• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 692)
  • Podgórze 2-pokojowe 51m przy ul. Radosnej, od zaraz!!!
    1 / 12
    Podgórze 2-pokojowe 51m przy ul. Radosnej, od zaraz!!!

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajduje się na parterze 4 piętrowego monitorowanego budynku. Składa się z 2 pokoi wyposażonych w nowe meble, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki z WC...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza, Bolesława Czerwieńskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza, Bolesława Czerwień...

    Kraków

    • 1 015 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 17 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Bolesława Czerwieńskiego...

  • Wynajem mieszkania od Właściciela
    1 / 12
    Wynajem mieszkania od Właściciela

    Kraków

    • 430 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA: Mieszkanie w wysokim standardzie z wyposażeniem znajduje się w dzielnicy Krowodrza, w apartamentowcu przy ul. Poznańskiej.sklepy Żabka Biedronka świetna lokalizacja p...

  • Wynajmę pokój w Krakowie
    1 / 10
    Wynajmę pokój w Krakowie

    Kraków

    • 4 200 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

• Wynajem mieszkania bezpośrednio od właściciela
    1 / 9
    Wynajem mieszkania bezpośrednio od właściciela

    Kraków

    • 4 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    OKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Krowodrza, w apartamentowcu przy ul. Poznańskiej. Spacerem na Kleparz zaledwie ostatniej minuty. Przy ogólnodostępnym miejscu parkin...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały

    Kraków

    • 980 156 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 położone na 3 piętrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składa...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama...

    Kraków

    • 1 103 305 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe z tarasem i 2 balkonami - ostatnie piętro! Kraków, Piaski Nowe - bez prowizji i PCC Powierzchnia: 71,65 m² Piętro: ostatnie - prywatność i doskonał...

  • MIESZKANIE KRAKÓW GRZEGÓRZKI 36m2 - z balkonem na Parterze
    1 / 11
    MIESZKANIE KRAKÓW GRZEGÓRZKI 36m2 - z balkonem na Parterze

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Właściciel wynajmie mieszkanie / najem okazjonalny/, znajdujące się przy ulicy Nullo, w dzielnicy Grzegórzki, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Krakowie. Okolica dobr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Rzeźnicza
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Rzeźnicza

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone w Krakowie przy ulicy Rzeźniczej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze budynku i jego metraż liczy...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza, W. Łokietka
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza, W. Łokietka

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Krakowa. Mieszkanie znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze bloku z lat 70-tych, a jego metra...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały

    Kraków

    • 867 192 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% PCC Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 położone na parterze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie składające s...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Bytomska

    Kraków » Krowodrza » szosa Bytomska

    • 1 150 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 19 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu u. Królewskiej i Bytomskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na str...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Bieńczyce ul. rondo gen. Stan...

    Kraków » Nowa Huta » rondo Rondo gen. Stanisława Maczka

    • 499 999 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ronda gen. Maczka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Okólna
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Okólna

    Kraków

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod wynajem. Dwa niezależne pokoje! www.glodeknieruchomosci.pl Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, Kozłówek ul. Okólna...

  • Pokój 11,5m2 do wynajęcia w budynku ogrodzonym
    1 / 7
    Pokój 11,5m2 do wynajęcia w budynku ogrodzonym

    Kraków

    • 1 500 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Pokój 11,m2 w mieszkaniu dwupokojowym do wynajęcia przy ul.Kobierzyńskiej 120(Ruczaj)Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.Przy budynku parking.Wjazd na pilota przez bram...

  • ALBERTYŃSKIE 26 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 36m2
    1 / 6
    ALBERTYŃSKIE 26 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 36m2

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z jasną kuchnią 36m2 na IIIp w budynku 4-piętrowym.Mieszkanie po remoncie,odnowione i umeblowane.Kuchnia zabudowana i wyposażona w sprzęt AGD.W...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Wrocławska

    Kraków » Krowodrza » ul. Wrocławska

    • 889 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 21 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wrocławskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Azory ul. Kazimierza Pużaka

    Kraków » Krowodrza » ul. Pużaka

    • 585 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Jana Kantego Federowicza
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Jana Kantego Federowicza

    Kraków

    • 519 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 17 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem inwestycyjnym. Fantastyczna lokalizacja, dobry dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych, uczelnie, duże korporacje. M...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska
    1 / 16
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska

    Kraków

    • 3 972 500 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 35 155 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    STARE MIASTO REJON UL.GARNCARSKIEJ. DUŻE MIESZKANIE 120m kw. KAMIENICA Z POCZĄTKU XX wieku. MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU INNYCH MIESZKAŃ W TEJ KAMIENICY. W bliskości różnorodność usług komercy...