• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kalwaria Zebrzydowska +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Łódź

(69)
  • Akrakcyjna kawalerka w centrum Łodzi
    1 / 8
    Akrakcyjna kawalerka w centrum Łodzi

    Łódź

    • 1 100 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę w Centrum Łodzi na ul. Wróbla. Ogromnym atutem mieszkania są bardzo niskie koszty utrzymania (opłaty administracyjne). Mieszkanie jest na...

  • Nowoczesne mieszkanie ulica 6-go Sierpnia | garaż

    Łódź » ul. Sierpnia

    • 530 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Nowoczesne mieszkanie w sercu Łodzi – ul. 6-go Sierpnia | 44 m² | 2 piętro | miejsce parkingoweNa sprzedaż oferuję jasne i funkcj...

  • SPRZEDANE m2 na flipa, dla pary, studenta, na wynajem Łódź
    1 / 16
    SPRZEDANE m2 na flipa, dla pary, studenta, na wynajem Łódź

    Łódź

    • 295 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SPRZSEDANA kawalerka o pow.39m² – możliwość adaptacji na M3 – Centrum Łodzi! Na sprzedaż duża kawalerka o powierzchni ponad 39,27m2 m², położona w centrum Łodzi, w kamienicy na 2....

  • 1 / 2
    Mieszkanie Łódź Śródmieście rynek pierwotny ul. -----------------...

    Łódź » Śródmieście

    • 3 180 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 6 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Łodzi Pakiet 5 Mieszkań z kw po Kapitalnym Remoncie do podziału. Idealne pod Najem Krótkoterminowy. Szukasz gotowej, dochodowej inwestycji w dynamiczn...

  • WYNAJĘTE apartament typu m3 w centrum miasta z garażem
    1 / 16
    WYNAJĘTE apartament typu m3 w centrum miasta z garażem

    Łódź

    • 2 100 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA DO CZWARTKU 27 02 Uroczy apartament w centrum miasta Widzew Stary/Śródmieście Powierzchnia mieszkania ok 45m Pomieszczenia: # Kuchnia w aneksie z pokojem dziennym...

  • Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3
    1 / 16
    Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3

    Łódź

    • 654 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesny Apartament na Sprzedaż w Centrum Łodzi Cena: 654 999 zł Metraż: 52,33 m2 Układ: 2 pokoje + balkon Ulica: Pomorska 45/47 Komórka: tak, ok. 3 m2 Forma: Pełna własność, k...

  • Kawalerka po remoncie w centrum Łodzi
    Kawalerka po remoncie w centrum Łodzi

    Łódź

    • 169 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Dwie bliźniacze inwestycyjne mikrokawalerki z antresolami, świeżo po generalnym remoncie, centralne ogrzewanie, Śródmieście, KW. Można kupić pojedynczo (każda po 169000 tys.) lub...

  • Oferuję do wynajęcia atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie
    1 / 9
    Oferuję do wynajęcia atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie

    Łódź

    • 1 400 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Łodzi na ul. Wróbla. Mieszkanie jest na II piętrze świeżo po remoncie. Dzięki położeniu mieszkania od strony podwórk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Narutowicza

    Łódź » Śródmieście » ul. Narutowicza

    • 1 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia duże (58M2) 2 pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze bloku z cegły przy ulicy Narutowicza 51. Doskonała lokalizacja w centrum miasta. Mieszkanie z balkonem, umeblow...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Świetny rozkład w Centrum Konstantynowa
    1 / 16
    Świetny rozkład w Centrum Konstantynowa

    Konstantynów Łódzki

    • 364 360 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 270 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj w sercu Kanzas ! Jedyne na 1 piętrze !
    1 / 20
    Zamieszkaj w sercu Kanzas ! Jedyne na 1 piętrze !

    Konstantynów Łódzki

    • 348 360 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 447 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 219 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 329 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pabianice

    • 257 334 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 729 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Konstantynów Łódzki

    • 512 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowy apartament -super lokalizacja

    Zgierz

    • 601 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronny dwupoziomowy apartament w centrum miasta wybudowany w latach dwutysięcznych mieszkanie mieści się na II piętrze w III piętrowym budynku z cegły o powierzchni 86 m2 ze...

  • Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.
    1 / 13
    Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.

    Aleksandrów Łódzki

    • 497 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami, ale Twoją bazą wypadową i oazą spokoju w jednym? Mam dla Ciebie konkret, który łączy wygodę parteru z logistycznym mistr...

  • Mieszkanie Pabianice
    Mieszkanie Pabianice

    Pabianice

    • 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 130 m2 w kamienicy w centrum miasta. Położone na trzecim piętrze w kamienicy. Obecnie funkcjonuje jako dwa niezależne lokale: - pierwszy l...

  • Mieszkanie Pabianice, Kazimierza Pułaskiego
    Mieszkanie Pabianice, Kazimierza Pułaskiego

    Pabianice

    • 445 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy, o...

  • 2 pokoje parter zamykany teren miejsce postojowe
    2 pokoje parter zamykany teren miejsce postojowe

    Pabianice

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Przytulne mieszkanie w centrum Pabianic idealne dla seniorów lub osób z niepełnosprawnościami, budynek po rewitalizacji w 2020r, ogrodzony teren.. Na sprzedaż funkcjonalne mieszk...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 412 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w centrum Pabianic przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupuj...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 412 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter