• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Łomiankami

(484)
  • Wynajmę mieszkanie 42m2
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie 42m2

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament Centrum Metro Daszyńskiego Płocka OPIS Do wynajęcia nowy, elegancki, 2 pokojowy apartament o powierzchni 42m, 1 piętro, winda. Idealny dla singla lub pary. Świetnie sko...

  • ✅Zobacz>>>4 pokoje na Śródmieściu✅
    1 / 11
    ✅Zobacz>>>4 pokoje na Śródmieściu✅

    Warszawa

    • 5 900 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia luksusowy, panoramiczny apartament przy Dworcu Gdańskim – Śródmieście/Muranów Do wynajęcia spektaularny, niezwykle przestronny i słoneczny apartament o powierzchni 12...

  • Luxury&Prestige&Cosmopolitan&Security 24/7
    1 / 8
    Luxury&Prestige&Cosmopolitan&Security 24/7

    Warszawa

    • 14 950 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Ekskluzywny apartament w Cosmopolitan – 27. piętro, spektakularny widok na Warszawę Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowym wieżowcu Cosmopolitan Twarda 4, w samym sercu...

  • Nowoczesna kawalerka – komfort i prywatność BEZ PROWIZJI
    1 / 11
    Nowoczesna kawalerka – komfort i prywatność BEZ PROWIZJI

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowoczesna kawalerka położona przy ul. Domaniewskiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, dopiero co oddanym do użytku – wszystko jest nowe, nieużywan...

  • Kawalerka Bliska Wola
    1 / 16
    Kawalerka Bliska Wola

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    PODSTAWOWE INFORMACJE Zapraszam do wynajmu kawalerki (25m2) z dużym balkonem przy ul. Kasprzaka w Warszawie. Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Za dodatkową op...

  • Jasna kawalerka pet friendly, Jaworzniaków 8A
    1 / 8
    Jasna kawalerka pet friendly, Jaworzniaków 8A

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2025-08-01! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka w odnowionej kamiennicy przy ulicy Jaworzniaków 8 w Rembertowie. Nieruchomość: Powierzchnia 23m...

  • Nowe, granica Woli i Ochoty
    1 / 12
    Nowe, granica Woli i Ochoty

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament 2 pokojowy 42 m2, 5p/6p, jednopoziomowy, z dużym balkonem, ekspozycja okien południowy wschód , komfortowo umeblowany, cichy. Wszystkie okna wychodzą na patio. Rozkład...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle, Czerwonego Krzyża
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle, Czerwonego Krzyża

    Warszawa

    • 7 752 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajmu lokal mieszkalny na zielonym, warszawskim Powiślu. Oferta w odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy. Doskonała lokalizacja, pełna infrastruktura miejska. Mieszkanie m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament 64 m2 w osiedlu RYTM na Ursynowie
    1 / 16
    Apartament 64 m2 w osiedlu RYTM na Ursynowie

    Warszawa

    • 6 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia elegancki, trzy­pokojowy apartament wykończony na wysokim poziomie, położony na I. piętrze w V‑piętrowej części nowego budynku RYTM (Echo Investment, 2024) przy ul. Iw...

  • ✅Zobacz!>>>Zobacz 2 pokoje 115m2 Mokotów!✅
    1 / 15
    ✅Zobacz!>>>Zobacz 2 pokoje 115m2 Mokotów!✅

    Warszawa

    • 10 900 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Luksusowy, przestronny apartament 115 m² z widokiem na Warszawę – Mokotów, ul. Sobieskiego 1 Do wynajęcia wyjątkowo przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 115 m², położ...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 8
    Wynajem mieszkania

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie przy Markowskiej 3 przed dworcem wschodnim w nowym bloku wraz z miejscem parkingowym"Stacja Praga" blok strzeżony,mieszkanie jest nowe i jest bardzo ciche gdyż...

  • Apartament na Krochmalnej 54 m2
    1 / 8
    Apartament na Krochmalnej 54 m2

    Warszawa

    • 7 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowy apartament, w pełni umeblowany i wyposażony we wszystkie sprzęty AGD. Wykończony w wysokim standardzie, z klimatyzacją. 4 piętro w 7-piętorwym nowoczesnym apartamentowcu z 20...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Słomińskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 88,7 m2, zlokalizowane przy ul. Słomińskiego w Śródmieściu. W mieszkaniu została zdemontowana zabudowa kuchni. Kuchnia jest w trakc...

  • 3 pokoje 7 minut Metro Zacisze
    1 / 11
    3 pokoje 7 minut Metro Zacisze

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Witam, Wynajmę mieszkanie na ul. Reichera (Zacisze) w czterorodzinnym szeregowcu. Mieszkanie jest na 1 piętrze. Mieszkanie ma powierzchnię 78m2 i składa się z osobnej widnej kuch...

  • Klimatyczne Nowe dwupokojowe w pełni umeblowane
    1 / 9
    Klimatyczne Nowe dwupokojowe w pełni umeblowane

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe!. Wykończone w bardzo dobrym standardzie. Świeżo wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,09 m2. Mieszkanie na pierwszym piętrze domu wolnostojącego w Wesołe...

  • Do wynajęcia 3-pokojowe na Bielanach w Warszawie
    1 / 9
    Do wynajęcia 3-pokojowe na Bielanach w Warszawie

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń – Bielany, ul. Rodziny Połanieckich Szukasz jasnego, cichego i w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacj...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wołomińska
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wołomińska

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 30 m² - Praga Północ, ul. Wołomińska, Warszawa  (Do negocjacji) Oferuję przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 30 m², położone w sercu Pragi Północ,...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Ostrobramska
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Os...

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Warszawa, ul. Ostrobramska 83 Do wynajęcia przestronne i gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 46,3 m², położone w dogodnej lokalizacji n...

  • Samodzielny pokój z aneksem kuchennym
    1 / 16
    Samodzielny pokój z aneksem kuchennym

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od 15 kwietnia lub 1 maja samodzielny pokój w którym znajduje się samodzielny aneks kuchenny, oraz łazienka która jest przydzielona tylko do tego pokoju. W mieszkaniu...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Bielany
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Bielany

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio - 43m dwupokojowe wynajmę, Marymoncka okolice szpitala Bielańskiego, 8 piętro. Umeblowane. Ok. 200m od autobus tramwaj, ok. 800m od metra. Media płatne wg zużycia- prą...