• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 692)
  • Apartament premium - doskonała lokalizacja w centrum miasta
    1 / 14
    Apartament premium - doskonała lokalizacja w centrum miasta

    Kraków

    • 5 550 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Eng below Do wynajęcia wyjątkowy apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa – bezpośrednio przy Błoniach Krakowskich i Parku...

  • Kraków Branice 76,5 m ogród 82 metrów
    Kraków Branice 76,5 m ogród 82 metrów

    Kraków

    • 759 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie 76,5 m² z ogrodem – Kraków/Branice, Nowa Huta Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4 pokojowe składające się z piętra i poddasza, po...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Mieszkanie na poddaszu, doskonała lokalizacja dla osób uczących i studiujących. Ulica Kawiory.

  • 2 Łazienki | 2 Balkony | Pet Friendly | 58m2 | ENG
    1 / 12
    2 Łazienki | 2 Balkony | Pet Friendly | 58m2 | ENG

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal Zalewu Zakrzówek Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 58 m2 znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego budynku. Do...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Borowego
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Borowego

    Kraków

    • 1 715 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 25 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3 pokojowe z dwoma ogródkami i miejscem postojowym . Mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, przestronnej łazienki, wc oraz 2 ogródków....

  • Kraków Śródmieście Olsza Lublańska Miechowity 38 m2
    1 / 14
    Kraków Śródmieście Olsza Lublańska Miechowity 38 m2

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy!! Zapraszamy!! Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 38 m2 w doskonałej lokalizacji. Kraków Śródmieście Prądnik Czerwony Olsza II ul. Lublańska w pobliżu Miec...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. pl. Na Gro...

    Kraków » Stare Miasto » pl. Na Groblach

    • 1 390 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 22 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu pl. Na Groblach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Kapelanka

    Kraków » Dębniki » ul. Kapelanka

    • 680 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kapelanka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Pielęgniarek

    Kraków » Krowodrza » ul. Pielęgniarek

    • 919 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 20 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Pielęgniarek. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krak...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Wola Justowska ul. Emaus

    Kraków » Krowodrza » ul. Emaus

    • 1 750 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 25 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Emaus. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. rynek Podgórski

    Kraków » Podgórze » rynek Rynek

    • 639 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Podgórskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • Nowoczesne 2 pokojowe, 2 balkony, blok z windą z 2017r
    1 / 8
    Nowoczesne 2 pokojowe, 2 balkony, blok z windą z 2017r

    Kraków

    • 800 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kraków – Prądnik Biały, ul. Glogera Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | I piętro | Winda Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,85 m², położone n...

  • 1 / 4
    2-pok mieszkanie dla pary/pod inwestycję | GOTOWE

    Kraków » Prądnik Czerwony » ul. Strzelców

    • 639 716 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 603 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    BRAK PODATKU PCCNa sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,54 m² w inwestycji przy ul. Strzelców w dzielnicy Prądnik Czerwony – jednej z najdynamiczniej rozwijaj...

  • 4-pok apartament | BEZ PCC | GOTOWE

    Kraków » Prądnik Czerwony » ul. Strzelców

    • 863 720 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    BRAK PODATKU PCCNa sprzedaż nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,44 m² przy ul. Strzelców w dzielnicy Prądnik Czerwony – jednej z najdynamiczniej rozwijających się czę...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Czarna Wieś ul. Czarnowiejska

    Kraków » Krowodrza » ul. Czarnowiejska

    • 980 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Dwupokojowe mieszkanie - początek ul. J. Lea
    1 / 7
    Dwupokojowe mieszkanie - początek ul. J. Lea

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Dwa jasne umeblowane pokoje dla 4 osób, jasna duża kuchnia z jadalnią z dużą lodówką, łazienka z kabiną, osobne WC. Ogrzewanie - własne piec gazowy dwubiegowy. Koszt wynajmu mies...

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście, Lubomirskiego
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków Śródmieście, Lubomirskiego

    Kraków

    • 2 015 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 19 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    W CENTRUM KRAKOWA w kamienicy po generalnym remoncie cztery pokoje wykończone i wyposażone w wysokim standardzie Aneks kuchenny z lodówką oraz zmywarką, dwie łazienki z toaletami,...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Dębniki, Słomiana
    1 / 14
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Dębniki, Słomiana

    Kraków

    • 599 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Podwawelskim. Mieszkanie o powierzchni 39,5m2 skłądające się z kuchni z oknem , łazienki z wc , 2 pokoi oraz przedpokoju z pawlaczem . Dodatkowo do...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Bonerowska
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Bonerowska

    Kraków

    • 1 150 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 17 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    STARE MIASTO , 64 M2 UL. BONEROWSKA z wyposażeniem i klimatyzacją w wyremontowanej kamienicy. Pokój niezależny , pokój z aneksem kuchennym z zabudową kuchenną, dużą lodówką , kuc...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Salwator, Fałata
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Salwator, Fałata

    Kraków

    • 1 708 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 28 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Salwator ul. Fałata w pobliżu skweru Kory Jackowskiej, blisko Błoń. Dwupokojowe o powierzchni 61m2, usytuowane na II piętrze, bez windy, w budynku trzy piętrowym. Dwa niezależne po...