• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ząbkami

(2 047)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Jakubowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 2 280 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 160 m², położone w przedwojennej, willowej części Saskiej Kępy, na działce o powierzchni 487 m², w cenie 14.250 PLN/m²! Mies...

  • Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie
    1 / 14
    Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie

    Warszawa

    • 1 127 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania dla rodziny, w którym każdy będzie miał swoją przestrzeń, a jednocześnie wspólną, komfortową część do spędzania czasu razem? To 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowi...

  • Sprzedam mieszkanie bezpośrednio 42,10m2 przy Metrze Ursynów
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie bezpośrednio 42,10m2 przy Metrze Ursynów

    Warszawa

    • 628 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie 42.10m2 znajduje przy ulicy Wiolinowej 8 obok stacji METRA URSYNÓW. Jak wiadomo, przypadku mieszkania - najważniejsza jest lokalizacja ! Mieszkanie posiada założoną księ...

  • Do wynajęcia dwu pokojowe Warszawa bezpośrednio przy Metrze
    Do wynajęcia dwu pokojowe Warszawa bezpośrednio przy Metrze

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia za 2600 zł, bez czynszu, bezpośrednio dwupokojowe Wola blisko Metro o powierzchni 47m2, Wola, pokoje nieprzechodnie, pierwsze piętro w czteropiętrowym. Do stacji metra...

  • Tereny zielone,apartamentowiec ,ochrona
    1 / 16
    Tereny zielone,apartamentowiec ,ochrona

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji  Do wynajęcia mieszkanie po remoncie o pow.27 m2 na nie ogrodzonym i strzeżonym nowoczesnym osiedlu Mic...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie

    Warszawa

    • 1 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe o powierzchni użytkowej 57,2m2 - widok na Lasek Bródnowski i panoramę Warszawy 10 piętro w budynku 12 piętrowym. Do mieszkania przynależny ogrodzon...

  • Marki: 2 pokojowe mieszkanie - 0% prowizji
    1 / 9
    Marki: 2 pokojowe mieszkanie - 0% prowizji

    Marki

    • 556 680 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja d...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Wrocławia |inwestycja| wynajem
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie w centrum Wrocławia |inwestycja| wynajem

    Warszawa

    • 520 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Proszę o nie dzwonienie pośredników !!! Na sprzedaż mieszkanie – Wrocław, Śródmieście | 32,13 m² | kamienica Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,13 m², poł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Marki: 3 pokoje w otoczeniu zieleni - 0% prowizji
    1 / 13
    Marki: 3 pokoje w otoczeniu zieleni - 0% prowizji

    Marki

    • 705 180 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja d...

  • Powiśle 2 pokoje przy parku
    1 / 16
    Powiśle 2 pokoje przy parku

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Powiśle | ul. Okrąg | 2 pokoje | 38 m²| balkon | piwnica | park Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane przy ul. Okrąg 6 na warszawskim...

  • Jasne przestronne, duży taras na Bielanach
    1 / 16
    Jasne przestronne, duży taras na Bielanach

    Warszawa

    • 1 040 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59.4 m² z dodatkowo z antresolą o powierzchni 28,6 m² (po podłodze). Mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze czteropiętrow...

  • Do wprowadzenia, klimatyzacja i meble w cenie
    1 / 11
    Do wprowadzenia, klimatyzacja i meble w cenie

    Warszawa

    • 655 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37,70 m2 położone na II piętrze (z 10) bloku przy ul. Żuromińskiej. Mieszkanie w 2021 roku przeszło generalny remont na własne potrzeby, kt...

  • Klimatyczne mieszkanie na Starym Żoliborzu
    1 / 11
    Klimatyczne mieszkanie na Starym Żoliborzu

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyczne mieszkanie na poddaszu na Starym Żoliborzu: Powierzchnia: - 70 m² Układ pomieszczeń: - Salon z aneksem kuchennym - Duża sypialnia - Mały pokój - Duża łazienka - Gard...

  • 2 pokoje w centrum Józefowa
    1 / 7
    2 pokoje w centrum Józefowa

    Józefów

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Zapraszam do najmu mieszkania w pobliżu stacji PKP w Józefowie. Lokalizacja: ścisłe centrum Józefowa, cicha i zielona cześć Józefowa, zaledwie 100 metrów od stacji PKP Józefów, sz...

  • Tamka, 4 pokoje, blisko metra i Wisły
    1 / 9
    Tamka, 4 pokoje, blisko metra i Wisły

    Warszawa

    • 1 069 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 19 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie mieszkanie o pow. 56,3 m2 położone na ii piętrze na Tamce. Budynek wniesiony  pod koniec lat 60-tych. Na piętrze mieszczą się po 3 mieszkania oraz dwie windy.  Lokal jes...

  • Mieszkanie 58m2 | 3 pokoje | Metro Trocka |Super Lokalizacja
    1 / 9
    Mieszkanie 58m2 | 3 pokoje | Metro Trocka |Super Lokalizacja

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 58m2 | 3 pokoje | Metro Trocka | Super Lokalizacja/ Od Teraz Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie ul. Gajkowicza, na 3 piętrze w czteropiętrowym ocieplonym budynku, okoł...

  • Śródmieście, blisko pkp Powiśle, 3 pokoje
    1 / 11
    Śródmieście, blisko pkp Powiśle, 3 pokoje

    Warszawa

    • 1 195 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania jednopoziomowe mieszkanie położone na 5 piętrzę bloku z windą. Blok wybudowany w latach 70-tych przy ul. Smolnej (Śródmieście) przy PKP Powiśle. Mieszkanie zajmuje...

  • Ciepłe i ciche 45 metrów na Szaserów!!!
    1 / 13
    Ciepłe i ciche 45 metrów na Szaserów!!!

    Warszawa

    • 679 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Bardzo sympatyczne mieszkanie około 45m2 w super lokalizacji, przy ul. Szaserów w Warszawie, szuka nowego właściciela! Znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku na ogro...

  • 2-pokojowe mieszkanie w centrum Józefowa
    1 / 11
    2-pokojowe mieszkanie w centrum Józefowa

    Józefów

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa okazja - przestronne mieszkanie na II piętrze niskiego bloku na ogrodzonym osiedlu w centrum Józefowa.  Lokalizacja idealna - 15 min. spacerem do SKM , ok. 0,5 godz. od...

  • Nowe 3 pokoje Saska Kępa Afrykańska
    1 / 7
    Nowe 3 pokoje Saska Kępa Afrykańska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia ciche , zadbane mieszkanie 3 pokojowe o pow. 70 m2  położone na 3 piętrzę bloku przy ul. Afrykańskiej (SAKA KĘPA).   Lokal w br. przeszedł generalny remont. Na podłoga...