• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Janikowo +20 km
  • Ruda Śląska +20 km
  • Rusinowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(1 110)
  • Mieszkanie Zabrze Centrum, Staromiejska
    1 / 12
    Mieszkanie Zabrze Centrum, Staromiejska

    Zabrze

    • 338 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Zabrze Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na zamkniętym osiedlu w Zabrzu...

  • Mieszkanie Katowice Dąb, Złota
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Dąb, Złota

    Katowice

    • 722 800 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę nowego mieszkania z widokiem na Park Śląski! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 52m 2 składa się:...

  • Mieszkanie Katowice Dąb, Johna Baildona
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Dąb, Johna Baildona

    Katowice

    • 2 350 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentowany lokal składa się z: - Salonu(bardzo dobrze doświetlony - narożne ułożenie w budynku) z Aneksem Kuchennym. - Sypialni + Garderoby. - Łazienki wyposażonej w prysznic...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska

    Piekary Śląskie

    • 290 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 1 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż dwa mieszkania o powierzchni 70,85 m² oraz 83,61 m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Nieruchomości znajdują się na parterze oraz...

  • Przytulna kawalerka z piwnicą - Wyspiańskiego 8
    Przytulna kawalerka z piwnicą - Wyspiańskiego 8

    Gliwice

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 8 w Gliwicach, położone w świetnie skomunikowanej okolicy z pełną infrastrukturą oraz dostępem do terenów rek...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska

    Piekary Śląskie

    • 176 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,94m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej ka...

  • 2 pokoje z balkonem w centrum - Kościuszki 31b
    1 / 5
    2 pokoje z balkonem w centrum - Kościuszki 31b

    Katowice

    • 1 950 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem blisko centrum miasta, ul. Kościuszki 31b w Katowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 26 m2. Piętro 2. Ogrzewani...

  • Wynajmę kawalerkę z klimatyzacją oś.Tysiąclecia Katowice
    Wynajmę kawalerkę z klimatyzacją oś.Tysiąclecia Katowice

    Katowice

    • 1 650 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wynajmę komfortowo wyposażoną kawalerkę na oś,Tysiaclecia w Katowicach. Mieszkanie składa sie z dużego salonu z balkonem, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju i garderoby/schow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie  gm. Ustroń
    1 / 15
    Mieszkanie gm. Ustroń

    Katowice

    • 699 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze kameralnej inwestycji przy ul. Skoczowskiej w Ustroniu, w spokojnej i zielonej dzielnicy Hermanice....

  • Mieszkanie  gm. Ustroń
    1 / 15
    Mieszkanie gm. Ustroń

    Katowice

    • 857 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na pierwszym piętrze kameralnej inwestycji przy ul. Skoczowskiej w Ustroniu, w zielonej i spokojnej...

  • Mieszkanie Zabrze Mikulczyce rynek pierwotny ul. BOCIANÓW

    Zabrze » Mikulczyce » ul. Bocianów

    • 335 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na os.Zielona Dolina w Zabrzu. Zielona Dolina powstaje przy ulicach Bocian&oacu...

  • Mieszkanie Gliwice, Plebiscytowa
    Mieszkanie Gliwice, Plebiscytowa

    Gliwice

    • 1 400 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Prosper Nieruchomości tel. 7 2 0 8 8 8 9 8 9 . Gliwice Centrum, ul. Plebiscytowa. w okolicy: ul. Wyspiańskiego, Kozielska, Jasnogórska; od czerwca, do wynajęcia mieszkanie jedno...

  • Mieszkanie Bytom, Łużycka
    Mieszkanie Bytom, Łużycka

    Bytom

    • 269 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,20m² zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Łużyckiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 15 piętrowym wieżowcu w cichej i spo...

  • Do wynajęcia 3 pokoje, piwnica, Centrum, Miarki 26
    Do wynajęcia 3 pokoje, piwnica, Centrum, Miarki 26

    Bytom

    • 1 050 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-13! Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Bytomiu przy ul. K. Miarki 26. -Nieruchomość- Powierzchnia 46 m2. Piętro 3. Ogrzewanie gazow...

  • Spokojna okolica I 2 pokoje 35 mkw I winda I
    1 / 3
    Spokojna okolica I 2 pokoje 35 mkw I winda I

    Gliwice

    • 343 392 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w otoczeniu natury! Brak prowizji! Brak podatku PCC 2%! W ofercie posiadamy również inne apartamenty na tej jak i innych inwest...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark, Cicha
    Mieszkanie Bytom Rozbark, Cicha

    Bytom

    • 335 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,40 m2, położone na 3 piętrze w 10 piętrowym, ocieplonym wieżowcu przy...

  • Gliwice-3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem
    Gliwice-3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem

    Gliwice

    • 579 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem Gliwice, ul. Wita Stwosza Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,23 m², po...

  • 47,17 m2-do wprowadzenia-2012 rok + parking !
    1 / 14
    47,17 m2-do wprowadzenia-2012 rok + parking !

    Zabrze

    • 319 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w niskim bloku (teren zamknięty), z miejscem p...

  • APARTAMENT -TOP LOKALIZACJA-2023 rok-67,85 m2 !
    1 / 16
    APARTAMENT -TOP LOKALIZACJA-2023 rok-67,85 m2 !

    Katowice

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3D ZAŁĄCZONY DO OGŁOSZENIA ! Szukasz wyjątkowego, niestandardowego, przestronnego,  4 pokojowego, wykończonego apartamentu, w jednej z najbardziej pożąda...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark, Floriańska
    Mieszkanie Bytom Rozbark, Floriańska

    Bytom

    • 240 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować oryginalne mieszkanie z duszą lat powojennych utrzymane w rustykalnym stylu. LOKALIZACJA: Rozbark - a zwłaszcza jego część Pogoda - to miejsc...