• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ząbkami

(2 041)
  • Apartament inwestycyjny Aleje Jerozolimskie 216
    1 / 13
    Apartament inwestycyjny Aleje Jerozolimskie 216

    Warszawa

    • 419 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny – jasny, funkcjonalny apartament o powierzchni 27 m², położony na 2. piętrze nowoczesnego kompleksu Apartamenty Varsovia Jerozolimskie, przy...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 770 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 45,2 m² na Warszawskim Solcu, idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja na wynajem. Lokal położony na 3. piętrze w bu...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Kobielska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Kobielska

    • 3 700 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,00 m2  znajdujące się na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej.Usytuowane na 3. piętrze, w pełni...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pok. 42m, Warszawa Bielany
    1 / 9
    Wynajmę mieszkanie 2 pok. 42m, Warszawa Bielany

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Warszawa, Bielany , Broniewskiego 42m ,2 pok. Mieszkanie na Bielanach ul. Broniewskiego ( nie daleko pętli tramwajowej) , dwa samodzielne pokoje , kuchnia widna, łazienka ( wanna ,...

  • Studio Al. Ujazdowskie Trakt Królewski, kamienica, kawalerka
    1 / 16
    Studio Al. Ujazdowskie Trakt Królewski, kamienica, kawalerka

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 35 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    BEZPOŚREDNIO! Agencjom i Pośrednikom dziękuję za współpracę, proszę nie dzwonić i nie pisać. Okazja, która pojawia się raz na pół wieku. Na sprzedaż studio w klimacie przedwojenne...

  • Ładne, stylowo urządzone, ciche w centrum Warszawy
    1 / 12
    Ładne, stylowo urządzone, ciche w centrum Warszawy

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia bardzo przytulne mieszkanie w samym centrum Warszawy dla spokojnej, niepalącej osoby ze stałą pracą lub studenta. Mieszkanie urządzone, całkowicie wyposażone, posiada...

  • Atrakcyjne mieszkanie na Woli
    1 / 11
    Atrakcyjne mieszkanie na Woli

    Warszawa

    • 925 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 19 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Stylowe, 3-pokojowe mieszkanie 47 m² przy ul. Okopowej (Wola), wykończone dobrej jakości materiałami , klimatyzowane i gotowe do zamieszkania od zaraz. Najważniejsze atuty: 8. pi...

  • NOWOCZESNE mieszkanie 49m2 / blisko METRA
    1 / 5
    NOWOCZESNE mieszkanie 49m2 / blisko METRA

    Warszawa

    • 635 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2 – pokojowe przy ul. Kartograficzna 84C / blisko ul. GŁĘBOCKIEJ - mieszkanie dwustronne. Mieszkanie w stanie developerskim do własnej aranżacji, usytuowane na pi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach
    1 / 8
    Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania duże, widne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką i toaletą. Salon o powierzchni ok 20 m2, sypialnia 11m2, druga sypialnia 9 m2, kuchnia 6,5 m2, łazie...

  • Komfortowe | 2 pokoje | 56m2 | Wysoki Standard

    Warszawa » Białołęka » ul. Rossiniego

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 56 m² | 2 balkony | gotowe do zamieszkania | Białołęka – ul. RossiniegoSą mieszkania, do których po prostu dobrze się wraca.Jasne, wygodne, funkcj...

  • sprzedam mieszkanie w Warszawie
    sprzedam mieszkanie w Warszawie

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa Włochy, ul Batalionu AK Włochy do kolejki mieskiej 900 m, do przystanku autobusowego 500 m. Mieszkanie do remontu

  • Mieszkanie 43m2, Zielonka
    1 / 9
    Mieszkanie 43m2, Zielonka

    Zielonka

    • 418 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce. Lokal na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Ekspozycja okien wschód - zachód Na powierzchnię mieszkania składa się: - wid...

  • Apartament Międzynarodowa 31a Dom Saski
    1 / 16
    Apartament Międzynarodowa 31a Dom Saski

    Warszawa

    • 150 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PLANUJESZ PODRÓŻ SŁUŻBOWĄ? POSZUKUJESZ NOCLEGU DLA SIEBIE LUB DLA SWOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW? ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ! Nasze apartamenty to dobra alternatywa dla hoteli. Przygotujemy dla...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Łukowska

    Warszawa » ul. Łukowska

    • 2 799 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na dwunastym piętrze w zadbanym bloku. Lokal wyróżnia się praktycznym ukła...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany

    Warszawa » Bielany

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Polecamy na wynajem mieszkanie o pow. 46,80 m 2 położone przy ulicy Rudnickiego na warszawskich Bielanach. Najbliższy przystanek autobusowy "Obrońców Tobruku" znajd...

  • Praga Płd./Kamionek - 36 m, 2 pok., umeblowane, ciche
    1 / 14
    Praga Płd./Kamionek - 36 m, 2 pok., umeblowane, ciche

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferujemy do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na terenie dzielnicy Praga Południe/Kamionek przy ul. Gocławskiej w apartamentowcu z 2013 r., na zamkniętym, s...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Rembertów Rembertów
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Rembertów Rembertów

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    DANE OGÓLNE: Do wynajęcia pokój z kuchnią 25,5 mkw. Z BALKONEM, w nowym budownictwie (2022), nowe osiedle. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W budynku jest winda, która zwiezie d...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka

    Warszawa

    • 1 500 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży dwustronne i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 wraz z klimatyzacją i dwiema łazienkami + duży balkon, położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Wincentego Rzymowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Wincentego Rzymowskiego

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, doskonałe dla rodziny lub do wykorzystania jako biuro o pok. ok. 105 m2. Zlokalizowane na Mokotowie biznesowym. Lokal biurowo-usługowy usytuowan...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Etiudy Rewolucyjnej

    Warszawa » Mokotów » ul. Etiudy Rewolucyjnej

    • 849 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 (osiedle Wyględów).Powierzchnia: 56,10 m²Piętro: 3/4 (budynek bez windy)Balkon: loggiaPiwnica: 3 m²Układ...