• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Piasecznem

(2 081)
  • do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie
    1 / 4
    do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe 55m2 na 14 kondygnacji z widokiem na centrum od cichej strony. Bardzo dobra lokalizacja. umeblowane, kuchnia wyposażona w sprzęt AGD, sypialnia. Loggia 7,0 m2...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kazimierza Pużaka
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kazimierza Pużaka

    Warszawa

    • 497 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w Ursusie przy ul. Pużaka, w ka...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Szaserów
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Szaserów

    Warszawa

    • 554 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 w dobrej lokalizacji! Podstawowe informacje: Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Kondratowicza Ludwika
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Kondratowicza Ludwika

    Warszawa

    • 1 199 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 17 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz bardzo dużym tarasem 33,4 m2 w doskonałej lokali...

  • Sprzedam mieszkanie z ogródkiem
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie z ogródkiem

    Warszawa

    • 968 250 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Osiedle składa się z 4 budynków 2-lokalowych w zabudowie bliźniaczej (łącznie 8 mieszkań ). To zapewnia prywatność i komfort mieszkańcom .Lokale A2,B2,C2,D2 znajdują się na piętr...

  • ✅Sprawdź >>>Wyjątkowa kawalerka, kuchnia, garaż✅
    1 / 14
    ✅Sprawdź >>>Wyjątkowa kawalerka, kuchnia, garaż✅

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Polecam nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32,08 m2, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Głębockiej. Lokal znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowy...

  • OKAZJA Ursus Zagłoby
    1 / 16
    OKAZJA Ursus Zagłoby

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Okazja Nowe mieszkanie w ofercie !! Zachęcamy do zapoznania się z tą interesująca ofertą nieruchomości dla rodziny . Zapraszamy na prezentację, aby na własne oczy przekonać się o...

  • Mieszkanie 38m do wynajecia Warszawa Rembertow
    1 / 3
    Mieszkanie 38m do wynajecia Warszawa Rembertow

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie38m do wynajecia od zaraz w bloku na pierwszym pietrze w poblizu uczelni ASzWoj Warszawa Rembertow.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Czteropokojowy apartament  na Kabatach
    1 / 13
    Czteropokojowy apartament na Kabatach

    Warszawa

    • 7 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowy, czteropokojowy apartament położony na Kabatach, na 3. piętrze w budynku z windą. Apartament składa się z trzech sypialni, przestronnego salonu, oddzielnej...

  • Wynajmę mieszkanie uroczo położone wśród drzew
    1 / 16
    Wynajmę mieszkanie uroczo położone wśród drzew

    Warszawa

    • 4 100 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Od kwietnia!!! Mieszkanie usytuowane w 1 z najpiękniejszych miejsc Rembertowa, wśród zielonych parków ze starymi dębami, biegającymi wiewiórkami, ćwierkajacymi ptakami. Oaza ciszy...

  • 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu
    1 / 16
    2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu

    Góra Kalwaria

    • 489 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w Górze Kalwarii, położone przy ul. Chopina 19A. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie oferuj...

  • Wynajmę bardzo ładne, fajne mieszkanie na Bielanach(metro)
    1 / 5
    Wynajmę bardzo ładne, fajne mieszkanie na Bielanach(metro)

    Warszawa

    • 3 985 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam bezpośrednio bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie ul Przy Agorze 17. Ciche, w pełni urządzone, świeżo po remocie. Dwa ustawne b.ładne pokoje, oddzielna, widna kuchnia, duża...

  • 3 POKOJE+ 2 BALKONY+ GARAŻ / Bezpośrednio sprzedam
    1 / 5
    3 POKOJE+ 2 BALKONY+ GARAŻ / Bezpośrednio sprzedam

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pok. 57 m2 - ul. Kąty Grodziskie 19E Sprzedam BEZPOŚREDNIO, NOWE mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 (w pobliżu ulic...

  • Bliski Tarchomin przy moście Północnym
    1 / 7
    Bliski Tarchomin przy moście Północnym

    Warszawa

    • 1 100 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio wynajmę duży czysty pokój 11m na ósmym piętrze. Pokój zamykany na klucz .W pozostałych pokojach mieszkają dwie panie .Cena za pokój 1100 złotych plus opłaty licznikow...

  • Dobra lokalizacja - do remontu

    Warszawa

    • 540 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe do remontu. ciemna kuchnia, świetny dojazd do centrum (10 min tramwajem), blisko dworca wschodniego , zamknięte osiedle, 11 piętro przepiękna panora...

  • Mieszkanie 52 m², ul. Astronautów 16A BEZ PROWIZJI
    1 / 11
    Mieszkanie 52 m², ul. Astronautów 16A BEZ PROWIZJI

    Warszawa

    • 700 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa-Włochy, ul. Astronautów, 52 m², 2 POKOJE + 2 (A WŁAŚCIWIE 3) BALKONY + PIWNICA + BARDZO TANIE MIEJSCE PARKINGOWE | BARDZO BLISKO LOTNISKA I MORDORU Na sprzedaż mieszka...

  • Saska Kępa | 2 pokojowe | nowe do wynajęcia
    1 / 8
    Saska Kępa | 2 pokojowe | nowe do wynajęcia

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowe mieszkanie na Saskiej Kępie 2 piętro Osiedle Lizbońska. Mieszkanie znajduje się przy skrzyżowaniu al. Stanów Zjednoczonych i ul. Saskiej w idealnym punkcie komun...

  • Kawalerka gotowa do zamieszkania - Wola - bezpośrednio od właściciela
    1 / 15
    Kawalerka gotowa do zamieszkania - Wola - bezpośrednio od właścic...

    Warszawa

    • 424 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 21 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Bezpośrednio od właściciela Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość - bardzo funkcjonalna i doskonale zlokalizowana kawalerka o powierzchni 20,2 m² w kamienicy z lat 50-tych....

  • OFERUJE DO WYNAJĘCIA PRZYTULNA KAWALERKE W CENTRUM WARSZAWY
    1 / 8
    OFERUJE DO WYNAJĘCIA PRZYTULNA KAWALERKE W CENTRUM WARSZAWY

    Warszawa

    • 2 250 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Bezpośrednio, oferuję do wynajęcia, w bardzo dobrym standardzie, przytulną kawalerkę typu studio o powierzchni 23m2. Mieszkanie posiada widną, otwartą na pokój kuchnię, łazienkę z...

  • Wyjątkowe 2-pok mieszkanie
    1 / 8
    Wyjątkowe 2-pok mieszkanie

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Wołoskiej 3 w Warszawie Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m² z klimatyzacją, położone w nowoczesnym kompl...