• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rybnik +20 km
  • Brzeg Dolny +20 km
  • Ząbki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(1 110)
  • 40 m² + garaż + klima + balkon | wysoki standard | kawalerka
    40 m² + garaż + klima + balkon | wysoki standard | kawalerka

    Tarnowskie Góry

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowoczesna i duża kawalerka 40 m² w odnowionym budynku przy ul. Mickiewicza w Tarnowskich Górach (rewitalizacja przez OPAL). - 1 piętro - winda - teren zamknięty - mo...

  • Mieszkanie Katowice Koszutka, Modrzewiowa
    Mieszkanie Katowice Koszutka, Modrzewiowa

    Katowice

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego w jednej z najlepszych lokalizacji Katowic przy ul. Modrzewiowej. Lokal o powierz...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki, Broniewskiego
    Mieszkanie Bytom Szombierki, Broniewskiego

    Bytom

    • 1 350 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane przy ulicy Broniewskiego w Bytomiu. Lokal o powierzchni 4...

  • Przestronna kawalerka w centrum - Wallisa 17
    1 / 4
    Przestronna kawalerka w centrum - Wallisa 17

    Bytom

    • 1 150 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią przy ul. Wallisa 17 w Bytomiu, zaledwie 2 km odległości od centrum miasta, Nieruchomość: Powierzchnia 35 m2. Pi...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki, Michała Nowakowskiego
    Mieszkanie Bytom Szombierki, Michała Nowakowskiego

    Bytom

    • 269 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS! Prezentujemy Państwu bardzo dobrze położone, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Bytomiu, w cichej i spokojnej dzielnicy Szombierki, przy ulicy Nowakow...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki, Harcerska
    Mieszkanie Bytom Szombierki, Harcerska

    Bytom

    • 209 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,36 m2 zlokalizowane w Bytomiu Szombierki przy ul. Harcerskiej 7. Mieszkanie usytuowane jest na 1 pię...

  • Studio po remoncie | Centrum | Pierwszy wynajem
    1 / 13
    Studio po remoncie | Centrum | Pierwszy wynajem

    Katowice

    • 1 380 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze zabytkowej kamienicy. Lokal przeszedł generalny remont w przygotowaniu do pierwszego wynajmu. Wnętrze zostało wykończone w wysokim standar...

  • Kawalerka w ścisłym centrum

    Katowice

    • 1 790 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę położoną w doskonałej lokalizacji - Katowice, ul. Rynek 8. Zostań pierwszym najemcą po generalnym remoncie! Wejście zabezpieczone bram...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Znakomite mieszkanie w centrum Bytomia

    Bytom

    • 1 550 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w doskonałej lokalizacji - Bytom, ul. Korfantego 23. Mieszkanie o powierzchni 38,88 m2 składa się z: • dużego pokoju z os...

  • Mieszkanie Katowice Ligota ul. Zielonogórska

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Zielonogórska

    • 424 999 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone przy ul. Zielonogórskiej w Katowicach. Lokal znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku, w spokojnej i d...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki, Zabrzańska
    Mieszkanie Bytom Szombierki, Zabrzańska

    Bytom

    • 1 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 25,30 m2, położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Bytomia - Szombierki. Lokal jest idealny...

  • Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa
    1 / 5
    Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa

    Katowice

    • 557 376 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie blisko centrum miasta. Brak prowizji. Zakup bezpośredni od dewelopera. Brak podatku PCC 2%. W ofercie posiadamy również inne ap...

  • Mieszkanie Bytom, Broniewskiego
    Mieszkanie Bytom, Broniewskiego

    Bytom

    • 1 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia oferujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Broniewskiego w Bytomiu. Lokal o powierzchni 39,06 m2 znajduje się na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym...

  • Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 362 169 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Idealna lokalizacja I Nowe Gotowe mieszkanie 3 pok
    1 / 6
    Idealna lokalizacja I Nowe Gotowe mieszkanie 3 pok

    Chorzów

    • 461 213 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I ogródek
    1 / 4
    Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I ogródek

    Katowice

    • 518 126 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Bytom, Wojska Polskiego
    Mieszkanie Bytom, Wojska Polskiego

    Bytom

    • 1 600 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,20 m, położone na 6 piętrze w zadbanym, 10 piętrowym budynku przy ul. Wojska Polskiego w Bytomiu. To ide...

  • Mieszkanie Bytom, Powstańców Śląskich
    Mieszkanie Bytom, Powstańców Śląskich

    Bytom

    • 315 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,23m² zlokalizowane w Bytomiu przy pl. Powstańców Śląskich. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku w cichej...

  • Miesz do wynajmu od zaraz Tychy os F
    Miesz do wynajmu od zaraz Tychy os F

    Tychy

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Proszę o kontakt [tel]..... 1800+ media + czynsz650 ...+kaucja 2000 do negocjacji

  • Przyjazne dla zwierząt 3 pokoje - Stolarzowicka 78
    1 / 8
    Przyjazne dla zwierząt 3 pokoje - Stolarzowicka 78

    Bytom

    • 1 140 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-18! Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Stolarzowickiej 78B w Bytomiu. Nieruchomość: Mieszkanie skł...