• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 638)
  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Zakrzów ul. Wilanowska

    Wrocław » Psie Pole » ul. Wilanowska

    • 3 200 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na ul.Wilanowskiej 43 na Zakrzowie Mieszkanie na pierwszym piętrze składa się z: -osobnej kuchni z jadalnią, -sypialni z dużą szafą w zabudowie (ponad 90cm głęboko...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Gaj ul. Radkowska

    Wrocław » Krzyki » ul. Radkowska

    • 2 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Duży przestronny salon z narożnym balkonem, sypialnia, kuchnia z jadalnią + garaż i piwnica. Przy budynku znajduje się bardzo duży, ogólnodostępny parking. ul.Radkowska 8 Lokali...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Księże Małe ul. Zagłębiowska

    Wrocław » Krzyki » ul. Zagłębiowska

    • 2 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przestronne, mieszkanie dwupokojowe z parkingiem i dużym balkonem. Mieszkanie z piękną drewnianą, olejowaną podłogą - brak zgody na zwierzęta. Lokalizacja lokalu...

  • Mieszkanie 48m2 duży ogród 2 pokoje Bezpośrednio BK 2%

    Gdynia

    • 549 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nie wyrażam zgody na kontakt Biur Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie na parterze, z dużym ogrodem o powierzchni aż 65m2 w najszybciej rozwijającej się dzielnicy w Gdyni Chwar...

  • Mieszkanie Wrocław Wojnów

    Wrocław

    • 800 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    [i] Marzy Ci się mieszkanie w Mieście, a zarazem lubisz ciszę i spokój ? To ogłoszenie jest dla Ciebie! [/i] Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzc...

  • Mieszkanie Górzec

    Górzec

    • 234 999 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy Państwu do zaprezentowania bardzo przestronne bezczynszowe mieszkanie własnościowe. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w II piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z...

  • 2pok 34met, okolice Herbacianej BALKON/GARAŻ/WINDA (Wrocław)
    1 / 11
    2pok 34met, okolice Herbacianej BALKON/GARAŻ/WINDA (Wrocław)

    Wrocław

    • 599 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 17 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SUPER OFERTA! Ciche mieszkanie 2-pokojowe w apartamentowcu z 2022 roku z ogrzewaniem miejskim na Krzykach Klecinie - okolice ul. Herbacianej. 2 pokoje wykonczone w wysokim standa...

  • Mieszkanie Kraków Zwierzyniec ul. Gajówka

    Kraków » Zwierzyniec » ul. Gajówka

    • 3 000 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament z oszałamiającym widokiem zlokalizowany w jednej z najpiękniejszych części Krakowa - P...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Olsztyn ul. 15 Dywizji

    Olsztyn » ul. Dywizji

    • 2 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Chata w Kwadracie ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ul. 15 Dywizji na osiedlu Na Skarpie w Olsztynie. Nier...

  • Mieszkanie Ełk ul. Jana Matejki

    Ełk » ul. Matejki

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Orzeł Nieruchomości ma do zaprezentowania państwu nieruchomość 4 pokojową znajdującą się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Kilińskiego przy ulicy Jana Matejki 4. Nier...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Rozbrat

    Warszawa » Śródmieście » ul. Rozbrat

    • 1 280 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 29 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    [i] ZAREZERWOWANE Zapraszam na Powiśle - Pilna sprzedaż ! Powiśle to część Śródmieścia, położona najbliżej atrakcyjnych terenów nadwiślańskich - [/i] spacery po bulwarach,...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 4 650 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie w Platinum Towers - kompleksie połączonym z hotelem Hilton z możliwością dostępu do wszystkich hotelowych usług. Budynek w najwyższym standardzie. Na par...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Zbigniewa Herberta

    Olsztyn » ul. Herberta

    • 437 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Herberta (Osiedle Jaroty). Idealne sprawdzi się jako pierwsze mieszkanie bądź inwestycja pod wynajem....

  • Mieszkanie Przemyśl ul. Ratuszowa

    Przemyśl » ul. Ratuszowa

    • 240 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę apartament w centrum, ul. Ratuszowa (dla 2-3 osób). Zadbane i komfortowe mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w ładnej kamienicy tuż obok Rynku starego miasta. Apa...

  • Chata pod Tatrami- nieruchomości ( codziennie nowe oferty)
    Chata pod Tatrami- nieruchomości ( codziennie nowe oferty)

    Zakopane

    • 1 200 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 23 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro nieruchomości Chata pod Tatrami z siedzibą w Zakopanem ul. Gimnazjalna 1/205 posiada w swojej ofercie widokowe apartamenty w stanie deweloperskim w Kościelisku , w bardzo atr...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście ul. Na Grobli

    Wrocław » Śródmieście » ul. Na Grobli

    • 2 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Miasto Marina położone tuż nad brzegiem Odry, przy ul. Na Grobli 22a to miejsce dla osób szukających oddechu od zgiełku. Dzięki doskonałej lokalizacji gwarantuje mieszkańcom dost...

  • Mieszkanie Kraków Zwierzyniec ul. Gajówka

    Kraków » Zwierzyniec » ul. Gajówka

    • 3 120 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Piekary Śląskie rynek pierwotny ul. Pod Lipami

    Piekary Śląskie » ul. Pod Lipami

    • 481 800 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Kolejny etap budowy - osiedle na Lipce, zapraszam. Bez podatku PCC, bez prowizji! Układ apartamentu: - obszerny salon z otwartą kuchnią z wyjściem na duzy balkon / taras -...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Huby

    Wrocław » Krzyki

    • 3 100 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalne dwustronne mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią - ul.Dworcowa 21 z widokiem na dworzec główny PKP Ekspozycja wchód-zachód sprawia, że mieszkanie jest jasne i prz...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Plac Grunwaldzki ul. Benedykta Po...

    Wrocław » Śródmieście » ul. Polaka

    • 3 300 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwu pokojowy apartament z osobną kuchnią przy Wrocławskich uczelniach - Plac Grunwaldzki ul.Polaka 10 Mieszkanie z pełnym wyposażeniem: garnki, patelnie, sztućce, noże, deski...