• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
  • Wicie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(2 071)
  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    W idealnym stanie technicznym po gruntownej renowacji centralnego ogrzewania ,podług , hydraulika , elektryka blisko ronda Wiatraczna , planowane Metro w budowie

  • Mieszkanie 3-pok Bielany po remoncie
    1 / 8
    Mieszkanie 3-pok Bielany po remoncie

    Warszawa

    • 5 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio od właściciela Do wynajecia przytulne, trzypokojowe mieszkanie na Bielanach, ul. Klaudyny 18 z dostepem do fantastycznej zielonej infrastruktury (przy Parku Kępa Poto...

  • Przytulne studio w apartamentowcu na Mokotowie
    Przytulne studio w apartamentowcu na Mokotowie

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Piękne, przytulne studio z bardzo dużym balkonem. W pełni urządzone i wyposażone. W pobliżu Park Łazienkowski, kawiarnie, restauracje i sklepy. Świetna komunikacja do centrum mi...

  • 2pok. 56m²,OsobnaKuchnia,Piwnica,MP,BardzoZadbane,SuperLokalizacja
    1 / 8
    2pok. 56m²,OsobnaKuchnia,Piwnica,MP,BardzoZadbane,SuperLokalizacj...

    Ząbki

    • 625 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 56,73 m² znajdujące się przy ul. Świerkowej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na II piętrze bloku mieszkalnego, a jej rozkład...

  • Przytulna kawalerka z klimatem
    1 / 14
    Przytulna kawalerka z klimatem

    Warszawa

    • 400 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przytulna kawalerka z klimatem – Warszawa, ul. Nike 23 DO NEGOCJACJI Jeśli marzysz o spokojnym miejscu w Warszawie, gdzie można odetchnąć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Bagno
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Bagno

    Warszawa

    • 8 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Hampton Home ma przyjemność zaprezentować elegancki apartament na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Atelier Residence w samym sercu Warszawy. Do wykończenia budynku u...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wiktorska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wiktorska

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 19 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje | 43 m² | ogródek 16 m² | 100 m od metra | Stary Mokotów Hampton Home oferuje na sprzedaż dwustronne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 43 m² na warszawskim Starym Moko...

  • Mieszkanie Jabłonna
    1 / 6
    Mieszkanie Jabłonna

    Jabłonna

    • 584 116 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 48,88 m2 w Jabłonnie - gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez dodatkowych kosztów i bez konieczności remontu. Mieszkanie znajduje si...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie na ostatnim piętrze na Grochowie
    1 / 9
    Mieszkanie na ostatnim piętrze na Grochowie

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    To mieszkanie ma coś, czego nie da się kupić w nowym budownictwie — światło, przestrzeń i charakter. Położone na 4. piętrze ceglanej kamienicy przy Kickiego 26, jest jedynym lokal...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Leszczyny
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Leszczyny

    Warszawa

    • 12 500 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • parter

    Hampton Home ma przyjemność zaprezentować przestronny, 4-pokojowy apartament z prywatnym ogrodem i tarasem, zlokalizowany przy ul. Leszczyny, w prestiżowej, zielonej części Mokotow...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bukowińska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bukowińska

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Świeżo wykończony apartament 3 pokojowy w Rezydencji pod Orłem przy ul. Bukowińskiej z recepcją i basenem w budynku. AUTOBUS, TRAMWAJ i METRO WILANOWSKA 500m Mamy przyjemność zapr...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Aleja Władysława Reymonta

    Warszawa » Bielany » al. Aleja Władysława Reymonta

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 38 m2 usytuowana na 2 piętrze zlokalizowana na Starych Bielanach przy al.  Reymonta 26 1 km od Metra. W skład mieszkania wchodzi:- Duży jasny p...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 4 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Kamienica z 1993r. położona blisko ul. Emilii Plater i Hotelu Rialto. Dwa mieszkania na piętrze, balkon, W promieniu kilku minut spacerem znane i lubiane restauracje, Hala Koszy...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Cybernetyki
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Cybernetyki

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na wynajem jasny i cichy, komfortowy dwupokojowy apartament, nowocześnie umeblowany i z pełnym wyposażeniem. Nowe luksusowe osiedle, przy ulicy Cybernetyki, położone w biznesowym...

  • 3 przestronne pokoje, Przystań Włochy
    1 / 16
    3 przestronne pokoje, Przystań Włochy

    Warszawa

    • 997 101 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 17 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Odkryj butikowy charakter Przystań Włochy — zaledwie 24 lokale w dobrej lokalizacji przy ulicy Zbąszyńskiej we Włochach w Warszawie. Połączenie elegancji międzywojennej warszawskie...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 15
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m?, położone na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną . Idealna propozycja dla osób, które cenią wysoki standard życia, bli...

  • 4 pokoje bez podatku Pcc!
    1 / 16
    4 pokoje bez podatku Pcc!

    Warszawa

    • 1 390 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 16 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż zupełnie nowe, jasne i ciche mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym, nowoczesnym budynku z 2025 r. w znakomitej lokalizacji na Bemowie...

  • ✅Sprawdź >>2 pokoje 36,5 m2 + ogród z tarasem✅
    1 / 16
    ✅Sprawdź >>2 pokoje 36,5 m2 + ogród z tarasem✅

    Warszawa

    • 490 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż nowe, w stanie deweloperskim, ustawne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,5 m2 położone w cichej, spokojnej i zielonej okolicy na kameralnym osiedlu przy ul. Hema...

  • Sprzedam przytulną kawalerkę w terenie zielonym
    1 / 15
    Sprzedam przytulną kawalerkę w terenie zielonym

    Warszawa

    • 555 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam uroczą kawalerkę w terenie zielonym w pobliżu Centrum Handlowego Targówek i stacji metra M2 (8 minut do stacji). Wszędzie blisko: sklepy, przystanki, przychodnia, kościół...

  • kawalerka na Ochocie
    1 / 10
    kawalerka na Ochocie

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do wynajmu kawalerka na Ochocie ul. Wiślicka. Mieszkanie po remoncie. 6 piętro z windą. Umeblowana kuchnia , szafki kuchenne nowe, lodówka, łazienka z prysznicem i pralką. W pokoj...