• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Łomiankami

(484)
  • Wilanów | 67 m² | 3 pokoje |
    1 / 11
    Wilanów | 67 m² | 3 pokoje |

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wilanów | 67 m² | 3 pokoje | balkon | 2 miejsca parkingowe Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 67 m², położone przy ul. Kazachskiej 5 w Warszawie,...

  • Karolkowa, 45 m2, 2 pokoje, kamienica, widok
    1 / 16
    Karolkowa, 45 m2, 2 pokoje, kamienica, widok

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia od zaraz ciche, klimatyczne mieszkanie z osobną kuchnią na Woli, przy ulicy Karolkowej 66/74. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 na I. piętrze w zadbanej kamienicy z lat...

  • Wynajmę
    1 / 8
    Wynajmę

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Od listopada wynajmę kawalerkę 24 m przy ul. Zagójskiej na 4 piętrze w bloku jest winda. Mieszkanie słoneczne w pełni umeblowane z klimatyzacją. Mieszkanie jest po remoncie.Okolica...

  • Kawalerka z antresolą + ogródek-Kazimierza 47A
    1 / 9
    Kawalerka z antresolą + ogródek-Kazimierza 47A

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia komfortowa kawalerka z antresolą i ogródkiem przy Jana Kazimierza 47A (Bliska Wola). Nieruchomość: Powierzchnia 26,5 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Osi...

  • Apartament dwa poziomy , 150 mk2, 2 kuchnie, 2 łazienki
    1 / 13
    Apartament dwa poziomy , 150 mk2, 2 kuchnie, 2 łazienki

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Mam do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 150 m2 na ostatnim 6 i 7 piętrze z pięknym widokiem na panorame Warszawy. Mieszkanie na pierwszym pozio...

  • Mieszkanie 3 pokojowe urządzone z balkonem I parkingami
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe urządzone z balkonem I parkingami

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem składające się z 3 zamykanych pokoi wraz z urządzoną kuchnią o powierzchni całkowitej 80 m² na 4 piętrze na zamkniętym monitorowan...

  • Idealne mieszkanie do wynajęcia
    1 / 10
    Idealne mieszkanie do wynajęcia

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie na Pradze Południe . Mieszkanie po generalnym remoncie urządzone ze smakiem z wysokiej jakości materiałów . Salon to otwarta przestrzeń z...

  • Three-room flat (2 bedrooms + Living room) Wola, ul. Ludwiki
    1 / 16
    Three-room flat (2 bedrooms + Living room) Wola, ul. Ludwiki

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Three-room Apartment (2 bedrooms + Living room) in New Building 2024, 80 m², Warszawa WOLA, ul. Ludwiki, next to Metro Płocka (Price is negotiable) 1. Size of apartment: 80 m²...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Zoliborz Artystyczny, Nowe 4-pokojowe mieszkanie Do wynajęcia
    1 / 15
    Zoliborz Artystyczny, Nowe 4-pokojowe mieszkanie Do wynajęcia

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    ———English——— Four-room Apartment (3 bedrooms + 1 Living room+ Walk-In Closet) in New Building 2022, 98 m², Warszawa Zoliborz, ul. Hubnera. 1. Size of apartment: 98 m² 2. Rent: 6...

  • 3 pokoje w super lokalizacji
    1 / 7
    3 pokoje w super lokalizacji

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcie 3 - pokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, w okolicy Parku Szczęśliwickiego. Okolica cicha i spokojna, mieszkanie znajduje się na chronionym osiedlu zamkniętym....

  • 3 pokoje przy metrze
    1 / 16
    3 pokoje przy metrze

    Warszawa

    • 4 950 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Nie pobieram wynagrodzenia od Najemcy To mieszkanie łączy to, czego dziś szukają najbardziej wymagający najemcy: przestrzeń, światło, widok, doskonałą komunikację oraz idealne war...

  • Kawalerka pet-friendly- Trojańska 16
    1 / 8
    Kawalerka pet-friendly- Trojańska 16

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2025-09-12 Do wynajęcia widne, przyjazne dla zwierząt studio w odnowionym budynku przy ul. Trojańskiej (Włochy – Okęcie). Nieruchomość: Składa się z salon...

  • 1 pokój do wynajęcia dla studentki
    1 / 8
    1 pokój do wynajęcia dla studentki

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    1 pokój do wynajęcia w Warszawie Zoliborz ul Potocka 4, czynsz w cenie Dodatkowe opłaty to :prąd , gaz , internet, miejsce parkingowe za dodatkową opłatą ,duży pokój z balkonem ,...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Racławicka
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Racławic...

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE | PIERWSZY NAJEM | KLIMATYZACJA | GARAŻ PODZIEMNY | DUŻY BALKON 8,68 m² Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu do wynajęcia nowoczesny, jasny i wykończony w wysokim sta...

  • Wynajmę kawalerke, Warszawa Mokotów
    1 / 6
    Wynajmę kawalerke, Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 1 900 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę ul Grottgera .wolne od 15.03 tel [tel]

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Leona Kruczkowskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Leona Kruczkowsk...

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    ENG & RU belov BEZ PROWIZJII DLA AGENCJI / NO COMMISION Adres: ul. Kruczkowskiego 12A, Śródmieście Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 20 m², położone na pierwszy...

  • 4 pokojowe zadbane mieszkanie z balkonem z panoramą W-wy
    1 / 12
    4 pokojowe zadbane mieszkanie z balkonem z panoramą W-wy

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Chcesz mieszkać z pięknym widokiem na Warszawę ? Mamy dla Ciebie perełkę - bardzo atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie 94m2, dwupoziomowe, jasne, czyste i przestronne. Doskonała l...

  • Plac Wilsona, z piwnicą
    1 / 13
    Plac Wilsona, z piwnicą

    Warszawa

    • 5 200 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dla osób bez zwierząt. Istnieje możliwość wynajmu mieszkania bez mebli. Do wynajęcia klimatyczne, słoneczne i ciche mieszkanie usytuowane na 4 ostatnim piętrze zadbanej ka...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Międzynarodowa
    1 / 4
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Międzynar...

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Ul. Międzynarodowa 60 Rozkład Studia : -Pokój z aneksem kuchennym i pojedynczym łóżkiem -Łazienka Dod. Informacje : - Studio znajduje się na dziewiątym piętrze - Wyposażone : pra...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa

    Legionowo

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Legionowa. Opis mieszkania Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni,...