• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Janikowo +20 km
  • Ruda Śląska +20 km
  • Rusinowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(1 110)
  • Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem Bażantów
    1 / 12
    Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem Bażantów

    Katowice

    • 2 090 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przyjemne mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Bażantów. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku. Na powierzchnię składa się: kompaktowy, w...

  • Mieszkanie 31,42m2 /winda/CO miejskie/ od zaraz!
    1 / 14
    Mieszkanie 31,42m2 /winda/CO miejskie/ od zaraz!

    Zabrze

    • 229 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Idealna oferta na start, pod wynajem, czy dla osoby starszej (widna w bloku i wejście do klatki bezpośrednio z chodnika). Dodatkowo ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkie...

  • Oferta z potencjalnymi najemcami, Kawalerka w cent
    1 / 5
    Oferta z potencjalnymi najemcami, Kawalerka w cent

    Gliwice

    • 245 437 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 13 636 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Sośnica » ul. Związkowa

    • 475 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie nieopodal Katowic
    Mieszkanie nieopodal Katowic

    Chorzów

    • 449 327 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 362 186 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Sośnica » ul. Związkowa

    • 465 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Oferta z potencjalnymi najemcami Kawalerka Gliwice
    1 / 5
    Oferta z potencjalnymi najemcami Kawalerka Gliwice

    Gliwice

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Chorzów ul. Dworcowy

    Chorzów » pl. Dworcowy

    • 790 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3 pokojowy apartament który docenią osoby lubiące niebanalne wnętrza i wyrazisty styl.LOKALIZACJA:Największym atutem lokalizacji prz...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach 36m2
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach 36m2

    Katowice

    • 385 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż w pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w Katowicach Ligocie, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Śląskiego Uniwersytetu Medyczne...

  • Sprzedam m5
    Sprzedam m5

    Zabrze

    • 460 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam m5 2 pokoje na południe z balkonem 2 pokoje na północ z osobno łazienka i osobno WC i kuchnia pełna własnosc gruntu z kw opłaty do wspólnoty mieszkaniowej ogrzewanie z...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Kotuchy

    Piekary Śląskie » ul. Kotuchy

    • 190 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie do odświeżenia bądź remontu na pierwszym piętrze. Dwa niezależne pokoje. Piekary Śląskie ul Franciszka Kotuchy. Układ mieszkania: - pr...

  • Mieszkanie Katowice Brynów ul. Władysława Orkana

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka » ul. Orkana

    • 515 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 729 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim BrynowieLOKALIZACJA:Katowicki Brynów łączy spokój zielonej, kameralnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją -...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 690 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola D...

  • Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 425 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Duże ustawne mieszkanie w Centrum Gliwic (Powstańców Warszawy) w zadbanej kamienicy z prywatnym parkingiem. Mieszkanie nadaje się do remontu z ogromnym potencjałem...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Bytków ul. Zgrzebnioka

    Siemianowice Śląskie » Bytków » ul. Zgrzebnioka

    • 2 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam na wynajem dwu pokojowe (oba pokoje niezależne z wejściami z przedpokoju) mieszkanie świeżo po remoncie, w wysokim standardzie z balkonem. Siemianowice Śląskie ul Zg...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Farna

    Chorzów » ul. Farna

    • 290 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!Atuty nieruchomości: mieszkanie po generalnym podziale na dwa niezależne lokale z osobnymi wejściami idealne pod inwestycję (...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice ul. Podhalańska

    Katowice » Bogucice » ul. Podhalańska

    • 650 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m², położone na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Podhalańskiej na osiedlu Kukuczki w Katowicach (dzieln...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice ul. Bażantów

    Katowice » Piotrowice-Ochojec » ul. Bażantów

    • 749 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Gorąca oferta dostępna tylko w Pepper House.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,1 m² zlokalizowane na 3. piętrze w trzypiętrowym budynku z 2008 roku na zamkniętym...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice ul. Szafirowa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Szafirowa

    • 560 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14m², które nie wymaga nakładów finansowych, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy Sta...