• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(2 071)
  • Segment 132 m² Imielin | Garaż | Taras
    1 / 16
    Segment 132 m² Imielin | Garaż | Taras

    Warszawa

    • 1 550 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 11 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego - załączony jest do oferty. Przestronny segment w budynku szeregowym o powierzchni mieszkalnej 106.99m², a powierzchni użytkowej 132.29...

  • Wynajmę mieszkanie na Bielanach 43m
    Wynajmę mieszkanie na Bielanach 43m

    Warszawa

    • 1 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Witam Posiadam do wynajęcia mieszkanie w Warszawie przy ul.Conrada 8 , 43m2 salon z aneksem + oddzielna sypialnia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska 3m2 oraz miejsce w ga...

  • Bardzo ładne mieszkanie na Żoliborzu
    1 / 10
    Bardzo ładne mieszkanie na Żoliborzu

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia niewielkie, schludne mieszkanie o powierzchni 25m2 składające się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie w pełni wyposażone według aktualnych...

  • Świetne mieszkania na Szekspira, Bielany
    1 / 14
    Świetne mieszkania na Szekspira, Bielany

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie do remontu z możliwością własnej aranżacji, idealna inwestycja!!! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 50,7m², położone w Warszawie przy ul. Szek...

  • Marki - mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 10
    Marki - mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Marki

    • 726 731 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z nami oszczędzasz: 0,00 PLN podatku PCC 0% prowizji od klienta Kupującego   Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Marki Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w now...

  • 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji
    1 / 10
    2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji

    Warszawa

    • 695 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie usytuowane jest na 1 z 4 pięter, w bloku z odnowioną elewacja i zadbanymi klatkami schodowymi. Wokół jest dużo zieleni oraz w bliskiej odległości plac zabaw dla dzieci....

  • Marki - trzypokojowe mieszkanie od dewelopera
    1 / 10
    Marki - trzypokojowe mieszkanie od dewelopera

    Marki

    • 681 980 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 826 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z nami oszczędzasz: 0,00 PLN podatku PCC 0% prowizji od klienta Kupującego   Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Marki Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w no...

  • 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe
    1 / 10
    2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe

    Warszawa

    • 719 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 19 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Pradze Południe, przy ul. Paca. Mieszkanie dwustronne, usytuowane na 1 z 4 pięter, bardzo nasłonecznione (posiada nowe duże okna) i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Powierzchnia mieszkalna na Górnym Mokotowie 350 m2
    Powierzchnia mieszkalna na Górnym Mokotowie 350 m2

    Warszawa

    • 6 818 000 zł cena
    • 352 m2 powierzchnia
    • 19 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny, w samym sercu Górnego Mokotowa, w otoczeniu zieleni Parku Morskie Oko. To kameralny budynek mieszkalno- biurowy, który łączy doskonałą lokalizację z n...

  • Saska Kępa 96m2 z garażem
    1 / 11
    Saska Kępa 96m2 z garażem

    Warszawa

    • 6 400 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PIĘKNY APARTAMENT NA SAKIEJ KĘPIE 96m2 - Salon z kominkiem - 2 sypialnie - Garderoba - Balkon - Miejsce w garażu ROZKŁAD POMIESZCZEŃ. Apartament składa się z: Salonu z kominkie...

  • Apartament Saska Kępa 3 pokoje 72m2 garaż
    1 / 11
    Apartament Saska Kępa 3 pokoje 72m2 garaż

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowy  3 pokojowy apartament w sercu zielonej Saskiej Kępy, jednej z najpiękniejszych dzielnic Stolicy. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze eleganckiego  apartament...

  • Komfortowe 2 osobne pokoje na Pradze Południe
    1 / 9
    Komfortowe 2 osobne pokoje na Pradze Południe

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Lokalizacja: - Warszawa, ul. Mlądzka 8, Grochów - Kamienica - Parter, widok na zieleń - w pobliżu park Znicza Specyfikacja: - Powierzchnia: 27,4 m² - Po remoncie w 2021 roku - 2 s...

  • Lokal mieszkalny 145 mkw na Górnym Mokotowie
    1 / 16
    Lokal mieszkalny 145 mkw na Górnym Mokotowie

    Warszawa

    • 2 812 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 19 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Belgijskiej 11, w samym sercu Górnego Mokotowa, w otoczeniu zieleni Parku Morskie Oko. To kameralny budynek biurowo- mieszkalny,...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów ul. Leszno

    Warszawa » Wola » ul. Leszno

    • 739 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 46,24 mkw położone przy ulicy Leszno w dzielnicy Wola Młynów. Lokal znajduje się na drugim piętrze (z trzech) ka...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż licytacja po amerykańsku w górę od 750000 zł. Do obejrzenia zaproszę osobę, która wylicytuje najwyższą cenę. Umowa będzie podpisana we wrześniu 2026

  • Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 18 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedaż komfortowego mieszkania w prestiżowym apartamentowcu - ul. Łucka 15, Warszawa (Wola) Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Chmielna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 4 799 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 45 m² (faktycznie odczuwalnie większy dzięki antresolom), położony przy ul. Chmielnej (róg ul. Żelaznej) w samym sercu Warszaw...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt

    Warszawa

    • 6 200 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajmu nowoczesne, umeblowane, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 90m2 położone na Kabatach przy ul. Kabacki Dukt. Mieszkanie dwustronne, ciche, położone przy Lesie Kabackim niedalek...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Ząbek z tarasem
    1 / 12
    Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Ząbek z tarasem

    Ząbki

    • 1 090 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 11 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach przy ulicy Skrajnej 32E znajdujące się na 3 i 4 piętrze ogrodzonego, zielonego osiedla "Garden Plaza"z 2008 roku. Mieszkanie skła...

  • Sprzedam Mieszkanie Warszawa Białołęka
    1 / 7
    Sprzedam Mieszkanie Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Osiedle znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Czujniki zanieczyszczenia powietrze w ej okolicy zazwyczaj wykazują czystsze powietrze w stosunku do pozostałej części miasta....