowej lokalizacji w Śródmieściu, które dzięki przemyślanej zabudowie i energooszczędnemu wyposażeniu gwarantuje wygodę mieszkania i nis...

  • 63m2 na wynajem na Pradze Południe
    1 / 13
    63m2 na wynajem na Pradze Południe

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 63m2, mieszkanie usytuowane w Warszawie, ul. Biskupia 6. Mieszkanie umeblowane w pełni wyposażone w niezbędne meble i sprzęt AG...

  • SPRZEDAM nowe mieszkanie dwupokojowe Warszawa Praga Połud
    1 / 11
    SPRZEDAM nowe mieszkanie dwupokojowe Warszawa Praga Połud

    Warszawa

    • 540 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jest możliwość wysłania filmiku mieszkania po podaniu adresu e mail albo aplikacji whstapp Powierzchnia użytkowa mieszkania 33,04 m2 , czynsz administracyjny PLN586,28 Pokoje sa...

  • Warszawa
    1 / 5
    Warszawa

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia od zaraz 3 niezależne pokoje 2 przystanki od metra Stare Bielany róg Kochanowskiego i Galla Anonima Słoneczne ciche z widokiem na ogródek doskonałe połączen...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sejmu Czteroletniego
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sejmu Czteroletn...

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 22 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m z balkonem, położone na trzecim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu tuż przy Świątyni Opatrzności Bożej w pre...

  • Ścisłe centrum do wynajęcia
    1 / 11
    Ścisłe centrum do wynajęcia

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum Warszawy Powierzchnia 30 m2 Przy budynku stacja metra Świętokrzyska. Mieszkanie składa sie z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki....

  • Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze
    1 / 16
    Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze

    Marki

    • 1 320 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w segmencie z wyjątkową przestrzenią i komfortem życia pod Warszawą – 132,5 m² z balkonem, strychem i wyposażeniem! Przestron...

  • NOWE 3 pokojowe z 2 balkonami / WYKOŃCZONE mieszkanie
    NOWE 3 pokojowe z 2 balkonami / WYKOŃCZONE mieszkanie

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pok. 57 m2 - ul. Kąty Grodziskie 19E Sprzedam BEZPOŚREDNIO, NOWE mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 E (w pobliżu ul...

  • Praga Południe, ul.Dwernickiego, 51 m2 -2 pokoje, II/III p.
    1 / 3
    Praga Południe, ul.Dwernickiego, 51 m2 -2 pokoje, II/III p.

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio tradycyjne mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Dwernickiego. W/g księgi wieczystej powierzchnia 51,25 m2. Wysokość 2,75 m, mieszkanie rozkładowe, wejście do poko...

  • 3-pokojowe 69 m2 w osiedlu RYTM na Kabatach.
    1 / 17
    3-pokojowe 69 m2 w osiedlu RYTM na Kabatach.

    Warszawa

    • 6 400 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia luksusowo wykończone trzypokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w nowym budynku Rytm będącym inwestycją uznanego dewelopera Echo Investment, przy ul. Iwanowa - Sza...