• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 692)
  • Dwulokalowa nieruchomość w centrum Krakowa

    Kraków » Grzegórzki » ul. Moniuszki

    • 1 899 900 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 13 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowa nieruchomość z garażem, ogródkiem i balkonami w pobliżu Ronda MogilskiegoNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 143,4 m², zlokalizowana w ścisłym cen...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Balicka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Balicka

    Kraków

    • 3 400 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w budynku z 2018 roku przy ul. Balickiej w Krakowie. Mieszkanie ma powierzchnię 55 m2 i składa się z : -kuchni z w...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze ul. Celna

    Kraków » Podgórze » ul. Celna

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Leach & Lang prezentuje atrakcyjne mieszkanie położone na czwartym piętrze w apartamentowcu z widokiem na Wisłę. W skład mieszkania wchodzi Salon z aneksem kuchennym, sypialnia...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze ul. Kalwaryjska

    Kraków » Podgórze » ul. Kalwaryjska

    • 950 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Leach & Lang Property Consultants ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone na Starym Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej. Mieszkanie ma powierzchnię...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Łobzowska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Łobzowska

    • 1 950 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Leach and Lang Property Consultants prezentuje przytulną garsonierę na Starym Mieście do wynajęcia w inwestycji "Sobieski Residence", niedaleko Plant i Rynku Głównego. Mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Łobzowska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Łobzowska

    • 549 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 22 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Leach and Lang Property Consultants prezentuje przytulną garsonierę na Starym Mieście do sprzedania w nowoczesnej inwestycji "Sobieski Residence", niedaleko Plant i Rynku Głównego....

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza ul. Piastowska

    Kraków » Krowodrza » ul. Piastowska

    • 550 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32,60 m2 położone na szóstym piętrze na ul. Piastowskiej. Nieruchomość składa się z: - sal...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza ul. Godlewskiego

    Kraków » Krowodrza » ul. Godlewskiego

    • 1 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem mieszkanie typu studio zlokalizowane przy ul. Godlewskiego w Krakowie. Mieszkanie świeżo po remoncie ma powierzchnię 33m2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto ul. Sarego, Józefa

    Kraków » Stare Miasto » ul. Sarego

    • 12 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje jedyny w swoim rodzaju penthouse z dużym tarasem z widokiem na Wawel oraz Stare Miasto. Apartament ma powierzchnię 139 m2 i składa...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza, Al. Kijowska
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza, Al. Kijowska

    Kraków

    • 1 786 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 26 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie gotowe do końca roku. Blisko ul. Czarnowiejskiej w wysokim standardzie, wraz z pełnym wyposażeniem, AGD i klimatyzacją. Cztery pokoje, aneks kuchenny, łazienka z...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Prądnik Biały, Solskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Prądnik Biały, Solskiego

    Kraków

    • 1 059 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 13 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Żabiniec . Czteropokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Przygotowane do zamieszkania od zaraz . Cztery przestronne pokoje , kuchnia z oknem , przedpokój , łazienka z wanną oraz toa...

  • Mieszkanie z potencjałem. Azory

    Kraków » ul. Weissa

    • 660 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, usytuowane na III piętrze w IV-piętrowym bloku na osiedlu Azory, przy ul. Weissa. To doskonała oferta dla rodzin, osób prywatny...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kurdwanów ul. Bojki

    Kraków » Podgórze » ul. Bojki

    • 600 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bojki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krak...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Zygmunta Miłkowskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Zygmunta Miłkowskiego

    Kraków

    • 4 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone w nowoczesnym apartamentowcu w inwestycji Konstelacja, w przyjaznej i spokojnej okolicy pr...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony ul. Sudols...

    Kraków » ul. Sudolska

    • 879 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sudolskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. al. Kijowska

    Kraków » Krowodrza » al. Kijowska

    • 919 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 18 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu al. Kijowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Makowskiego

    Kraków » Krowodrza » ul. Makowskiego

    • 1 099 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 15 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory, w pobliżu ul. Palacha i Makowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofert...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Rakowice ul. Pilotów

    Kraków » ul. Pilotów

    • 1 149 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 15 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Pilotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kr...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Łobzowska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Łobzowska

    • 989 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 18 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Łobzowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie w najwygodniejszej lokalizacji w Krakowie
    1 / 7
    Mieszkanie w najwygodniejszej lokalizacji w Krakowie

    Kraków

    • 1 300 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 21 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na wysokim parterze, do którego przynależy komórka zlokalizowana na poziomie ulicy. W mieszkaniu dwa duże pokoje, w tym jeden z zabudowaną loggią oraz jeden mniejszy pok...