• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Janikowo +20 km
  • Ruda Śląska +20 km
  • Rusinowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(1 110)
  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 613 401 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 49,87 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 649 839 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 51,78 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 666 016 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 51,83 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 528 395 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 40,49 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    NOWA inwestycja w Katowicach! Kup wymarzone M! 0%!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 490 776 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 37,13 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 721 136 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 58,51 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 656 742 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 52,33 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 650 153 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 49,63 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3

    Nowe

    NOWA inwestycja w Katowicach! Kup wymarzone M! 0%!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 511 952 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 39,23 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    NOWA inwestycja w Katowicach! Kup wymarzone M! 0%!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 536 943 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 39,7 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - t...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 609 560 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 49,76 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 534 528 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 40,96 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 3 pokoje dla rodziny na os. Witosa + 2 balkony

    Nowe

    3 pokoje dla rodziny na os. Witosa + 2 balkony

    Katowice

    • 636 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 644 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Przestronne, słoneczne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny w doskonale skomunikowanym Osiedlu Witosa, ul. Rataja. 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym...

  • Wynajmę jasne 2 pokoje, pet friendly, Skarbnika 21
    1 / 8

    Nowe

    Wynajmę jasne 2 pokoje, pet friendly, Skarbnika 21

    Zabrze

    • 1 050 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Skarbnika 21 w Zabrzu. Nieruchomość: Przyjazne dla zwierząt! Powierzchnia 19 m2 Parter Elektry...

  • Wynajmę 2 pokoje w Centrum, Cmentarna 26
    1 / 9

    Nowe

    Wynajmę 2 pokoje w Centrum, Cmentarna 26

    Chorzów

    • 1 250 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Cmentarna 26 w Chorzowie Nieruchomość: Powierzchnia 24 m2 I piętro Ogrzewanie elektryczn...

  • 3 pokoje w Katowicach - 2 km od rynku!
    1 / 12

    Nowe

    3 pokoje w Katowicach - 2 km od rynku!

    Katowice

    • 299 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie jest zlokalizowane w Katowicach przy ul. Gliwickiej 149. To doskonale skomunikowane miejsce z szybkim dostępem do centrum miasta, S86 czy A4. W pobliżu znajd...

  • Kawalerka przyjazna zwierzętom,Pow.Warszawskich38C

    Nowe

    Kawalerka przyjazna zwierzętom,Pow.Warszawskich38C

    Bytom

    • 1 040 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia lokal przyjazny dla zwierząt przy ul. Powstańców Warszawskich 38C w Bytomiu. Nieruchomość: Powierzchnia 27 m2. Parter. Elektryczne ogrzewanie. Zamykane p...

  • Mieszkanie Bytom, Karola Estreichera

    Nowe

    Mieszkanie Bytom, Karola Estreichera

    Bytom

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 37 m², zlokalizowana w bloku, w Bytomiu przy ul. Estreichera 13. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku, w świetnie skomuni...

  • Mieszkanie Radzionków, Zofii Nałkowskiej

    Nowe

    Mieszkanie Radzionków, Zofii Nałkowskiej

    Radzionków

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni ok. 40 m², zlokalizowana w Radzionkowie przy ul. Nałkowskiej 1E. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku, w wyjątkowo spokojnej...

  • Mieszkanie Katowice Dąb, Złota
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Dąb, Złota

    Katowice

    • 740 175 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę nowego mieszkania obok Parku Śląskiego! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 53,25m 2 składa się: -...