• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kraków +20 km
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(2 071)
  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Rzeczypospolitej Al.
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Rzeczypospolitej Al.

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy jasne, ciche, komfortowe 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Wilanowie Budynek z 2017 r , cegła Balkon 8 m Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszk...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Radziwie

    Warszawa » Wola » ul. Radziwie

    • 3 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli przy ulicy Radziwie. W b...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Szeligowska

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 720 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,77 m2, do wykończenia. W ofercie zamieszczone przykładowe wizualizacje. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskim Bemowie...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Zaściankowa

    Warszawa » Wilanów » ul. Zaściankowa

    • 719 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 23 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 30 m² typu open space, położona na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku z 2020 roku w prestiżowej części Wilanowa Królewskiego -...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Złota

    Warszawa » Śródmieście » ul. Złota

    • 33 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 25 piętro

    Luksusowy apartament na sprzedaż | Złota 44 | 170 m² | 25. piętroZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu premium, zlokalizowanego na 25. piętrze iko...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Księcia Janusza
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Księcia Janusza

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością pragnę zaoferować na sprzedaż, inwestycyjne mieszkanie w Warszawie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48 m²,...

  • Mieszkanie w spokojnym i ładnym miejscu, w pobliżu stacji me
    1 / 8
    Mieszkanie w spokojnym i ładnym miejscu, w pobliżu stacji me

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie przy ulicy Goławickiej, w spokojnym i ładnym miejscu, w pobliżu stacji metra, sklepów i szkoły podstawowej, przedszkola, przychodni zdrowia i kościoła – idealne do zamie...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przy Grobli
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przy Grobli

    Warszawa

    • 2 099 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 21 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Elegancki apartament 98,2 m² | Aleja Wilanowska | Smart Home | 2 miejsca parkingowe Hampton Home oferuje na sprzedaż klimatyzowany, w pełni wyposażony apartament na warszawskim Mo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesny i ponadczasowy apartament na Wilanowie
    1 / 14
    Nowoczesny i ponadczasowy apartament na Wilanowie

    Warszawa

    • 1 416 960 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 18 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA MEGA OBNIŻKA CENOWA - TERAZ TYLKO 18'000/M2 Marzysz o nowoczesnym, ponadczasowym apartamencie z wyposażeniem, który zachwyca? Twoje marzenie właśnie się spełnia. Oto wy...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Fregaty
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Fregaty

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    *** MARINA MOKOTÓW *** APARTAMENTOWIEC *** BLISKO CENTRUM *** TARAS *** Przestronny, elegancki lokal mieszkalny na Osiedlu Marina Mokotów w apartamentowej części Mariny Mokotów....

  • Здається кімната для хлопця Варшава
    1 / 14
    Здається кімната для хлопця Варшава

    Warszawa

    • 1 470 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Здається кімната, 11,5 кв.м., для хлопця з України, без шкідливих звичок, не конфліктного. Кімната знаходиться у 4х кімнатній квартирі. Сусіди відмінні. Розташування квартири знахо...

  • studio do wynajęcia Ożarów Mazowiecki
    1 / 3
    studio do wynajęcia Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Umowa okazjonalna na rok, ja płacę za notariusza. Cena 1600 zł plus opłaty wg zużycia z podliczników za wodę, prąd i * 250zł m-cznie ogrzewanie. Oddzielna łazienka, osobne wejście...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kazimierza Jeżewskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kazimierza Jeżewskiego

    Warszawa

    • 2 099 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 19 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy 4 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Ursynowie Budynek z 2005, cegła Ekspozycja północno-południowa 5 min spacerem do Metra Kabaty 2 łazienki Balkon 4 m 2 miejsca p...

  • przestronne/90,8m2/do wprowadzenia/4 pokoje
    1 / 16
    przestronne/90,8m2/do wprowadzenia/4 pokoje

    Warszawa

    • 1 398 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 15 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    GOTOWE DO WPROWADZENIA! 4 POKOJE/LOGGIA/GARAŻ W SERCU GROCHOWA To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń do życia, pracy, oddychania i codziennego komfortu. Jeśli szukasz dużeg...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wyszogrodzka
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wyszogrodzka

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do METRO BRÓDNO jedynie...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, 1 Sierpnia
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Włochy, 1 Sierpnia

    Warszawa

    • 659 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] Dwupokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni ok. 36,5 m2 po generalnym remoncie, w doskonałej lokalizacji. Podstawowe informacje: Przy...

  • ✅Sprawdź >>> 3 pokojowy apartament✅
    1 / 15
    ✅Sprawdź >>> 3 pokojowy apartament✅

    Warszawa

    • 6 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowy, 3-pokojowy apartament na wynajem – Mokotów, ul. Cybernetyki 15 Do wynajęcia nowoczesny, luksusowo wykończony apartament położony w nowoczesnej inwestycji przy ul. Cybe...

  • ✅ dwa pokoje/70 mkw/kameralny budynek✅
    1 / 11
    ✅ dwa pokoje/70 mkw/kameralny budynek✅

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Słoneczne 2 Pokoje (70 m²) w dobrej lokalizacji w niskiej zabudowie w budynku wielorodzinnym Szukasz przestronnego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? To dwupokojowe mieszka...

  • Kawalerka blisko metra, Stary Mokotów, ul.Narbutta
    1 / 2
    Kawalerka blisko metra, Stary Mokotów, ul.Narbutta

    Warszawa

    • 2 450 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,22 m², położona na trzecim piętrze kamienicy z windą przy ul. Ludwika Narbutta 55/57 w sercu Starego Mokotowa tuż przy skwerze...

  • Trzypokojowe mieszkanie w Sandanski - Bułgaria
    1 / 15
    Trzypokojowe mieszkanie w Sandanski - Bułgaria

    Warszawa

    • 1 205 995 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni zabudowy 100,08 m2 + piwnica 39,07 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dużego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, korytarza,...