• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łódź
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Łódź

(684)
  • Nowa inwestycja gotowe mieszkania blisko centrum Łódź
    Nowa inwestycja gotowe mieszkania blisko centrum Łódź

    Łódź

    • 8 400 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nowa inwestycja w Łodzi. 0% zakup Wspaniała lokalizacja blisko centrum miasta Bardzo dobra komunikacja jednocześnie cisza i spokój wśród domków jednorodzinnych. Różne metraże od...

  • 3 pokoje do remontu w Śródmieściu
    1 / 9
    3 pokoje do remontu w Śródmieściu

    Łódź

    • 26 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prywatna Kamienica (Łódź) 3 pokoje w amfiladzie, kuchnia, łazienka, (76m) Ip. ul. Pomorska. Mieszkanie wymaga remontu po poprzednich lokatorach. Gaz z sieci miejskiej, istnieje moż...

  • Sprzedam 3 pokoje mieszkanie Karolew –Norwida hit komunikac
    1 / 12
    Sprzedam 3 pokoje mieszkanie Karolew –Norwida hit komunikac

    Łódź

    • 425 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam wyłącznie BEZPOŚREDNIO 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 54,66 m2 zlokalizowane w wieżowcu na 9 piętrze przy ulicy Norwida (Karolew). Wystawa okien lokalu skierowana na 2 pr...

  • Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/6 w prawie własności LOKALU
    1 / 2
    Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/6 w prawie własności LOKALU

    Łódź

    • 71 014 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt LD1M/Gup-s/954/2023 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału 1/6 częś...

  • Mieszkanie Łódź Stare Polesie ul. Gustawa Daniłowskiego

    Łódź » Polesie » ul. Daniłowskiego

    • 279 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania blisko Parku na Zdrowiu, mamy dla Ciebie idealną propozycję! To przestronne mieszkanie o powierzchni 39,88 m² znajduje się w prestiżowej i cichej okolicy Ł...

  • Syndyk sprzeda udział 1/3 w mieszkaniu

    Łódź

    • 221 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 1 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OGŁOSZENIE Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym sygn. akt LD1M/GUp/10/2023 zaprasza do udziału w konkursie...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniem garażowym

    Łódź

    • 1 140 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• WYNAJĘTE apartament typu m3 w centrum miasta z garażem
    1 / 16
    WYNAJĘTE apartament typu m3 w centrum miasta z garażem

    Łódź

    • 2 100 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA DO CZWARTKU 27 02 Uroczy apartament w centrum miasta Widzew Stary/Śródmieście Powierzchnia mieszkania ok 45m Pomieszczenia: # Kuchnia w aneksie z pokojem dziennym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • SPRZEDANE Mieszkanie Łódź Górna Rokicie
    1 / 10
    SPRZEDANE Mieszkanie Łódź Górna Rokicie

    Łódź

    • 482 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDANE mieszkanie po remoncie w walentynki Dziękujemy obu stronom transakcji za spotkanie na przekazaniu mieszkania oraz wizytę w kancelarii notarialnej na akcie sprzedaży mie...

  • Sprzedam mieszkanie 37 m2 - Drewnowska - ATAL
    Sprzedam mieszkanie 37 m2 - Drewnowska - ATAL

    Łódź

    • 560 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowe 37 m2 dwupokojowe , mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z dużym balkonem - 4m2 , w nowo oddanym apartamentowcu przy ul. Drewnowskiej 43 .- deweloper...

  • Przytulne M-3 po remoncie 37m2 z balkonem

    Łódź

    • 318 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie na Dąbrowie o powierzchni 37,2 m2, salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Miesz...

  • Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3
    1 / 16
    Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3

    Łódź

    • 654 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesny Apartament na Sprzedaż w Centrum Łodzi Cena: 654 999 zł Metraż: 52,33 m2 Układ: 2 pokoje + balkon Ulica: Pomorska 45/47 Komórka: tak, ok. 3 m2 Forma: Pełna własność, k...

  • Kawalerka po remoncie w centrum Łodzi
    Kawalerka po remoncie w centrum Łodzi

    Łódź

    • 169 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Dwie bliźniacze inwestycyjne mikrokawalerki z antresolami, świeżo po generalnym remoncie, centralne ogrzewanie, Śródmieście, KW. Można kupić pojedynczo (każda po 169000 tys.) lub...

  • Mieszkanie/lokal na sprzedaż w kamienicy Łódź Bałuty
    Mieszkanie/lokal na sprzedaż w kamienicy Łódź Bałuty

    Łódź

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Tylko u nas. NOWA CENA. MIESZKANIE/LOKAL/BIURO/SALON Łódź Bałuty Na sprzedaż inwestycyjne mieszkanie pod wynajem? Lokal usługowy, salon kosmetyczny? A może Twoje nowe biuro? Sam...

  • ! OKAZJA ! 3-pokojowe mieszkanie – Łódź Dąbrowa / Tatrzańska
    1 / 11
    ! OKAZJA ! 3-pokojowe mieszkanie – Łódź Dąbrowa / Tatrzańska

    Łódź

    • 1 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2,usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone kuchenka gazowa,czajnik, lodówka,...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Księży Młyn ul. ks.bp. Wincentego Tymieni...

    Łódź » Widzew » ul. Wincentego

    • 1 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49 m2, znajdujące się na drugim piętrze zabytkowego budynku usytuowanego na Księżym Młynie w inwestycji 'U Scheiblera'. M...

  • 1 / 4
    Nowe kawalerki na wynajem blisko UMED CKD

    Łódź

    • 1 700 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Pierwszy najem. Do wynajęcia kawalerki z balkonem o powierzchni ok. 31-35 m2 ( umeblowane i wyposażone) położone w dzielnicy Łódź – Widzew przy UMED CKD ul.Czechosłowacka 36 w 2-p...

  • Mieszkanie na sprzedaż 31,15 m², piętro 4, oferta nr ANO-MS-46688 nowość
    Mieszkanie na sprzedaż 31,15 m², piętro 4, oferta nr ANO-MS-46688...

    Łódź

    • 215 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 6 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis oferty | Przestronna i widna kawalerka już dostępna dla Ciebie! Oferujemy Państwu mieszkanie na Łódzkim Teofilowie obok Parku Piastowskiego. Niewątpliwym atutem tej nieruchomo...

  • Stylowy apartament w Łodzi | koło parku i centrum | z meblami | 4...

    Łódź

    • 999 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 8 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    PL | EN | FR Dzień dobry, Sprzedam prywatnie apartament 4 pokojowy o powierzchni 116,37 m2 na 1 piętrze z windą, o wysokim standardzie, w odrestaurowanej kamienicy położonej...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Przybyszewskiego

    Łódź » Widzew » ul. Przybyszewskiego

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia bardzo ładne nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze bloku przy ulicy Przybyszewskiego 211. Osiedle 3 nowych bloków, ogrodzone, na terenie parking. Do wynajęci...