• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Łomiankami

(484)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Instalatorów
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Instalatorów

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Ul. Instalatorów 9 Metraż: 17,5 m2 Rozkład Lokalu mieszkalnego : -Salon z aneksem kuchennym  - Korytarz z przestronną szafą -Łazienka z toaletą oraz kabiną prysznicową. Dod. Info...

  • 65 m2 / 3 pokoje + 2 balkony / CZYNSZ W CENIE !!
    65 m2 / 3 pokoje + 2 balkony / CZYNSZ W CENIE !!

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 65m2 w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 (w pobliżu ulicy GŁĘBOCKIEJ i SKARBKA Z GÓR) w Warszawie. Piętro drugie...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Nowolipie
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Nowolipie

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyłącznie w Hampton Home  2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 50’ na ul. Nowolipie 20 przylegającej do Śródmieścia, zielonej części Woli. Mieszkanie jest dostępne od 1 maja.  *...

  • 2 pokoje z dużym balkonem –Mokotów Zdziechowskiego
    1 / 14
    2 pokoje z dużym balkonem –Mokotów Zdziechowskiego

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia śliczny 2-pokojowy apartament znajdujący się na Mokotowie przy ul. Mariana Zdziechowskiego, w prestiżowej inwestycji Art Deco. Apartament z zacisznym balkonem położo...

  • Przestronne 3 pokoje ul. Przy Bażantarni | Ursynów
    1 / 16
    Przestronne 3 pokoje ul. Przy Bażantarni | Ursynów

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego dołączonego do oferty. Trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie – Natolin, dostępne od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 5. z...

  • Mieszkanie do wynajęcia od zaraz
    1 / 11
    Mieszkanie do wynajęcia od zaraz

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie położone w Warszawie w dzielnicy Wola, przy ulicy Kolskiej. Położone w przyjaznej okolicy, z zamkniętymi osiedlem posiadającym plac zabaw i fontannę dla dzieci,...

  • Biuro do pracy (1-4 os) z pełnym zapleczem - Włodarzewska 33
    1 / 5
    Biuro do pracy (1-4 os) z pełnym zapleczem - Włodarzewska 33

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowy pokój biurowy o powierzchni 14 mkw z pełnym dostępem do węzła sanitarnego (WC) wraz z oddzielnym zapleczem kuchennym. Pokój wyposażony jest w 2/3 biurka +...

  • Dwa osobne pokoje, balkon, szybki dojazd do centrum Warszawy
    1 / 15
    Dwa osobne pokoje, balkon, szybki dojazd do centrum Warszawy

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Herbu Oksza, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Warszawy - Ursus. Na pograniczu trzech dzielnic: Ursusa, Bemowa i Włoch. Ni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocław
    1 / 11
    Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocław

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocławiu, w niskiej zabudowie, bezpośrednio przy parku, Cztery pokoje (gabinet przejściowy), salon, jadalnia i kuchnia – otwa...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Długa
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Długa

    Warszawa

    • 4 350 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    If you need an offer in a language other than Polish, please contact us. MIESZKANIE PRZY OGRODZIE KRASIŃSKICH | EKSKLUZYWNA OKOLICA | 2 POKOJE | KAMIENICA FORESTIERA | MURANÓW | ...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Cybernetyki
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Służewiec, Cybernetyki

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudo...

  • Wynajmę apartament -Ostatnie Piętro 104m2
    1 / 16
    Wynajmę apartament -Ostatnie Piętro 104m2

    Warszawa

    • 7 600 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    ENGLISH DESCRIPTION ** Apartament na ostatnim piętrze w świetnej lokalizacji** Do wynajęcia trzypokojowy apartament na pograniczu Woli i Żoliborza, przy ul. Piaskowej. Apartamen...

  • 3 Pokoje z Widokiem na Centrum | Synów Pułku | Blisko Metra
    1 / 9
    3 Pokoje z Widokiem na Centrum | Synów Pułku | Blisko Metra

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Szukasz funkcjonalnego mieszkania z charakterem i przestrzenią? Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie (52 m²) przy ul. Synów Pułku 5. To miejsce dla osób, które cenią klimat kla...

  • wtnajmę kawlarekę wraz z możliwością MELDUNKU
    wtnajmę kawlarekę wraz z możliwością MELDUNKU

    Warszawa

    • 500 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wynajme kawalerkę wraz z mozliwością MELDUNKU na pobyt stały lub czasowy. TAKŻE DLA OBCOKRAJOWCÓW

  • Mikrokawalerka na starej Saskiej Kępie w Warszawie
    1 / 9
    Mikrokawalerka na starej Saskiej Kępie w Warszawie

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    ‎Do wynajęcia przytulna mikrokawalerka w sercu prestiżowej starej Saskiej Kępy w cichej uliczce w sąsiedztwie ul.Francuskiej. ‎W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, bary i re...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolims...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mam przyjemność zaoferować Państwu DO WYNAJĘCIA przestronne, wykończone w wysokim standardzie, 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy Al. Jerozolimskie 11/19, blisko stacji metra...

  • 3 pokoje, klimatyzacja, garaż podziemny; SKM toruńska
    1 / 16
    3 pokoje, klimatyzacja, garaż podziemny; SKM toruńska

    Warszawa

    • 4 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    No commision - bez prowizji For English scroll below Czynsz ok 840 pln Dostepne od zaraz 3 pokoje, salon z aneksem. klimatyzacja, zmywarka, miejsce parkingowe w garazu podziemnym...

  • Warszawa Śródmieście-Nowolipki,2 pokoje,42 m, metro 5 min.
    1 / 16
    Warszawa Śródmieście-Nowolipki,2 pokoje,42 m, metro 5 min.

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę BEZPOŚREDNIO 2 pokojowe, 42 m2, w centrum Warszawy, ul. Nowolipie 20 a. PARKING ZA DARMO, BARDZO CICHO, WSZĘDZIE BLISKO ! Wśród zieleni na II piętrze. Sypialnia zamykana...

  • BEZPOŚREDNIO - Piękne mieszkanie: Chłodna apartamentowiec, w
    1 / 12
    BEZPOŚREDNIO - Piękne mieszkanie: Chłodna apartamentowiec, w

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    BEZPOŚREDNIO - Piękne mieszkanie: Chłodna apartamentowiec, wysoki standard, klimatyzacja, kompletne wyposażenie. ul. Chłodna 22A - apartamentowiec Chłodna Square Apartments Piętr...

  • Wynajem 2 pokoje Wola
    1 / 8
    Wynajem 2 pokoje Wola

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sloneczne mieszkanie przy metrze Mlynow. Kaucja 2200. Miesięczny koszt 2700.