• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Łomiankami

(484)
  • 2 pokoje Galeria Mokotów
    1 / 8
    2 pokoje Galeria Mokotów

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32m², położone na 2 piętrze w 8-piętrowym budynku na Mokotowie ul. ŚNIARDWY 6. Układ: 2 pokoje kuchnia łazienka Blisko przystanków tramwaj...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Południowe, Marszałkowska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Południowe, Mars...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Jedno z najlepszych miejsc w Warszawie - ścisłe Centrum - ul. Marszałkowska, (między ulicami Wilczą, a Piękną) tuż przy Placu Konstytucji. Dla ludzi lubiących tętniące życiem mias...

  • Apartament 3 pokoje  - Eko Park, Chodkiewicza
    1 / 16
    Apartament 3 pokoje - Eko Park, Chodkiewicza

    Warszawa

    • 6 300 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament 3-pokojowy po kompleksowym odświeżeniu | Eko-Park, Mokotów (ul. Chodkiewicza) Do wynajęcia stylowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m², położony na prestiżowym o...

  • ✅Zobacz -> 2 pokoje w lofcie na Szwedzkiej✅
    1 / 7
    ✅Zobacz -> 2 pokoje w lofcie na Szwedzkiej✅

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe, nowe mieszkanie w inwestycji typu loft na warszawskiej Pradze-Północ (ul. Szwedzka). Opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 44 m², usytuowane na 2. piętrze (...

  • Wnajmę mieszkanie
    1 / 4
    Wnajmę mieszkanie

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Jako właściciel oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39,2 m², położone w dzielnicy Warszawa Ochota, przy ul. Barskiej 26. Lokal znajduje się w apartamentowcu z...

  • Apartament 95m2 na Miasteczku Wilanów
    1 / 12
    Apartament 95m2 na Miasteczku Wilanów

    Warszawa

    • 7 900 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prestige Nieruchmości prezentuje wygodnie urządzone mieszkanie w Miasteczku Wilanów, w jednym z pierwszych budynków jakie powstały na tym osiedlu, wysokiej jakości. Rok budowy 200...

  • Mieszkanie M3
    1 / 8
    Mieszkanie M3

    Marki

    • 2 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień dobry , oferuje do wynajęcia nowe niezamieszkane jeszcze , umeblowane , w pełni wyposażone mieszkanie gotowe do zamieszkania przy samej granicy z Warszawa w Markach ul Nau...

  • do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie
    1 / 4
    do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe 55m2 na 14 kondygnacji z widokiem na centrum od cichej strony. Bardzo dobra lokalizacja. umeblowane, kuchnia wyposażona w sprzęt AGD, sypialnia. Loggia 7,0 m2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 38m do wynajecia Warszawa Rembertow
    1 / 3
    Mieszkanie 38m do wynajecia Warszawa Rembertow

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie38m do wynajecia od zaraz w bloku na pierwszym pietrze w poblizu uczelni ASzWoj Warszawa Rembertow.

  • Czteropokojowy apartament  na Kabatach
    1 / 13
    Czteropokojowy apartament na Kabatach

    Warszawa

    • 7 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowy, czteropokojowy apartament położony na Kabatach, na 3. piętrze w budynku z windą. Apartament składa się z trzech sypialni, przestronnego salonu, oddzielnej...

  • Wynajmę mieszkanie uroczo położone wśród drzew
    1 / 16
    Wynajmę mieszkanie uroczo położone wśród drzew

    Warszawa

    • 4 100 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Od kwietnia!!! Mieszkanie usytuowane w 1 z najpiękniejszych miejsc Rembertowa, wśród zielonych parków ze starymi dębami, biegającymi wiewiórkami, ćwierkajacymi ptakami. Oaza ciszy...

  • Wynajmę bardzo ładne, fajne mieszkanie na Bielanach(metro)
    1 / 5
    Wynajmę bardzo ładne, fajne mieszkanie na Bielanach(metro)

    Warszawa

    • 3 985 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam bezpośrednio bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie ul Przy Agorze 17. Ciche, w pełni urządzone, świeżo po remocie. Dwa ustawne b.ładne pokoje, oddzielna, widna kuchnia, duża...

  • Bliski Tarchomin przy moście Północnym
    1 / 7
    Bliski Tarchomin przy moście Północnym

    Warszawa

    • 1 100 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio wynajmę duży czysty pokój 11m na ósmym piętrze. Pokój zamykany na klucz .W pozostałych pokojach mieszkają dwie panie .Cena za pokój 1100 złotych plus opłaty licznikow...

  • Saska Kępa | 2 pokojowe | nowe do wynajęcia
    1 / 8
    Saska Kępa | 2 pokojowe | nowe do wynajęcia

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowe mieszkanie na Saskiej Kępie 2 piętro Osiedle Lizbońska. Mieszkanie znajduje się przy skrzyżowaniu al. Stanów Zjednoczonych i ul. Saskiej w idealnym punkcie komun...

  • OFERUJE DO WYNAJĘCIA PRZYTULNA KAWALERKE W CENTRUM WARSZAWY
    1 / 8
    OFERUJE DO WYNAJĘCIA PRZYTULNA KAWALERKE W CENTRUM WARSZAWY

    Warszawa

    • 2 250 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Bezpośrednio, oferuję do wynajęcia, w bardzo dobrym standardzie, przytulną kawalerkę typu studio o powierzchni 23m2. Mieszkanie posiada widną, otwartą na pokój kuchnię, łazienkę z...

  • Wyjątkowe 2-pok mieszkanie
    1 / 8
    Wyjątkowe 2-pok mieszkanie

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Wołoskiej 3 w Warszawie Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m² z klimatyzacją, położone w nowoczesnym kompl...

  • Mieszkanie WYNAJMĘ bezpośrednio od kwietnia 2026
    1 / 10
    Mieszkanie WYNAJMĘ bezpośrednio od kwietnia 2026

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowe, ciche mieszkanie, słoneczne, umeblowane blisko przystanek autobusowy 3min, plac zabaw, basen (10min), market 3min. mieszkanie słoneczne, umeblowane, meble w zabudowie. doprow...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Mała
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Mała

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przytulne mieszkanie z charakterem w świetnej lokalizacji? Kawalerka o powierzchni 27,5 m² na 1 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy z windą i łączy klimat starej Pragi z wygo...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Sonaty
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Sonaty

    Warszawa

    • 2 850 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przestronne Studio / Metro Służew / Komórka lokatorska / Dostępne od 01.03.2026 Studio o powierzchni ~ 30 m2 w nowoczesnej inwestycji w przepięknej i bezpiecznej warszawskiej dzi...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem 2-pokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego 8 piętrowego budynku na Woli, zaledwie kilka minut spacerem od P...