• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Piasecznem

(2 081)
  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 618 680 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Aleja Wyścigowa

    Warszawa » Mokotów » al. Aleja Wyścigowa

    • 3 600 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na czwartym piętrze w apartamentowcu Point House. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy A...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Sztuk Pięknych

    Warszawa » Wola » ul. Sztuk Pięknych

    • 4 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferuję na wynajem od 1 maja nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na siódmym piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli na ulicy Sztuk P...

  • Dwa osobne pokoje, balkon, szybki dojazd do centrum Warszawy
    1 / 15
    Dwa osobne pokoje, balkon, szybki dojazd do centrum Warszawy

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Herbu Oksza, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Warszawy - Ursus. Na pograniczu trzech dzielnic: Ursusa, Bemowa i Włoch. Ni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocław
    1 / 11
    Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocław

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocławiu, w niskiej zabudowie, bezpośrednio przy parku, Cztery pokoje (gabinet przejściowy), salon, jadalnia i kuchnia – otwa...

  • Dla Rodziny. W Sercu Gocławia - Prawie Jak Na Wsi!
    1 / 16
    Dla Rodziny. W Sercu Gocławia - Prawie Jak Na Wsi!

    Warszawa

    • 1 078 575 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 14 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Idealne DLA RODZINY! 4-pok. z Klimatem. Pow. 73 m2, Balkon, Piwnica - Przytulne i Wygodne - Gocław / Praga Południe NA SPRZEDAŻ przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone 4-pok....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Długa
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Długa

    Warszawa

    • 4 350 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    If you need an offer in a language other than Polish, please contact us. MIESZKANIE PRZY OGRODZIE KRASIŃSKICH | EKSKLUZYWNA OKOLICA | 2 POKOJE | KAMIENICA FORESTIERA | MURANÓW | ...

  • Sprzedam 2-pokojowe,dobra lokalizacja,bezpośrednio
    1 / 14
    Sprzedam 2-pokojowe,dobra lokalizacja,bezpośrednio

    Warszawa

    • 895 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker 2- pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią, do remontu, 3/5 piętro, cegła, rok budowy 1953, drzwi wejściowe metalowe a...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Jana Pawła Ii
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Jana Pawła...

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 11 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na wyłączność przytulne mieszkanie z garażem i dostępem do ogródka. 0% prowizji biura nieruchomości. Lokal posiada odrębną Księgę Wieczystą więc nie ma przeszkód w uzyskaniu kredyt...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Cybernetyki
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Cybernetyki

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudo...

  • 2 pok w sercu Powiśla, klimatyzacja
    1 / 12
    2 pok w sercu Powiśla, klimatyzacja

    Warszawa

    • 1 386 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 22 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowy apartament w sercu Powiśla – ul. Dobra | Kamienica 1953 r. W jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części Warszawa – na Powiślu, przy ul. Dobrej – znajduje si...

  • Wynajmę apartament -Ostatnie Piętro 104m2
    1 / 16
    Wynajmę apartament -Ostatnie Piętro 104m2

    Warszawa

    • 7 600 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    ENGLISH DESCRIPTION ** Apartament na ostatnim piętrze w świetnej lokalizacji** Do wynajęcia trzypokojowy apartament na pograniczu Woli i Żoliborza, przy ul. Piaskowej. Apartamen...

  • Słoneczna kawalerka z balkonem – Bielany
    1 / 12
    Słoneczna kawalerka z balkonem – Bielany

    Warszawa

    • 680 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 21 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Słoneczna kawalerka z balkonem przy ul. Sokratesa to propozycja dla osób, które cenią jasne wnętrza i nowoczesne budownictwo. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach, w s...

  • 3 Pokoje z Widokiem na Centrum | Synów Pułku | Blisko Metra
    1 / 9
    3 Pokoje z Widokiem na Centrum | Synów Pułku | Blisko Metra

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Szukasz funkcjonalnego mieszkania z charakterem i przestrzenią? Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie (52 m²) przy ul. Synów Pułku 5. To miejsce dla osób, które cenią klimat kla...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 985 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 19 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania Apartement w Triton Park, Grójecka 194, Osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Powierzchnia 50,6 m2 Składa się z2 pokoji...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Fabryczna
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Fabrycz...

    Warszawa

    • 2 760 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 23 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m², położone na 4 piętrze budynku z dwiema windami, przy ul. Fabrycznej 16/22 na prestiżowym Powiśle w dzielnicy Śródmieście w...