• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
  • Zduńska Wola +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(2 071)
  • Mieszkanie 2 pokoje z balkonem | Wola | Metro
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokoje z balkonem | Wola | Metro

    Warszawa

    • 735 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie przy ul. Góralskiej łączy funkcjonalny układ z doskonałą lokalizacją. 46,14 m² na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku to propozycja dla osób, które cenią wygod...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew, Mozarta
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew, Mozarta

    Warszawa

    • 1 390 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 21 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Atrakcyjne, umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD, gotowe do wprowadzenia mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z dużą szafą, gabinetu /...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Siedmiogrodzka
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Siedmiogrodzka

    Warszawa

    • 4 100 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 POKOJOWE MIESZKANIE | BEZPIECZNE I ELEGANCKIE OSIEDLE | OAZA | DOSTEPNE OD 01.03.2026 | METRO M2 | RONDO DASZYNSKIEGO Prezentujemy Państwu mieszkanie na. wynajem, niezwykle prze...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Sarmacka
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Sarmacka

    Warszawa

    • 997 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 20 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj tam, gdzie styl życia ma znaczenie - Wilanów, ul. Sarmacka  Jeśli Wilanów jest dla Ciebie czymś więcej niż lokalizacją - to właśnie tutaj poczujesz, dlaczego tak wiele...

  • Mieszkanie Wilanów
    1 / 8
    Mieszkanie Wilanów

    Warszawa

    • 2 310 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opis mieszkania Sarmacka 4B Stylowy apartament z wysokim standardem wykończenia w inwestycji Villa Nobile, 77,09 m2, 3 pokoje, BEZPOŚREDNIO Sprzedam BEZPOŚREDNIO mieszkanie o powie...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Ursynów, Imielin: - Do stacji metra przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów ok. 600 metrów, - Tuż obok Biedronka, - Po drugiej stronie, ok. 200 metrów LIDL, - Dookoła mnóstwo zieleni i ale...

  • Okazyjnie trzypokojowe sprzedam na Bielanach
    1 / 10
    Okazyjnie trzypokojowe sprzedam na Bielanach

    Warszawa

    • 615 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z ciemną kuchnią i pokojem od frontu i dwoma sypialniami od ogródka. Powierzchnia całkowita: 50,3 m². Piwnica - 2 m2. Mieszkanie zna...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Bemowo,-Lotnisko ul. Widawska

    Warszawa » Bemowo » ul. Widawska

    • 839 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m², położone przy ulicy Widawskiej w dzielnicy Bemowo. Lokal znajduje się na 3. piętrze z 10 w solidnym b...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Warszawa, 2 pokoje z loggią, garażem, wyposażeniem
    1 / 4
    Warszawa, 2 pokoje z loggią, garażem, wyposażeniem

    Warszawa

    • 2 950 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne i z doskonałą lokalizacją, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Herbu Oksza 3 na 2 piętrze (Warszawa, dzielnica Ursus). Możliwość wynajmu z miejscem w garażu p...

  • GOTOWE DO WEJŚCIA, TRÓJSTRONNE, NOWOCZESNE OSIEDLE
    1 / 16
    GOTOWE DO WEJŚCIA, TRÓJSTRONNE, NOWOCZESNE OSIEDLE

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 18 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!] [English version below] - Nowoczesne i przyjazne rodzinom osiedle Central Park Ursynów - blisko biznesowej części Mokotowa, jednak w komfortowej odleg...

  • Sprzedam biuro/mieszkanie 2 pokoje Centrum ul.Zlota
    1 / 16
    Sprzedam biuro/mieszkanie 2 pokoje Centrum ul.Zlota

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 25 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Super lokalizacja również na biuro lub lokal usługowy ! To nie jest oferta mieszkania! To propozycja dla osób, które rozumieją, że w nieruchomościach kluczowa jest lokalizacja — a...

  • okazyjnie sprzedam trzypokojowe na Pradze Południe
    1 / 12
    okazyjnie sprzedam trzypokojowe na Pradze Południe

    Warszawa

    • 615 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży ładne i słoneczne rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze – Południe, przy ulicy Kwarcianej, o metrażu 48 m2, usytułowane na drugim piętrze w budynk...

  • Jednopokojowe na Mokotowie
    1 / 5
    Jednopokojowe na Mokotowie

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia od już na dłużej, luksusowo wyposażony apartament, w kamienicy z lat 60-tych, znajdująca się przy ulicy Wołowskiej na Mokotowie. 1 piętro, blisko autobus i tramwaj, ni...

  • WYNAJEM KAWALERKA WARSZAWA BIAŁOŁĘKA
    1 / 8
    WYNAJEM KAWALERKA WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Cena wynajmu 1700 dodatkowo czynsz do wspólnoty 600 zł oraz opłaty za media ( prąd , gaz). Osiedle zamknięte, mieszkanie po kapitalnym remoncie, winda, mieszkanie wyposażone, ( 1 p...

  • Kawalerka na Żoliborzu. Wszystko w cenie.
    1 / 8
    Kawalerka na Żoliborzu. Wszystko w cenie.

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wynajmę przytulną, w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 20 m2 przy ul. Broniewskiego 22. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w bloku z windą. Okolica jest cicha, zielona i...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Jakubowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 2 280 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 160 m², położone w przedwojennej, willowej części Saskiej Kępy, na działce o powierzchni 487 m², w cenie 14.250 PLN/m²! Mies...

  • Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie
    1 / 14
    Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie

    Warszawa

    • 1 127 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania dla rodziny, w którym każdy będzie miał swoją przestrzeń, a jednocześnie wspólną, komfortową część do spędzania czasu razem? To 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowi...

  • Sprzedam mieszkanie bezpośrednio 42,10m2 przy Metrze Ursynów
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie bezpośrednio 42,10m2 przy Metrze Ursynów

    Warszawa

    • 628 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie 42.10m2 znajduje przy ulicy Wiolinowej 8 obok stacji METRA URSYNÓW. Jak wiadomo, przypadku mieszkania - najważniejsza jest lokalizacja ! Mieszkanie posiada założoną księ...

  • Do wynajęcia dwu pokojowe Warszawa bezpośrednio przy Metrze
    Do wynajęcia dwu pokojowe Warszawa bezpośrednio przy Metrze

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia za 2600 zł, bez czynszu, bezpośrednio dwupokojowe Wola blisko Metro o powierzchni 47m2, Wola, pokoje nieprzechodnie, pierwsze piętro w czteropiętrowym. Do stacji metra...

  • Tereny zielone,apartamentowiec ,ochrona
    1 / 16
    Tereny zielone,apartamentowiec ,ochrona

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji  Do wynajęcia mieszkanie po remoncie o pow.27 m2 na nie ogrodzonym i strzeżonym nowoczesnym osiedlu Mic...