• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rusinowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Rudą Śląską

(162)
  • Wynajmę jasne 2 pokoje, pet friendly, Skarbnika 21
    1 / 8

    Nowe

    Wynajmę jasne 2 pokoje, pet friendly, Skarbnika 21

    Zabrze

    • 1 050 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Skarbnika 21 w Zabrzu. Nieruchomość: Przyjazne dla zwierząt! Powierzchnia 19 m2 Parter Elektry...

  • Wynajmę 2 pokoje w Centrum, Cmentarna 26
    1 / 9

    Nowe

    Wynajmę 2 pokoje w Centrum, Cmentarna 26

    Chorzów

    • 1 250 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarna 26 w Chorzowie Nieruchomość: Powierzchnia 24 m2 I piętro Ogrzewanie elektryczn...

  • Kawalerka przyjazna zwierzętom,Pow.Warszawskich38C

    Nowe

    Kawalerka przyjazna zwierzętom,Pow.Warszawskich38C

    Bytom

    • 1 040 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia lokal przyjazny dla zwierząt przy ul. Powstańców Warszawskich 38C w Bytomiu. Nieruchomość: Powierzchnia 27 m2. Parter. Elektryczne ogrzewanie. Zamykane p...

  • Mieszkanie Bytom, Karola Estreichera

    Nowe

    Mieszkanie Bytom, Karola Estreichera

    Bytom

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 37 m², zlokalizowana w bloku, w Bytomiu przy ul. Estreichera 13. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku, w świetnie skomuni...

  • Mieszkanie Radzionków, Zofii Nałkowskiej

    Nowe

    Mieszkanie Radzionków, Zofii Nałkowskiej

    Radzionków

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni ok. 40 m², zlokalizowana w Radzionkowie przy ul. Nałkowskiej 1E. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku, w wyjątkowo spokojnej...

  • Mieszkanie Katowice Dąb, Johna Baildona
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Dąb, Johna Baildona

    Katowice

    • 2 350 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentowany lokal składa się z: - Salonu(bardzo dobrze doświetlony - narożne ułożenie w budynku) z Aneksem Kuchennym. - Sypialni + Garderoby. - Łazienki wyposażonej w prysznic...

  • Przytulna kawalerka z piwnicą - Wyspiańskiego 8
    Przytulna kawalerka z piwnicą - Wyspiańskiego 8

    Gliwice

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 8 w Gliwicach, położone w świetnie skomunikowanej okolicy z pełną infrastrukturą oraz dostępem do terenów rek...

  • 2 pokoje z balkonem w centrum - Kościuszki 31b
    1 / 5
    2 pokoje z balkonem w centrum - Kościuszki 31b

    Katowice

    • 1 950 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem blisko centrum miasta, ul. Kościuszki 31b w Katowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 26 m2. Piętro 2. Ogrzewani...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę kawalerkę z klimatyzacją oś.Tysiąclecia Katowice
    Wynajmę kawalerkę z klimatyzacją oś.Tysiąclecia Katowice

    Katowice

    • 1 650 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wynajmę komfortowo wyposażoną kawalerkę na oś,Tysiaclecia w Katowicach. Mieszkanie składa sie z dużego salonu z balkonem, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju i garderoby/schow...

  • Mieszkanie Gliwice, Plebiscytowa
    Mieszkanie Gliwice, Plebiscytowa

    Gliwice

    • 1 400 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Prosper Nieruchomości tel. 7 2 0 8 8 8 9 8 9 . Gliwice Centrum, ul. Plebiscytowa. w okolicy: ul. Wyspiańskiego, Kozielska, Jasnogórska; od czerwca, do wynajęcia mieszkanie jedno...

  • Do wynajęcia 3 pokoje, piwnica, Centrum, Miarki 26
    Do wynajęcia 3 pokoje, piwnica, Centrum, Miarki 26

    Bytom

    • 1 050 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-13! Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Bytomiu przy ul. K. Miarki 26. -Nieruchomość- Powierzchnia 46 m2. Piętro 3. Ogrzewanie gazow...

  • Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem Bażantów
    1 / 12
    Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem Bażantów

    Katowice

    • 2 090 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przyjemne mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Bażantów. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku. Na powierzchnię składa się: kompaktowy, w...

  • Kawalerka, blisko UMED - Dworcowa 5, Śródmieście
    1 / 8
    Kawalerka, blisko UMED - Dworcowa 5, Śródmieście

    Bytom

    • 900 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasna, przestronna kawalerka przy ulicy Dworcowej 5. -Nieruchomość- Powierzchnia 23 m2 . Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- Mieszkanie znaj...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice, Żurawia
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Piotrowice, Żurawia

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    FUNKCJONALNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE DOSTĘPNE OD 01 CZERWIEC 2026 Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Katowicach, Piotrowicach przy ulicy Żurawia. To słonec...

  • Mieszkanie Bytom, Stanisława Olejniczaka
    Mieszkanie Bytom, Stanisława Olejniczaka

    Bytom

    • 2 560 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, zlokalizowane na 2 piętrze kameralnej kamienicy w Bytomiu przy ulicy Olejn...

  • Kawalerka z komórką - Armii Krajowej 50, Piotrowic
    1 / 9
    Kawalerka z komórką - Armii Krajowej 50, Piotrowic

    Katowice

    • 1 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-28! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z dostępem do komórki lokatorskiej w bloku przy ul. Armii Krajowej 50 w Katowicach. -Nieruchomość- Powier...

  • Przytulna kawalerka, pet-friendly, Kościelna 14
    1 / 3
    Przytulna kawalerka, pet-friendly, Kościelna 14

    Świętochłowice

    • 1 150 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka, przyjazna dla zwierząt, przy ul Kościelnej w Świętochłowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 28 m^2. Piętro 0/3 (parter). Ogrzewanie elektryczn...

  • Mieszkanie 3 pok, przyjazne dla zwierząt - Reja 13
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pok, przyjazne dla zwierząt - Reja 13

    Bytom

    • 1 250 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Reja 13 w Bytomiu. Nieruchomość: Powierzchnia 48 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lo...

  • Kawalerka z komórką  - Chodkiewicza 14, Batory
    1 / 10
    Kawalerka z komórką - Chodkiewicza 14, Batory

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronna kawalerka przy ulicy Chodkiewicza 14. Nieruchomość: Powierzchnia 33 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: Miejsce doskonale sko...

  • Jasna nowoczesna kawalerka, Zarębskiego 7
    1 / 8
    Jasna nowoczesna kawalerka, Zarębskiego 7

    Katowice

    • 900 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka w dobrej lokalizacji przy ulicy Zarębskiego 7. Nieruchomość: Powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: Bud...