• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(1 110)
  • Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Bałtycka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Bałtycka

    • 669 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach.LOKALIZACJA:Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spoko...

  • Mieszkanie Tychy H
    1 / 11
    Mieszkanie Tychy H

    Tychy

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Tychy os H 2 pokoje niska zabudowa balkon Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m² , zlokalizowane w Tychach przy ul. Dunikowskiego (oś. H). Mieszkanie p...

  • Zabrze-Helenka mieszkanie na sprzedaż 38m² 1 pokój
    1 / 8
    Zabrze-Helenka mieszkanie na sprzedaż 38m² 1 pokój

    Zabrze

    • 198 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie 38m² - duży, ustawny pokój, przedpokój z miejscem na szafę, łazienka i ustawna kuchnia. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest św...

  • Tomasza 5, Brynów, jasne studio, pet friendly
    1 / 9
    Tomasza 5, Brynów, jasne studio, pet friendly

    Katowice

    • 1 150 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 w Katowicach, przyjazne dla zwierząt! Nieruchomość: Powierzchnia 20 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryc...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 2 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie blisko Politechniki Śląskiej - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, któ...

  • Mieszkanie Zabrze ul. Jurija Gagarina

    Zabrze » ul. Gagarina

    • 331 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika.LOKALIZACJA:Osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki doj...

  • Mieszkanie Bytom, Szkolna
    Mieszkanie Bytom, Szkolna

    Bytom

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 80 m...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice

    Katowice » Piotrowice-Ochojec

    • 550 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    [i] Szukasz przestronnego mieszkania na dogodnym parterze? Jeżeli tak to musisz zobaczyć te mieszkanie. [/i] Na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach w dzielnicy Piotrowice...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajem mieszkania
    1 / 10
    Wynajem mieszkania

    Knurów

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem okazjonalny kaucja 2tys zł prąd plus. Gaz płatność według zużycia mieszkanie umeblowane wolne od 1.05 Kontakt tylko tel. Krzysztof [tel] cena. Zawiera czynsz d...

  • Mieszkanie 60 m2, I p. 4 pok. Gliwice, Ratowników Górniczych
    1 / 9
    Mieszkanie 60 m2, I p. 4 pok. Gliwice, Ratowników Górniczych

    Gliwice

    • 469 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam: - mieszkanie 4 pokoje, kuchnia, łazienka, osobne WC, przedpokój - powierzchnia 60 m kw. - duża piwnica - pierwsze piętro - niski, 4 piętrowy, docieplony blok - okna wymi...

  • Mieszkanie Zabrze, Jana Karłowicza
    Mieszkanie Zabrze, Jana Karłowicza

    Zabrze

    • 3 700 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy 4 pokojowy komfortowy Apartament o powierzchni 115 m2, który zlokalizowany jest w sąsiedztwie parku w przepięknej zrewitalizowanej kamienicy przy u...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gliwice

    • 551 925 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bardzo wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie zakończonym w 2026 roku, os Wieczorka Nowe w Piekarach Śląskich Układ mies...

  • Mieszkanie Tychy Śródmieście
    1 / 10
    Mieszkanie Tychy Śródmieście

    Tychy

    • 311 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wprowadzenia 2 Pokoje w Sercu Miasta - ul. Bema Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez stresu i długich remontów? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy f...

  • Mieszkanie Bytom ul. Jagiellońska

    Bytom » ul. Jagiellońska

    • 350 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaoferować lokal mieszkaniowy w centrum Bytomia zapewniający zwrot z inwestycji na poziomie 10-12%LOKALIZACJA:Lokalizacja przy ul. Jagiellońskiej w Śródmieśc...

  • Mieszkanie Katowice, Warmińska
    1 / 13
    Mieszkanie Katowice, Warmińska

    Katowice

    • 1 750 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy do wynajęcia wygodne, jasne i przestronne mieszkanie po remoncie, usytuowane na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Układ mieszkania: - dwa przestronne pokoje (częścio...

  • Do wynajęcia komfortowa kawalerka - Zarębskiego 7
    1 / 6
    Do wynajęcia komfortowa kawalerka - Zarębskiego 7

    Katowice

    • 1 080 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Zarębskiego 7 w Katowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- W pobliż...

  • Sprzedam 2 -pokoje z balkonem, oś. Kopernika
    Sprzedam 2 -pokoje z balkonem, oś. Kopernika

    Gliwice

    • 425 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do sprzedaży przytulne mieszkanie składające się z 2-ech niezależnych pokoi łazienki z wc i przedpokoju. Centralne ogrzewanie miejskie , ciepła woda z sieci. Mieszkanie w bardzo do...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 469 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Ka...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na 1 piętrze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z...