• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Piasecznem

(2 081)
  • 3 pokoje przy metrze
    1 / 16
    3 pokoje przy metrze

    Warszawa

    • 4 950 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Nie pobieram wynagrodzenia od Najemcy To mieszkanie łączy to, czego dziś szukają najbardziej wymagający najemcy: przestrzeń, światło, widok, doskonałą komunikację oraz idealne war...

  • 49 m2 - GOTOWE i NOWE - nowoczesny standard BEZPOŚREDNIO
    49 m2 - GOTOWE i NOWE - nowoczesny standard BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2 – pokojowe przy ul. Kartograficzna 84C (48,41 m2) blisko ul. GŁĘBOCKIEJ - mieszkanie dwustronne. Mieszkanie w stanie developerskim do własnej aranżacji, usytuow...

  • Kawalerka pet-friendly- Trojańska 16
    1 / 8
    Kawalerka pet-friendly- Trojańska 16

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2025-09-12 Do wynajęcia widne, przyjazne dla zwierząt studio w odnowionym budynku przy ul. Trojańskiej (Włochy – Okęcie). Nieruchomość: Składa się z salon...

  • Przestronne 2‑pokoje | 44 m² | loggia | garaż

    Warszawa » Ursus » ul. Górna Droga

    • 560 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m², położone w bloku z windą z 2001r. na 6 piętrze. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i strzeżone. Lokal skła...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Stara Ochota, ul. Słupecka

    Warszawa » Ochota » ul. Słupecka

    • 2 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na trzecim piętrze w przedwojennej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Gró...

  • NOWE > Mieszkanie 31.66 m2 > Warszawa > Rembertów
    1 / 13
    NOWE > Mieszkanie 31.66 m2 > Warszawa > Rembertów

    Warszawa

    • 468 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 2 pokojowe 31,66 m2 w stanie deweloperskim Warszawa Rembertów. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. -W OFERCIE MAMY MIESZKANIA O PODOBNYCH PARA...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Szmulki, Kijowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Szmulki, Kijow...

    Warszawa

    • 268 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 19 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Praga-Północ ul. Kijowska 11 Metraż:13,9 m2 Piętro: 0/4 Rok budowy: 1970 r.  Stan prawny: Udział ze wskazaniem na lokal-  Zakup tylko za...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Międzyborska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Mi...

    Warszawa

    • 2 175 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 18 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa, Gocław, ul. Międzyborska 11B Metraż: 120 m² Piętro: 0/8 (winda) Rok budowy: 2015 Stan prawny: odrębna własność z KW Cena: 2 175 000 zł Miej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokoje Bródno na sprzedaż, bez prowizji.
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokoje Bródno na sprzedaż, bez prowizji.

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży mieszkanie na Targówku - ul. Bartnicza 4B, ok. 500m od stacji metra Bródno, kilka minut do tramwaju - dojazd do Dw.Gdańskiego 15min. Blisko Park Bródnowski. Osiedle za...

  • 1 pokój do wynajęcia dla studentki
    1 / 8
    1 pokój do wynajęcia dla studentki

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    1 pokój do wynajęcia w Warszawie Zoliborz ul Potocka 4, czynsz w cenie Dodatkowe opłaty to :prąd , gaz , internet, miejsce parkingowe za dodatkową opłatą ,duży pokój z balkonem ,...

  • Słodowiec 2 pok, winda, 2007r, 2 minuty do metra
    1 / 10
    Słodowiec 2 pok, winda, 2007r, 2 minuty do metra

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,83 m2 znajduje się na 2. piętrze 7-piętrowego bloku z windą przy ul. Marymonckiej 14 na Marymoncie-Kaskada. Doskonała komunikacja - 4 min Met...

  • ładne 3 pokojowe do wprowadzenia
    1 / 16
    ładne 3 pokojowe do wprowadzenia

    Warszawa

    • 1 251 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 15 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na Bemowie przy ul. Ziębickiej 2. Mieszkanie w wysokim standardzie zaprojektowane przez artystę plastyka. Na podłogach p...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Racławicka
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Racławic...

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE | PIERWSZY NAJEM | KLIMATYZACJA | GARAŻ PODZIEMNY | DUŻY BALKON 8,68 m² Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu do wynajęcia nowoczesny, jasny i wykończony w wysokim sta...

  • ✅trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja✅
    1 / 13
    ✅trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja✅

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne 3 pokoje | Świetna lokalizacja | Al. Krakowska 272 - dzielnica Włochy Szukasz mieszkania, które jest ustawne, jasne i doskonale skomunikowane? To oferta idealna zarówn...

  • Wynajmę kawalerke, Warszawa Mokotów
    1 / 6
    Wynajmę kawalerke, Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 1 900 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę ul Grottgera .wolne od 15.03 tel [tel]

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Leona Kruczkowskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Leona Kruczkowsk...

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    ENG & RU belov BEZ PROWIZJII DLA AGENCJI / NO COMMISION Adres: ul. Kruczkowskiego 12A, Śródmieście Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 20 m², położone na pierwszy...

  • 3 pokoje z balkonem | Ursynów Kłobucka
    1 / 16
    3 pokoje z balkonem | Ursynów Kłobucka

    Warszawa

    • 1 250 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 19 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Propozycja dla osób, które szukają komfortu oraz spokojnego miejsca do życia. Lokal znajduje się przy ul. Kłobuckiej, w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Położony jest na 7 piętrze...

  • 4 pokojowe zadbane mieszkanie z balkonem z panoramą W-wy
    1 / 12
    4 pokojowe zadbane mieszkanie z balkonem z panoramą W-wy

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Chcesz mieszkać z pięknym widokiem na Warszawę ? Mamy dla Ciebie perełkę - bardzo atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie 94m2, dwupoziomowe, jasne, czyste i przestronne. Doskonała l...

  • Plac Wilsona, z piwnicą
    1 / 13
    Plac Wilsona, z piwnicą

    Warszawa

    • 5 200 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dla osób bez zwierząt. Istnieje możliwość wynajmu mieszkania bez mebli. Do wynajęcia klimatyczne, słoneczne i ciche mieszkanie usytuowane na 4 ostatnim piętrze zadbanej ka...

  • 48,5 m2, 2 pokoje, duży taras 15 m2 | garaż | Ząbki
    1 / 11
    48,5 m2, 2 pokoje, duży taras 15 m2 | garaż | Ząbki

    Warszawa

    • 619 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach, ul. Calineczki 14-16 48,50 m² • nowoczesny budynek z 2018 r. • dostępne od ręki Szukasz gotowego do wprowadzenia, jasnego mieszkania w...