• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ruda Śląska +20 km
  • Gorzów Wielkopolski
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Rudą Śląską

(162)
  • Mieszkanie Katowice
    Mieszkanie Katowice

    Katowice

    • 1 300 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę położoną w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie o powierzchni 24 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie umeblowane posiada niezbędne AGD w k...

  • Do wynajęcia 2 pokojowe /Oddzielna kuchnia 44m2 /Po remoncie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone przy ul. Bohaterów Monte Cassino  w Katowicach (dzielnica Zawodzie, blisko centrum...

  • Kawalerka przyjazna dla zwierząt- Cmentarna 26
    1 / 9
    Kawalerka przyjazna dla zwierząt- Cmentarna 26

    Chorzów

    • 1 190 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarnej 26 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 20 m2. Parter. Kamienica. Ogrzewanie ele...

  • Mieszkanie Gliwice, Toruńska
    Mieszkanie Gliwice, Toruńska

    Gliwice

    • 3 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni około 66m2, oddane do użytku w 2023 roku, zamieszkałe dotąd tylko przez jednego najemcę. Znajduje się na Osiedlu Nove...

  • Mieszkanie Tychy H
    1 / 11
    Mieszkanie Tychy H

    Tychy

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Tychy os H 2 pokoje niska zabudowa balkon Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m² , zlokalizowane w Tychach przy ul. Dunikowskiego (oś. H). Mieszkanie p...

  • Tomasza 5, Brynów, jasne studio, pet friendly
    1 / 9
    Tomasza 5, Brynów, jasne studio, pet friendly

    Katowice

    • 1 150 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 w Katowicach, przyjazne dla zwierząt! Nieruchomość: Powierzchnia 20 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryc...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 2 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie blisko Politechniki Śląskiej - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, któ...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 10
    Wynajem mieszkania

    Knurów

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem okazjonalny kaucja 2tys zł prąd plus. Gaz płatność według zużycia mieszkanie umeblowane wolne od 1.05 Kontakt tylko tel. Krzysztof [tel] cena. Zawiera czynsz d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Zabrze, Jana Karłowicza
    Mieszkanie Zabrze, Jana Karłowicza

    Zabrze

    • 3 700 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy 4 pokojowy komfortowy Apartament o powierzchni 115 m2, który zlokalizowany jest w sąsiedztwie parku w przepięknej zrewitalizowanej kamienicy przy u...

  • Mieszkanie Katowice, Warmińska
    1 / 13
    Mieszkanie Katowice, Warmińska

    Katowice

    • 1 750 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy do wynajęcia wygodne, jasne i przestronne mieszkanie po remoncie, usytuowane na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Układ mieszkania: - dwa przestronne pokoje (częścio...

  • Do wynajęcia komfortowa kawalerka - Zarębskiego 7
    1 / 6
    Do wynajęcia komfortowa kawalerka - Zarębskiego 7

    Katowice

    • 1 080 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Zarębskiego 7 w Katowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- W pobliż...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na 1 piętrze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z...

  • Do wynajęcia funkcjonalne studio, Jagiellońska 34
    1 / 7
    Do wynajęcia funkcjonalne studio, Jagiellońska 34

    Bytom

    • 1 030 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne studio w kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 34 w Bytomiu. Nieruchomość: Powierzchnia 16 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie (zamontowany en...

  • Mieszkanie 38m² po remoncie 2pokoje do wynajecia
    1 / 8
    Mieszkanie 38m² po remoncie 2pokoje do wynajecia

    Katowice

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam . Mieszkanie 38m w bloku na parterze po remoncie czeka na nowego najemcę Kuchnia wyposażona w zmywarkę piekarnik i kuchenkę gazową . W pokoju telewizor z możliwością podłącze...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie, Władysława Łokietka
    1 / 9
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie, Władysława Łokietka

    Siemianowice Śląskie

    • 2 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    NAJEM OKAZJONALNY Polecamy do wynajmu apartament o powierzchni 41,88 m2 położony na parterze 3-piętrowego nowo wybudowanego budynku w Siemianowicach Śląskich na Bytkowie, składając...

  • Wynajem
    1 / 13
    Wynajem

    Bytom

    • 1 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Bytomiu jaronia 60m. Kuchnia I łazienka wyposazona. Wynaim tylko dłogoterminowy .preferowane osoby do wynajęcia to stałe zatrudnienie. Więcej informacji udzie...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 5
    Wynajem mieszkania

    Tychy

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe 37m2 z balkonem w centrum Tychów. Umeblowane. Blisko stacja PKP, przystanek autobusowy, centrum handlowe, szkoła, przedszkole. Czynsz...

  • Dwupokojowe Mieszkanie w Centrum Zabrza
    1 / 6
    Dwupokojowe Mieszkanie w Centrum Zabrza

    Zabrze

    • 1 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Przedmiotem wynajmu jest mieszanie dwupokojowe o powierzchni 45 m kw. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju łazienki i kuchni z aneksem kuchennym. Dodatkowo mieszkanie posia...

  • Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia

    Katowice

    • 1 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Katowice, Osiedle Tysiąclecia, ul. Piastów. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę z balkonem, zlokalizowaną w Katowicach przy ul. Piastów - blisko przystanki komunikacji miejskiej. Nie...

  • Mieszkanie 2 pokojowe , Śródmieście
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe , Śródmieście

    Gliwice

    • 2 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu na wynajem apartament o powierzchni 51m² o wysokim standardzie, znajdujący się na 2 piętrze niskiego budynku w dzielnicy Śródmieście, w Gliwicach, przy ulicy...