• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(1 110)
  • Armii Krajowej 108, Batory, funkcjonalna kawalerka
    1 / 9
    Armii Krajowej 108, Batory, funkcjonalna kawalerka

    Chorzów

    • 1 250 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Armii Krajowej 108 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 42 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: W n...

  • 47m2 i 3 pokoje-to możliwe
    1 / 15
    47m2 i 3 pokoje-to możliwe

    Czeladź

    • 297 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, które zaskakuje przestrzenią mimo kompaktowego metrażu! 47 m², a aż 3 pokoje – idealne rozwiązanie dla rodziny, pary lub pod inwestycję. Przem...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Bytomska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Bytomska

    Piekary Śląskie

    • 325 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,78m² zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w cich...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Osiedle Andaluzja
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Osiedle Andaluzja

    Piekary Śląskie

    • 300 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich os. Andaluzja. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku, w cichej i spo...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie Osiedle Wieczorka ul. Ziętka

    Piekary Śląskie » ul. Ziętka

    • 1 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie po kompleksowym remoncie 3 lata temu, na drugim piętrze 38 m, w bardzo dobrej lokalizacji, do wprowadzenia od 1.06.2026 r Piekary Śląskie ul Ziętka 74 (p...

  • Mieszkanie Bytom, Ostatnia
    Mieszkanie Bytom, Ostatnia

    Bytom

    • 146 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ:  Mieszkanie w nowoczesnym budynku (2013) - Bytom, ul. Ostatnia 1a Poszukujesz nieruchomości, która łączy w sobie solidność nowego budownictwa z niskimi kosztami utrzy...

  • Duża kawalerka z aneksem sypialnianym- Pułaskiego
    1 / 8
    Duża kawalerka z aneksem sypialnianym- Pułaskiego

    Chorzów

    • 1 260 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronna kawalerka z aneksem sypialnianym i osobną, dużą kuchnia przy ulicy Pułaskiego 19 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 34 m2. Piętro 1 w...

  • Mieszkanie Wojkowice, Plaka
    Mieszkanie Wojkowice, Plaka

    Wojkowice

    • 259 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż prezentujemy komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,50 m2, położone na czwartym piętrze ocieplonego bloku, zlokalizowanego w ser...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • sprzedam mieszkanie jako1/16 część kamienicy Piekary Śl
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie jako1/16 część kamienicy Piekary Śl

    Piekary Śląskie

    • 180 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    sprzedam 1/16 część kamienicy jako wolne mieszkanie 60 m,dwa pokoje,kuchnia łazienka dwa balkony,piwnica,co etażowe węglowe opłaty remontowa 200 zł,woda 21,42 za1m ,śmieci 39,90zł/...

  • Mieszkanie Tychy O
    1 / 15
    Mieszkanie Tychy O

    Tychy

    • 539 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 384 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Tychy, ul. Jaracza, niska zabudowa, 4 pokojowe z balkonem 3 piętro w 3 piętrowym budynku. Aktualnie dwa pokoje połączone w jeden większy. Można przywrócić 4 pokoje. Pełna własność...

  • Mieszkanie Bytom, Szymały
    Mieszkanie Bytom, Szymały

    Bytom

    • 165 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,20m² zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Szymały. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku w cichej i spokojnej...

  • Mieszkanie Zabrze
    1 / 15
    Mieszkanie Zabrze

    Zabrze

    • 385 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko centrum Zabrza. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,72 m2. Do nieruchomości przy...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 449 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w zadbanym budynku - idealne miejsce dla rodziny w Gliwicach. Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania zlokalizowanego na czwartym piętrze...

  • Nowa kawalerka z ogródkiem i miejscem parkingowym
    1 / 6
    Nowa kawalerka z ogródkiem i miejscem parkingowym

    Chorzów

    • 289 382 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 647 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • 3 pokoje | Dębowe Tarasy | komórka | garaż
    1 / 5
    3 pokoje | Dębowe Tarasy | komórka | garaż

    Katowice

    • 3 100 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne, nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku 20c z...

  • Przestronne mieszkanie blisko Parku Śląskiego
    1 / 13
    Przestronne mieszkanie blisko Parku Śląskiego

    Siemianowice Śląskie

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Grunwaldzkiej 12 w Siemianowicach Śląskich, w cenionej dzielnicy Bytków, tuż przy Parku Śląskim – jednym z najwię...

  • Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 368 487 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Przetarg - udział 1/6

    Świętochłowice » ul. Śląska

    • 30 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Syndyk Filipa Głąbika ogłasza przetarg pisemny na zbycie: prawa własności udziału w wysokości 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w Świętochłowicach przy ul. Ślą...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście ul. Chopina

    Gliwice » Śródmieście » ul. Chopina

    • 5 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m². Nieruchomość znajduje się na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chopina. Ulica, przy kt&oacute...

  • Nowe gotowe do odbioru M3 w Centrum I Parking
    1 / 6
    Nowe gotowe do odbioru M3 w Centrum I Parking

    Chorzów

    • 448 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro