• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Łódź

(69)
  • TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIE
    1 / 5
    TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIE

    Łódź

    • 597 509 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Brak prowizji Brak podatku PCC Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM PRZY MANUFAKTURZE! Szukasz...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Ziemowita
    Mieszkanie Łódź Widzew, Ziemowita

    Łódź

    • 689 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz mieszkania, które daje oddech, przestrzeń i poczucie domowego ciepła? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, 6 Sierpnia
    Mieszkanie Łódź Polesie, 6 Sierpnia

    Łódź

    • 390 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] POTENCJAŁ, PRESTIŻ I DUSZA 77 m W MODERNISTYCZNEJ KAMIENICY Z 1938 ROKU Szukasz nieruchomości z "charakterem", która oferuje coś wi...

  • Oferta dla rodzin jak i inwestora centrum Łodzi
    1 / 16
    Oferta dla rodzin jak i inwestora centrum Łodzi

    Łódź

    • 525 156 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Piotrkowska
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Piotrkowska

    Łódź

    • 349 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Słoneczne mieszkanie w sercu Łodzi ul. Piotrkowska | 34,74 m | 2 balkony | winda Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji idealnego do życia lub pod inwestycję? Najważniejsze atu...

  • Apartament 83 m² z garażem – City Park, Centrum
    1 / 16
    Apartament 83 m² z garażem – City Park, Centrum

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Duży, przestronny apartament 3 pokojowy, o powierzani 82,68 m² na wynajem w centrum Łodzi. Idealne dla osób ceniących nowoczesność, bezpieczeństwo i wygodę życia w centrum miasta....

  • Kawalerka inwestycyjna w centrum Łodzi
    1 / 8
    Kawalerka inwestycyjna w centrum Łodzi

    Łódź

    • 298 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 13 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 22,73 m², usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy Śródmieście przy ul. Kilińskiego. Idealne dla singla lub pary, które cenią sob...

  • Twoja zielona enklawa blisko centrum
    1 / 16
    Twoja zielona enklawa blisko centrum

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    To mieszkanie to prawdziwy "diament do oszlifowania". Ma wszystko, czego nie da się dokupić: genialną lokalizację, bezpieczeństwo i spokój, a całą resztę zaprojektujesz dokładnie t...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowe mieszkanie na sprzedaż

    Łódź » Śródmieście » ul. Sierpnia

    • 430 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Murapol Agosto | 2 pokoje | Balkon | Południe | Centrum ŁodziNowoczesność, światło i świetna lokalizacja – to mieszkanie łączy wszystko, czego dziś szukają zarówno klienci indywidu...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Kilińskiego Jana
    Mieszkanie Łódź Widzew, Kilińskiego Jana

    Łódź

    • 419 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz balansu między wielkomiejskim stylem życia a chwilą wytchnienia na świeżym powietrzu? Masz dość czekania na koniec budowy? T...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Edwarda Abramowskieg...

    Łódź » Śródmieście » ul. Abramowskiego

    • 180 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy do zaoferowania sprzedaż udziału w budynku ze wskazaniem na zamieszkiwanie i użytkowanie lokalu mieszkalnego, mieszczącego się na 3 piętrze w kamienicy w Centrum Łodzi. Mi...

Łódź » Śródmieście » ul. Abramowskiego

    • 180 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

Łódź » Śródmieście » ul. Abramowskiego

    • 180 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

Łódź » Śródmieście » ul. Abramowskiego

    • 180 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

Łódź » Śródmieście » ul. Abramowskiego

    • 180 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Kawalerka w samym centrum Łodzi

    Łódź

    • 276 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 26.55 m2 na pierwszym piętrze w budynku położonym w centrum Łodzi (ul. Żeromskiego). Ogrodzone podwórko. Okno mieszkania wychodzi na dziedziniec, dlatego w...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Nawrot
    1 / 10
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Nawrot

    Łódź

    • 1 600 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 8 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 198 m, | Łódź Śródmieście ul. Nawrot | Cena ofertowa 1 600 000 PLN | Położone w pięknej, odrestaurowanej secesyjnej kamienicy z wind...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Polesie, Łódź-Polesie, Gdańska
    1 / 6
    Mieszkanie Łódź Łódź-Polesie, Łódź-Polesie, Gdańska

    Łódź

    • 470 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w ładnej, zrewitalizowanej kamienicy w centrum miasta. Remont budynku obejmował elewacje, klatki schodowe, podwórko, a także wymianę wszystkich instalacji,...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Żwirki
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Żwirki

    Łódź

    • 749 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Łodzi, w dzielnicy Łódź-Śródmieście, przy ulicy Żwirki. To przestronne mieszkanie znajduje się w eleganckiej kamienicy, któ...

  • Mieszkanie Łódź Księży Młyn ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieck...

    Łódź » ul. Wincentego

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Lokal w inwestycji Lofty Tymienieckiego w Łodzi.PRESTIŻ · INDUSTRIALNY CHARAKTER · GOTOWE DO WPROWADZENIANa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,77 m² położone na 1 piętr...