mieszkanie na sprzedaż
10 lip 2024

Mieszkanie Opole ul. 1 Maja

Opole ul. Maja
woj. Opolskie pow. Opole gm. Opole
Dodane 1 rok temu, środa, 10 lipiec 2024 16:20
513 000 zł 72 m2
513 000 zł 72 m2 7 125 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 72 m2
Cena za metr 7 125 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 3
ID oferty K36692829

Opis

Mieszkanie o powierzchni 72,58m2 usytuowane na poddaszu w jednej z kamienic w centrum miasta Opole.

Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszkanie poddaszowe po świeżej adaptacji.

Atutem pozostaje doskonała lokalizacja! W pobliżu dostępność ważnych punktów z całym zapleczem ośrodków użyteczności publicznej, jak również kulturowo oświatowych i rozrywkowych. W podwórku plac zabaw.

Piętro: III/III

Czynsz: około 350zł

Media: ogrzewanie miejskie; ciepła woda podgrzewacz; wyprowadzona instalacja do klimatyzacji. Gaz z sieci miejskiej.

Wykończenie: okna: PCV; podłogi: wylewki betonowe; ściany: płyta GK.

Doradca ds. nieruchomości odpowiedzialny za ofertę Julia Smereczyńska, kontakt: Pokaż numer telefonu, mail: [email] pod nadzorem licencji 11486. Pozostałe oferty na www.brokerhouse.pl

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC. BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: 77/ 441 27 22.

BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: 77/ 441 27 22.