• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 692)
  • Właściciel wynajmie kawalerkę Kraków osiedle Wysokie
    1 / 4
    Właściciel wynajmie kawalerkę Kraków osiedle Wysokie

    Kraków

    • 1 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 25 M2 plus piwnica na os. Wysokim w Krakowie. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane pętle autobusowe i tramwajowe. Pełna infrastruktura. W p...

  • Trzy niezależne mieszkania w sercu Starego Miasta

    Kraków » Stare Miasto » ul. Zyblikiewicza

    • 1 870 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 19 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    ENGLISH BELOWZ przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość położoną w prestiżowej części Krakowa, w samym sercu Starego Miasta, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku Głównego...

  • Duże mieszkanie 3-pokojowe w pobliżu Serenady

    Kraków » Nowa Huta » os. Osiedle Kombatantów

    • 695 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Os. Kombatantów Pragnę przedstawić Państwu ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania o funkcjonalnym układzie, położonego na 2. piętrze w...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Bieńczyce ul. rondo Piastowsk...

    Kraków » Nowa Huta » rondo Rondo Solidarności

    • 340 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda Piastowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. Janowa Wola

    Kraków » Podgórze » ul. Janowa Wola

    • 627 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Janowa Wola. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Batorego

    Kraków » Stare Miasto » ul. Batorego

    • 999 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Batorego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Cieszyńska

    Kraków » Krowodrza » ul. Cieszyńska

    • 275 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Cieszyńskiej i Nowego Kleparza.. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Salwator ul. Syrokomli

    Kraków » Krowodrza » ul. Syrokomli

    • 1 400 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Syrokomli. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. Piwna

    Kraków » Podgórze » ul. Piwna

    • 1 696 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 21 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Piwnej i Nadwiślańskiej.. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stro...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Azory ul. Jaremy

    Kraków » Krowodrza » ul. Jaremy

    • 559 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza, Żabiniec
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza, Żabiniec

    Kraków

    • 2 350 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Klimatyczna kawalerka na Osiedlu Ogrody - Żabiniec Cenna lokalizacja: - Bliskość Centrum i Starego Miasta - Dworzec Główny - Autobus i Tramwaj - Uczelnie: Rolnicza, Politechnika,...

  • Mieszkanie Niepołomice,
    1 / 4
    Mieszkanie Niepołomice,

    Niepołomice

    • 827 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    5 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji 4 sypialnie Przestronny salon z aneksem kuchennym Ogródek 2 łazienki Ogrzewanie podłogowe Okna trzyszybowe Rekuperacja Blisko...

  • Mieszkanie Niepołomice,
    1 / 4
    Mieszkanie Niepołomice,

    Niepołomice

    • 547 380 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji blisko Centrum Niepołomic 2 sypialnie Duży balkon Ogrzewanie podłogowe Okna trzyszybowe Rekuperacja Blisko: Centrum Puszcza Ni...

  • 4-pokojowe mieszkanie z balkonem odbiór IV kw. 2026

    Kraków

    • 850 133 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokoje / 45 m2 / Nowe Branice / Kraków

    Kraków

    • 546 595 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Kazimierza Kordylewskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Kazimierza Kord...

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie, przestronne mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Kordylewskiego. Mieszkanie znajd...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Kraków

    • 500 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam przytulne mieszkanie o powierzchni 32,28m2 z dużym balkonem położone w bloku czteropiętrowym bez windy. Osiedle Na Kozłówce w cichej okolicy. Bardzo dobra lokalizacja 5 mi...

  • Mieszkanie 2-pokojowe, 55,57 m2, ul. Raciborska, Ruczaj
    1 / 10
    Mieszkanie 2-pokojowe, 55,57 m2, ul. Raciborska, Ruczaj

    Kraków

    • 790 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,57 m2, zlokalizowane na I piętrze 4-piętrowego budynku z 2002 roku przy ul. Raciborskiej, w dzielnicy Dębniki - Ruczaj. Mieszkan...

  • Kraków Prądnik Biały mieszkanie studio 38m2 do wynajęcia
    1 / 15
    Kraków Prądnik Biały mieszkanie studio 38m2 do wynajęcia

    Kraków

    • 1 700 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Polecamy!! Zapraszamy!! Do wynajęcia ładne mieszkanie 39 m2 w dobrej lokalizacji. Kraków Krowodrza Prądnik Biały ul. Pigonia. Mieszkanie na 11 piętrze 11-to piętrowego budynku z la...

  • Wynajmę kawalerkę, os.Podwawelskie-po generalnym remoncie
    1 / 12
    Wynajmę kawalerkę, os.Podwawelskie-po generalnym remoncie

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    W zimie słoneczna, a w gorące lato w cieniu natury, piękna, po generalnym remoncie garsoniera na 2 p. w 4 p. bloku. Położona niemal w centrum miasta tuż obok Wawelu, Wisły, do rynk...